تور دبی آتلانتیس

تور دبی آتلانتیس: اگر سفر به دبی یکی از گزینه های شماست، حتما با ما همراه باشید زیرا میخواهیم یکی از زیباترین و مجلل ترین هتل های دبی را معرفی کنیم. با تور دبی هتل آتلانتیس شروع میکنیم.

برای مشاهده تورها اینجا کلیک کنید

تور دبی آتلانتیس
تور دبی آتلانتیس

موقعیت هتل آتلانتیس دبی

هتل آتلانتیس در ساحل جزیره پالم دبی قرار داشته و با بزرگ‌ترین آکواریوم خاورمیانه (The Lost Chambers Aquarium) فاصله بسیار کمی دارد. یعنی، تنها با سه دقیقه پیاده‌روی می‌توان از هتل به آکواریوم رسید. همچنین پارک آبی آکواونچر دبی در درون هتل آتلانتیس پالم قرار دارد و برای رفتن به پارک آبی نیازی به پیمودن مسافت نیست. مسافران تنها با صرف ۲۵ دقیقه از زمان خود و با استفاده از اتومبیل می‌توانند به برج خلیفه دسترسی داشته باشند. همچنین مرکز خرید امارات مال نیز در فاصله ۲۰ دقیقه ای هتل قرار دارد. باشگاه گلف معروف دبی هم در فاصله ۳ کیلومتری تور دبی هتل آتلانتیس است.

هتل آتلانتیس دبی

اگر از امکانات هتل آتلانتیس باخبر شوید، به‌سرعت بلیط دبی را تهیه کرده و خودتان را به این جزیره می‌رسانید! مجموعه بزرگ هتل آتلانتیس از ۲۰۰۸ مشغول فعالیت است. هزینه اقامت در هتل آتلانتیس متناسب با نرخ ارز محاسبه می‌شود؛ باوجوداین به‌طورکلی باید بین پنج تا ۱۰ میلیون برای هرشب اقامت در هتل آتلانتیس دبی کنار بگذارید. این نرخ برای اقامت دو فرد بزرگسال تعریف شده است. اگر هتل آتلانتیس را ازطریق تور دبی رزرو کنید، از تخفیف قابل‌توجهی برخوردار می‌شوید؛ این تخفیف برای بلیط هواپیما دبی نیز درنظر گرفته خواهد شد. تور دبی همه چیز را برای لذت از سفر به یکی از لوکس‌ترین جزایر خاورمیانه آماده می‌کند!

با خرید بلیط هواپیما دبی و اقامت در هتل آتلانتیس دبی به جاذبه‌های طبیعی و گردشگری این جزیره دسترسی خواهید داشت:

 • دبی فریم ۶۲ کیلومتر
 • پل معلق دبی ۲۵ کیلومتر
 • پارک بازی گاردن گلو ۱۹ کیلومتر
 • دبی‌مال ۱۸کیلومتر
 • برج خلیفه ۱۸ کیلومتر
 • مرکز خرید سیتی واک ۱۷ کیلومتر
 • برج العرب هفت کیلومتر
 • جمیرا پلازا سه کیلومتر
 • پارک دلفین دبی ۷۰۰ کیلومتر
 • ایستگاه مونوریل آتلانتیس پالم ۳۰۰ متر

اتاق‌های هتل آتلانتیس دبی

هتل آتلانتیس ۲۳ طبقه دارای ۱۵۴۸ اتاق و سوئیت مجلل و مجزا است که در دو بال شرقی و غربی قرار گرفته‌اند و به وسیله سوئیت Royal Bridge به یکدیگر متصل می‌شوند. از امکانات مشترک اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل ۵ ستاره و لوکس می‌توان به مواردی از قبیل، سشوار، اتو، خدمات شبانه روزی، مینی بار ، دستگاه چای ساز و قهوه ساز، اینترنت وای فای و حمام مجزا اشاره کرد.

