مقبره امام زادگان یاسر و ناصر(ع)

امام زادگان یاسر و ناصر از فرزندان امام موسی ابن جعفر می باشند. آرامگاه آن دو بزرگ زاده در روستای گلستان در مسیر طرقبه شهرمشهد قرار دارد و بقعه این امام زادگان در منطقه خوش آب و هوای ییلاقی قرار دارد. این امام زادگان از یکی از پر بازدید‌ترین مراکز متبرکه در مشهد است که طبق آمار سازمان فرهنگی اجتماعی این مجموعه سالیانه سه میلیون زائر از سر تا سر ایران و کشور های دیگر دارد، ۲۰ درصد این آمار را زائرین خارجی تشکیل میدهند که از کشور های عربی و حاشیه خلیج فارس هستند. طرح ساخت و توسعه این امام زادگان مقدس از سال ۱۳۹۲تا به حال ادامه داشته و این مجموعه مقدس روز به روز گسترده تر و همراه با امکانات عالی و هر روزه به زیبایی آن افزوده می شود. مساحت فعلی این مجموعه ۱۰۰۰ متر مربع است. قسمتی از زمین‌هایی که به این مجموعه اضافه شده را خیرین با کرم خود بخشیده‌اند و قسمت های همجوار دیگر را از مالکان در طرقبه خریداری کرده‌اند. اگر از مسافرین تور مشهد باشید می توانید از این فرصت استفاده کنید و این مکان متبرکه سری بزنید.

امام زادگان یاسر و ناصر

جالب است بدانید اطراف این مکان، مناطق خوش آب و هوای توریستی نیز یافت می شود، مناطقی بکر که می توانید در آن هوای دلپذیر، در کنار خانواده های خود، خاطرات خوش، تجربه کنید. با خرید تور ارزان مشهد و تور لحظه آخری مشهد، از آژانس هم کوچ، فرصت این را به دست می آورید که به این مناطق بکر سری بزنید و از آن لذت ببرید. در اطراف این مجموعه چندین پارکینگ موجود است که می توانید برای چند ساعتی که در آن جا حضور دارید، خیالتان از بابت امنیت ماشین، راحت باشد. در اطراف مجموعه غرفه‌هایی شبانه روزی موجود است که انواع خوراکی های محلی مانند گردو و … در آن جا یافت می شود، شما میتوانید از این سوغات محلی برای اقوام و دوستان خود به یادگار ببرید. امام زادگان یاسر و ناصر همچون ستارگانی در جوار امام هشتم آسمان امامت و ولایت می درخشند و باعث خیر و برکت بسیاری از مردم این شهر می باشند. اطراف حرم یاسر و ناصر مطهر رستوران های سنتی بسیاری موجود است که شما عزیزان با سلیقه خود می توانید برای سرو غذا یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و غذای خود را در محیطی آرامش بخش در کنار خانواده میل کنید.

امام زادگان یاسر و ناصر

آمار سازمان میراث فرهنگی نشان داده این مام زادگان امروزه از رونق بسیاری برخوردارند. تحقیقاتی نشان می دهد که با حجرت امام رضا (ع)، تعدادی از برادران ایشان نیز که در کتاب تاریخ طبرستان ۲۱ برادر نام برده شده، به نقاط مختلف ایران کوچ کردند. پس از شهادت امام هشتم(ع)، این عزیزان از دیدگان مخفی و در نهایت این بزرگواران یا به امر طبیعی دار فانی را وداع گفتند یا به دست عوامل حکومتی آن زمان به درجه شهادت نائل گردیده‌اند که هر کدام آنان در جای جای کشورمان به خاک سپرده شده‌اند و برای آنان مقبره ای تدارک دیده‌اند. امروزه ناظر آرامگاهی مقدس و پرشور و برکت  از این بزرگواران هستیم. در کتابی به نام کنز‌الانساب، امام زادگان یاسر و ناصر را برادران تنی امام رضا و پسران امام جعفر صادق معرفی شده‌اند. می گویند این دو برادر دو قلو بوده‌اند. آستان  امام زادگان یاسر و ناصر تا قبل از بازسازی شبیه به مسجد کوچکی بود که ۲ ضریح سبز رنگ در آن قرار داشت.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، ۵ کیلومتری غرب مشهد، روستای گلستان


تور هوایی مشهد هتل درویشی

تور هوایی مشهد اتاق دابل 

تور هوایی مشهد اتاق تریپل

خدمات تور هوایی مشهد هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل الماس ۲

تور مشهد  هوایی اتاق دو تخته 

تور مشهد هوایی اتاق سه تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل کیانا

تور هوایی مشهد اتاق ۲ تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور هوایی مشهد هتل مدائن

تور هوایی مشهد اتاق دو تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دابل 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق تریپل

خدمات  تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دو تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق سه تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


 تور مشهد لحظه آخری هتل کیانا

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۲ تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد هتل مدائن

تور مشهد اتاق دو تخته 

تور مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )