لیست قیمت تورهای دبی

تور دبی

دبی یکی از برترین شهرهای امارات متحده عربی است. دوبی با ۱۲۸۸۸ کیلومتر مربع مساحت دارد و در حاشیه ی خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان واقع شده‌ است. دبی   ۱٬۷۷۱٬۰۰۰ نفر جمعیت دارد که به عنوان بیشترین جمعیت، در میان شهرهای امارات که ۷ شهر است دارد و بعد از شهر ابوظبی بزرگ‌ ترین شهر این کشور محسوب می شود. شهر دبی به صورت قابل توجهی در حال پیشرفت و ترقی است که به عنوان مرکزی برای صنایع خدماتی از قبیل فناوری اطلاعات و سرمایه‌گذاری می‌باشد که دو دستاورد مهم شهر دبی شهر اینترنتی دبی و شهر رسانهٔ دبی نمونه هایی از این پیشرفت می باشند. دبی همچنین در زمینه تجارت آزاد طلا است و درآمد نفت آن نیز ۶% از تولید ناخالص داخلی کشورش را تشکیل می دهد که سود قابل توجهی را کسب میکند و هزینه های گزافی را برای جذب گردشگران خرج می‌‌نماید.

tel

برای مشاوره رایگان و رزرو تور با ما تماس بگیرید

۴۴۰۸۰۹۸۲-٠٢١

تورهای دبی :

تور دبی را با ما تجربه کنید تا بهترین خاطرات را برای شما به یادگار سازیم. هم کوچ به صورت تخصصی مهارت بی نظیری در برگزاری تورهای دبی دارد و بهترین خدمات و امکانات را به مسافران خود می دهد. پس پیشنهاد ما به شما این است که برای تضمین از سفری خوب ما را انتخاب کنید و برای اطلاعات بیشتر به قسمت تورهای دبی مراجعه نمایید تا بتوانید حس خوب سفر را با ما تجربه نمایید.

هتل‌های دبی :

هتل های دبی امکانات خاص و قابل قبولی دارد که باعث شده مسافران زیادی را برای خود جذب کند. آژانس هم کوچ شانس انتخاب هتل‌های لوکس در دبی را برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های ۳،۴،۵ ستاره دبی با خدمات و سرویس های متفاوت بنا به درخواست مسافرین می باشد.  شهر دبی به علت داشتن هتل های زیاد انتخاب بهترین هتل‌ در آن بسیار مهم است که چه هتلی با چه امکاناتی در دبی را انتخاب کنیم. هتل های دبی از بهترین هتل‌های دنیاست که جذابیت های زیادی برای مسافران دارد.

آب و هوای دبی :

شهردوبی دارای آب وهوای بسیار گرم و خشک می‌باشد. دبی در تابستان بسیار گرم، پرباد و خشک است و به طور میانگین دارای دمایی در حدود ۴۰ درجهٔ سانتی‌گراد در روز و ۳۰ درجهٔ سانتی‌گراد در شب و در فصل زمستان نیز به طور میانگین دارای دمای ۲۳ درجهٔ سانتی‌گراد در روز و ۱۴ درجهٔ سانتی‌گراد در شب می‌باشد.میانگین بارش در دبی ۸۸٫۶ میلی‌متر در سال می‌باشد. بهترین زمان برای سفر به دبی در ماه های مهر، آبان و آذر ماه می باشد که دارای هوای مطلوب و بهترین زمان برای استفاده از تمامی امکانات تفریحی و گردشگری آن است. تور دبی مهرماه، توردبی آبان ماه، تور دوبی آذر و تور دبی در ایام عید نوروز

اقتصاد دبی :

شهر دبی به صورت قابل توجهی در حال پیشرفت به عنوان مرکزی برای صنایع خدماتی از قبیل فناوری اطلاعات و سرمایه‌گذاری می‌باشد که شهر اینترنتی دبی و شهر رسانهٔ دوبی نمونه هایی از این پیشرفت می باشند. دبی همچنین دارای تجارت آزاد طلاست و درآمد نفت آن نیز ۶% از تولید ناخالص داخلی کشورش را تشکیل می دهد. دبی بیستمین شهر گران‌قیمت جهان می‌باشد.

مناطق تفریحی تور دبی :

یکی ازاستراتژی‌های مهم شهر دوبی برای ورود دلار به این کشور گردشگری است. گردشگری دبی بیشتر بر خرید متمرکز است، اگر چه جذابیت‌های مدرن و تاریخی نیز دارد. در سال ۲۰۰۷ میلادی شهر دبی هشتمین شهر پربازدید جهان بود و انتظار می‌رود در سال ۲۰۱۵ میلادی، ۱۵میلیون گردشگر به دبی سفر کنند. از برترین تفریحات دبی میتوان به موارد زیراشاره کرد:

اسکی، وایلد وادی، تور موتورسیکلت صحرایی، منشور قایق بادبانی، نهرنوردی دبی، پارک دولفین دبی، گلف،بالون سواری و باغ وحش دبی، پارک فراری، آکواریوم دبی و…

غذاهای دبی :

دبی بهترین جا برای امتحان کردن غذاهای خلیج فارس و خاورمیانه، شامل غذاهای ایرانی، لبنانی و عربی است. مسافرین تور دبی برجسته‌ترین غذاهای اینجا، پیش غذا و سالاد است. همچنین دیگر غذاهای اصلی این منطقه مجبوس، آش آسارایا، هوموس، گجیا، تبوله و مهلبیه است. هر منطقه یا کشوری در دنیا غیر از ویژگی‌های فرهنگی، تاریخی یا قومی و ملیتی، دارای خوراکی‌ها و غذاهای منحصر به خود است، بنابراین بسیاری از گردشگران تور دبی غیر از همه جذابیت‌هایی که یک منطقه برای آنها دارد، به دنبال امتحان کردن غذاها و خوراکی‌های آن نیز هستند.

فستیوال خرید دبی :

بین ماه ژانویه تا فوریه هرچندکه دبی به عنوان بهشتی برای خریداران در طول سال است، ولی ماه ژانویه زمان بسیار خوبی برای آن دسته از کسانی است که به دنبال خرید اجناس خوب با قیمتی مناسب هستند، می باشد. در طول ماه ژانویه جمعیتی بالغ بر دو میلیون بازدید کننده به سمت دبی روانه می شوند تا در فستیوال خرید یک ماهه که تمام مغازه ها و فروشگاه های شهر دوبی را در بر می گیرد، شرکت کنند. در طول این جشن سرگرمی هایی برای کودکان، آتش بازی و کنسرت های متعددی انجام می شود. برای رزرو تور دبی و بازید از فستیوال خرید به قسمت تورهای دبی ما مراجعه نمایید.

شماره تلفن های ضروری در دبی :

 خدمات اورژانسیبیمارستان هافرودگاه ها و اطلاعات پرواز
پلیس: ۹۹۹بیمارستان اَل مکتوم: ۴۵۸۴-۲۲۸فرودگاه بین المللی دبی: ۵۵۵۵-۲۲۴
آتش نشانی:۹۹۷بیمارستان اَل مکتوم: ۴۵۸۴-۲۲۸اطلاعات پرواز:۲۱۶۶۶۶۶-۰۴
آمبولانس: ۹۹۹بیمارستان اَل وصل: ۱۱۱۱-۳۲۴ 
اداره برق: ۹۹۱بیمارستان دبی: ۴۴۴۴-۲۷۱ 
اداره آب: ۹۹۱ بیمارستان راشید: ۱۲۲۳-۳۳۷ 
  بیمارستان وِل کِر: ۹۹۰۰-۲۸۲