 • اتاق کینگ پالم: به مساحت ۴۷ متر مربع، برخورداری از چشم انداز منحصر به فرد افق دبی و جزیره نخل، مجهز به یک تختخواب دو نفره بزرگ، امکان پذیرایی از حداکثر سه نفر شامل دو بزرگسال و یک کودک
 • اتاق کوئین پالم: به مساحت ۴۵ متر مربع، برخورداری از چشم انداز منحصر به فرد افق دبی و جزیره نخل، مجهز به دو تختخواب یک نفره، امکان پذیرایی از حداکثر سه نفر شامل دو بزرگسال و یک کودک
 • اتاق کینگ اوشن: به مساحت ۴۷ متر مربع، برخورداری از چشم انداز خلیج فارس، مجهز به یک تختخواب بزرگ دو نفره، امکان پذیرایی از حداکثر سه نفر شامل دو بزرگسال و یک کودک
 • اتاق کوئین اوشن: به مساحت ۴۵ متر مربع، برخورداری از چشم انداز خلیج فارس، مجهز به دو تختخواب یک نفره، امکان پذیرایی از حداکثر سه نفر شامل دو بزرگسال و یک کودک
 • سوئیت Executive: به مساحت ۱۰۱ متر مربع، با چشم انداز خلیج فارس یا افق دبی، دارای یک آشپزخانه کوچک و فضای کار مجزا و حمام مجهز به وان، دارای یک تختخواب دو نفره بزرگ، امکان پذیرایی از حداکثر ۵ نفر شامل دو بزرگسال، دو کودک زیر ۱۶ سال و یک کودک زیر سه سال.
 • سوئیت کلاب تراس: به مساحت ۹۴ متر مربع، برخورداری از چشم انداز خلیج فارس یا جزیره نخل، دارای تراس اختصاصی، اتاق غذاخوری مجزا و حمام مجهز به وان، دارای یک تختخواب بزرگ دو نفره یا دو تختخواب یک نفره بسته به انتخاب، امکان پذیرایی از حداکثر ۵ نفر شامل دو بزرگسال، دو کودک زیر ۱۶ سال و یک کودک زیر سه سال.
 • سوئیت کلاب رگال: به مساحت ۱۶۴ متر مربع، برخورداری از چشم انداز جزیره نخل و خلیج فارس، دارای تراس اختصاصی و اتاق نشیمن مجزا و حمام مجهز به جکوزی، دارای یک تختخواب بزرگ دو نفره، امکان پذیرایی از حداکثر ۵ نفر شامل دو بزرگسال، دو کودک زیر ۱۶ سال و یک کودک زیر سه سال.
 • سوئیت گراند آتلانتیس: به مساحت ۴۲۹ متر مربع، برخورداری از چشم اندازی وسیع از جزیره نخل و خلیج فارس، دارای ۵ بالکن اختصاصی با چشم اندازهای گوناگون، دارای دو اتاق خواب و حمام مجهز به وان با دو فضای مجزا برای خانم‌ها و آقایان و چشم انداز خلیج فارس، مجهز به یک تختخواب بزرگ دو نفره و دو تختخواب یک نفره، امکان پذیرایی از حداکثر چهار نفر شامل ۲ بزرگسال و دو کودک زیر ۱۶ سال یا سه بزرگسال یا سه بزرگسال و یک کودک زیر ۱۶ سال.
 • سوئیت پرزیدنتال: به مساحت ۲۲۰ متر مربع، برخورداری از چشم انداز جزیره نخل و خلیج فارس، دارای اتاق نشیمن، غذاخوری و فضای کار مجزا، دارای حمام مجهز به جکوزی، دارای یک تختخواب بزرگ دو نفره و دو تختخواب یک نفره، امکان پذیرایی از حداکثر سه بزرگسال یا دو بزرگسال و یک کودک زیر ۱۶ سال.
 • سوئیت زیر آب: به مساحت ۱۶۵ متر مربع، دارای پنجره‌های سرتاسری ایمن و امکان برخورداری از چشم انداز منحصر به فرد و باور نکردنی زیر آب و بهره‌مندی از منظره آکواریوم همراه با ۶۵ هزار گونه جانوران آبزی، حمام مجهز به جکوزی با چشم انداز زیر آب، آسانسور اختصاصی، مجهز به یک تختخواب بزرگ دو نفره و دو تختخواب یک نفره، امکان پذیرایی از حداکثر ۴ نفر شامل دو بزرگسال و دو کودک زیر ۱۶ سال یا تنها سه بزرگسال یا یه بزرگسال و یک کودک یزر ۱۶ سال.
 • سوئیت رویال بریج: به مساحت ۹۲۴ متر مربع، دارای سه اتاق خواب مجزا، دارای پنجره سقفی، فضای کتابخانه اختصاصی، اتاق بازی، اتاق غذاخوری ۱۶ نفره، چیدمان لوکس عربی، برخورداری از چشم انداز ۳۶۰ درجه افق دبی، جزیره نخل و خلیج فارس، دارای دو تختخواب بزرگ دو نفره و دو تختخواب یک نفره، امکان پذیرایی از ۶ بزرگسال و سه کودک زیر ۱۶ سال.
  اتاق‌های هتل آتلانتیس دبی
  اتاق‌های هتل آتلانتیس دبی

