باغ زیبای ملی مشهد

در ایران پهناور، وقتی به هر شهری سفر می کنیم، میبینیم پارکی تحت عنوان باغ ملی مشهور است. یکی از این باغ های ملی در شهر مشهد است که می توانید به این مجموعه زیبا بروید و از دیدن این همه سرسبزی غرق در لذت شوید.مشهد دارای مناطق تفریحی فراوانی است که باغ ملی یکی از آن هاست که بعضی از مسافران تور مشهد هم از آن دیدن می کنند.

موزه ملی مشهد

این خیابان که پارک در آن قرار دارد، در زمان های قدیم ارگ نام داشته و امروزه با نام امام خمینی شناخته می شود. باغ زیبای ملی یکی از اولین پارک های شهر مشهد است که امروزه طرفداران زیادی از جمله سالمندان و کودکان را داراست و به دلیل آرامشی که در باغ دیده می شود، هر کسی به تماشای باغ می نشیند. با این که از قدمت این باغ سخاوتمند روز به روز می گذرد ولی هرگز از زیبایی های آن کاسته نمی شود بلکه هر روز شاخه به شاخه آن رشد می کند و به آسمان خدا نزدیک تر می شود. باغ ملی مشهد همواره سعی داشته استوار باقی بماند و هم اکنون اهمیت ویژه ای در شهر مشهد دارد. این مکان یکی از پربازدید ترین ها برای تور مشهد می باشد. میتوان گفت این باغ امروزه به صورت باغ ملی در آمده است.موزه ملی مشهد

شاید برایتان جالب باشد بدانید این حجم از درختان را در زمان های قدیم چگونه آبیاری می کردند؟ این مجموعه را توسط آب قنات رکن آباد آبیاری کردند. این باغ پر برکت امروزه محل اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی می باشد.باغ دارای ابعاد بسیار بزرگی نبوده و به همین دلیل مورد بازدید زائران زیادی نمی باشد. زمانی که میخواهید از شلوغی و ازدحام جمعیت به محیطی دنج و آرام فرار کنید، هیچ جا بهتر از این باغ نیست که بدون شک، بی شباهت به بهشت نیست.

موزه ملی مشهد

داخل باغ انواع چنار های قدیمی و درختان مختلف و گونه های گیاهی و گل کاری و سبزه و … فضای دلنشینی را برای استراحت شهروندان محترم فراهم نموده است.این باغ در سال ۱۳۴۵ هجری شمسی توسط حاج حسین ملک وقف شهرداری مشهد شد و هم اکنون تحت نظر شهرداری مشهد می باشد.در سال ۱۳۱۹ مظفرالدین شاه قاجار این باغ را به کاظم ملک هدیه داد. این باغ در سال ۱۳۰۰ شمسی، باغ ملی نام گرفت و تا به حال هم با همین نام مشهور است وخیلی ها در این باغ خاطرات بسیاری داشته اند و در کنار درختان رشد پیدا کرده اند.در قسمتی از باغ، مجموعه ای زیبا برای کودکان، همراه با مجموعه بازی جذاب طراحی شده است. شما عزیزان می توانید از آژانس هم کوچ تورلحظه آخری مشهد و بلیط ارزان مشهد را با کمترین قیمت ها تهیه کنید. در این باغ سرسبز، تندیس مشاهیر علم و ادب و عرفان هم به چشم می خورد و انسان را غرق در لذت می کند. انتهای باغ ملی  بازار بزرگ و قدیمی جنت قرار دارد و مردم بعد از خرید به این باغ می آیند و از هوای دلنشین، بر روی نیمکت ها لذت می برند.


تور هوایی مشهد هتل درویشی

تور هوایی مشهد اتاق دابل 

تور هوایی مشهد اتاق تریپل

خدمات تور هوایی مشهد هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل الماس ۲

تور مشهد  هوایی اتاق دو تخته 

تور مشهد هوایی اتاق سه تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل کیانا

تور هوایی مشهد اتاق ۲ تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور هوایی مشهد هتل مدائن

تور هوایی مشهد اتاق دو تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دابل 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق تریپل

خدمات  تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دو تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق سه تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


 تور مشهد لحظه آخری هتل کیانا

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۲ تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد هتل مدائن

تور مشهد اتاق دو تخته 

تور مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )