آیا تا به حال درباره تورهای لحظه آخری چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید تورهای لحظه آخری به چه تورهایی گفته می شود؟ اگر دلتان می خواهد در مورد این نوع تورها بیشتر بدانید با من تا آخر مقاله همراه شوید.

تعریف تورهای لحظه آخری

به تورهایی گفته می شود که در حداقل فاصله زمانی با شروع یک تور خاص قرار دارد و  فاصله زمانی آن یک تا دو روز است و به علت آن که تا یکی دو روز مانده به شروع تور، ظرفیت این تور ها هنوز تکمیل نشده و جا برای پذیرش مسافر دارد، به آن ها تورهای لحظه آخری گفته می شود.

برای رزرو تور ۳ روزه کیش با ما همراه باشید.

این تورها معمولا ارزان قیمت هستند؛ زیرا می خواهند از این طریق ظرفیت تور خود را تکمیل کنند تا تعداد افراد تور شان به حد نصاب رسیده و پر شود و معمولا بین ۱۰ تا ۵۰ در صد روی تورهای خود تخفیف می گذارند؛ زیرا اگر ظرفیت تور تکمیل نشود، می تواند ضرر بسیار هنگفتی را متوجه این آژانس های مسافرتی بکند.

آن ها حتی گاهی اوقات برای آن که تورهایشان به فروش برود ، تخفیف بیشتری هم می دهند و حاضرند به مسافران خود تا ۶۰ درصد هم تخفیف دهند.

این نوع تورها مخصوصا به مقصد شهر های داخلی پر طرفدار و یا کشورهای خارجی پر طرفدار، خیلی سریع و در کسری از ثانیه! رزرو می شوند. پس  من و من نکنید! دست بجنبونید ! و همین الان بار و بندیل سفرتون رو ببندین و تور لحظه آخری تون رو به مقصد دلخواه رزرو کنید.

مقصد و زمان تورهای لحظه آخری

زمان تور

آژانس های مسافرتی معمولا مقصدهای پر طرفداری نظیر تور استانبول، تور کیش، تور مشهد و… را که هر ساله و مخصوصا در روزهای تعطیل رسمی سال، مسافرت های زیادی به این مقصدها صورت می گیرد را به این نوع تورهای خود اختصاص می دهند تا بتوانند فروش بیشتری هم داشته باشند.

همچنین آژانس ها برای آن که ضرر بیشتری نکنند و بتوانند تورهای بیشتری را به فروش برسانند، در فصل های کم مسافر که تعداد افراد کم تری به مسافرت می روند نیز اقدام به راه اندازی این تورها با تخفیف بالا می کنند تا بتوانند تعداد مسافران بیشتری را  برای تور خود جذب کنند.

از مقصد این تورها حتما مطلع باشید

یادتان باشد که حتی اگر هزینه کمی هم برای سفر خود پرداخت می کنید، به هر حال باز هم دارید خرج می کنید و اگر از مقصدهایی که آژانس های مسافرتی برای تورهای لحظه آخری خود در نظر گرفته اند، اطلاع نداشته باشید، ممکن است راهی مقصدی شوید که آن جا را دوست ندارید و پشیمان شوید که چرا بابت آمدن به چنین مقصدی، هزینه ای هر چند کم از جیب خود پرداخته اید.

پس حتما از مسئول آژانس مسافرتی که می خواهید از آن جا اقدام به خرید تورهای لحظه آخری کنید سوال کنید که مقصد تورهای لحظه آخری به کدام مقصد از شهر ها و یا کشورهای خارجی انجام می شود.

کدام کشورها تور لحظه آخری دارند؟

تورهای لحظه آخری فقط به کشوری مانند ایران محدود نمی شود و سایر کشورها حتی کشورهای پیشرفته نیز اقدام به برگزاری تورهای لحظه آخری و یا حتی دقیقه آخری می کنند.

پس معطل نکنید و لحظه را غنمیت بشمارید! همین الان به سایت آژانس مسافرتی مراجعه کنید و با انجام کم ترین هزینه، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید.

چگونه سفری ارزان قیمت داشته باشیم؟

اگر شما هم دلتان می خواهد سفری ارزان و به صرفه را تجربه کنید و  پول خود را ذخیره کنید، تورهای لحظه آخری بهترین گزینه برای شماست؛ زیرا می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار  اندک به این تورها بروید و  از همین تورها با همان امکانات ویژه رفاهی بهره مند شوید و لحظات خوب و خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

اما به شما توصیه می کنم که حتی اگر تورهای لحظه آخری را برای انجام سفر خود انتخاب کرده اید و بودجه تان کم است، در طول سفر حواستان باشد که زیاد ولخرجی نکنید! تا حد ممکن به رستوران نروید و اگر می خواهید سوغاتی بخرید، فروشگاه هایی را برای خرید سوغاتی خود انتخاب کنید که دور از مراکز شلوغ و توریستی باشند تا هزینه آن برای شما ارزان تر و به صرفه تر تمام شود.

برای تهیه تور لحظه آخری خود می توانید به سایت هم کوچ مراجعه کرده و با کم ترین قیمت و بالاترین کیفیت، تور خود را رزرو کنید.

ممنون که تا پایان با ما همراه بودید.

سفر خوش و ایام به کام!