امکانات هتل آتلانتیس دبی

امکانات تور هتل آتلانتیس در شهر دبی، جذاب‌ترین بخش این مطلب می‌باشند. تمام امکاناتی که از یک هتل ۵ ستاره دارید به علاوه تعداد زیادی امکانات و ویژگی‌های لاکچری دیگر، در هتل آتلانتیس گردآوری شده‌اند. این هتل زیبا در ساحل خلیج فارس است و به همین دلیل توانسته از تمام عوامل محیطی کمک بگیرد تا شهر رویایی آتلانتیس را در واقعیت به وجود بیاورد. 

تفریحات آبی و دریایی هتل آتلانتیس

بدیهی است که یک هتل لاکچری در تور دبی و در کنار ساحل بهترین امکانات را برای انجام تفریحات آبی و دریایی فراهم کرده باشد. یکی از این امکانات در هتل آتلانتیس ساحل شنی و اختصاصی است. در این ساحل اختصاصی میهمانان مقیم هتل می توانند شنا کنند، شیرجه بزنند و یا حمام آفتاب بگیرند. تمام چیزهایی که در ساحل لازم دارید مانند تخت‌های ساحلی، چترهای آفتابگیر، نوشیدنی های خنک و… به میهمانان هتل ارائه می‌گردد.

پارک آبی اونچر یکی از بزرگ‌ترین و مهیج ترین پارک های آبی در خاورمیانه است. این پارک آبی در مجموعه هتل آتلانتیس دبی قرار دارد که برای کودکان و بزرگسالان تفریحات مختلفی را به وجود آورده ست. یک آکواریوم بزرگ و دریایی نیز در مجموعه تور هتل آتلانتیس دبی قرار دارد. می‌توانید در این آکواریوم غواصی کرده و از نزدیک موجودات دریایی و دلفین های بازیگوش را ببینید.

رستوران و کافی شاپ هتل آتلانتیس پالم

هتل Atlantis The Palm دارای ۱۵ مجموعه رستوران بین المللی می باشد که تعدادی از این رستوران ها را همراه با منوی غذایی این هتل را به شما معرفی می کنیم.

 • رستوران اوسیانو : در این رستوران انواع غذاهای مدیترانه ای و دریایی برای میهمانان و گردشگران تور امارات سرو می شود که نوع سرو این غذاها به صورت منوی باز می باشد
 • رستوران نابو : این رستوران انواع غذاهای ژاپنی و سوچی برای میهمانان خود سرو می کند که نوع سرو این غذاها به صورت منوی باز می باشد.
 • رستوران یوان : در رستوران یوان انواع غذاهای چینی برای گردشگران تور دبی سرو می شود که نوع سرو این غذاها نیز به صورت منوی باز می باشد.
 • رستوران آب و آتش : در این رستوران انواع استیک برای میهمانان سرو می شود که نوع سرو این غذاها یه صورت منوی باز می باشد.
 • رستوران روندا لوکاتلی : این رستوران انواع غذاهای ایتالیایی و پیتزا مسافران تور امارات سرو می کند که نوع سرو این غذاها نیز به صورت منوی باز می باشد.
 • رستوران ساحلی نسیم : در رستوران نسیم انواع غذاهای مدیترانه ای، سوچی و آسیایی سرو می شود که نوع سرو این غذاها به صورت انتخابی و در ۲ وعده ناهار و شام می باشد.
 • رستوران زعفران : این رستوران انواع غذاهای آسیایی را سرو می کند که نوع سرو این غذاها به صورت انتخابی بوده و در ۳ وعده صبحانه، ناهار و شام می باشد.
 • رستوران آسیایی جمهوری : رستوران جمهوری انواع غذاهای آسیایی سرو می کند که نوع سرو این غذاها به صورت انتخابی و در ۲ وعده ناهار و شام می باشد.
 • رستوران شاوافل : این رستوران انواع غذاهای خاورمیانه ای را برای گردشگران تور دبی سرو می کند که نوع سرو این غذاها به صورت انتخابی و در ۲ وعده ناهار و شام می باشد.
  رستوران و کافی شاپ هتل آتلانتیس پالم
  رستوران و کافی شاپ هتل آتلانتیس پالم

سخن آخر

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تور هتل آتلانتیس میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده سایر هتل های دبی اینجا کلیک کنید.