کشتی یونانی کیش

کشتی یونانی کیش، یک راز شناور روی آب

کشتی یونانی کیش که یکی از جاذبه های گردشگری جزیره کیش واقع در بخش جنوب غربی جزیره است، نزدیک خیابان جهان می باشد. در صورت سفر به کیش توصیه می کنیم بازدید از این جاذبه گردشگری را از دست ندهید.

تاریخچه کشتی یونانی کیش

این کشتی توسط ساکنین نزدیک ساحل که در آن منطقه زمین داشتند متوقف شد. دلیل آن مشخص نیست، اما گفته می شود که به دلیل مه و نبود روشنایی نزدیک دریا، کشتی غرق شده است. این کشتی در سال 1943 توسط کارخانه کشتی رانی بریتانیایی ویلیام همیلتون و شرکت در بندر Glasgow اسکاتلند با اسم Empire Trumpet(شیپور امپراطوری) ساخته شد. از سال 1946 تا 1966 توسط صاحبان ایرانی و بریتانیایی و با اسم های مختلف مورد استفاده قرار گرفت. آخرین صاحب این کشتی فردی یونانی بود و به همین دلیل کشتی یونانی کیش نامیده شد.

پس از به گل نشستن کشتی تلاش های خدمتکاران آن نتیجه ای در پی نداشت و آن ها کشتی را ترک کردند. اطلاعات نشان می دهد که وقتی این کشتی به گل نشست به یونانی ها تعلق داشته است.

قدمت کشتی یونانی کیش

قدمت کشتی چندان اهمیتی ندارد و از گذشته تا امروز موج ها آن را خراب کرده اند.

کشتی یونانی کیش و تماشای غروب خورشید

تماشای طبیعت و غروب خورشید پشت کشتی، منظره شگفت انگیزی را به شما نشان می دهد. طیف رنگ های مختلف خورشید (قرمز، نارنجی، بنفش و ...) طبیعت فوق العاده ای را ایجاد می کند که قطعاً تماشای آن را دوست خواهید داشت.

پارک دریایی کشتی یونانی کیش

پارک دریایی کشتی یونانی کیش شامل: رستوران های ایرانی و لبنانی، آمفی تئاترها، کافه، فروشگاه هایی برای فروش تجهیزات ورزشی و ایستگاه هایی برای کرایه اسکیت و دوچرخه می باشد.

توجه: بهترین زمان برای تماشای منظره کشتی یونانی یک ساعت قبل از غروب خورشید، روزهای پس از بارندگی یا روزهایی که باد می وزد و آب و هوا مرطوب نمی باشد، خواهد بود.

چطور به آنجا برسیم؟

پس از سفر به جزیره کیش، کشتی یونانی به آسانی در دسترس می باشد.


  • تور کیش خرداد
    3 شب
    شروع قیمت از : 1,035,000 تومان
    تاریخ اعتبار : 01 خرداد - 31 خرداد

نظرات

ثبت نظر