آیا تور هوایی مشهد ارزان قیمت وجود دارد؟
آیا میتوان به راحتی یک بلیط ارزان مشهد تهیه کرد؟
بهترین پرواز تور مشهد کدام است؟

 مشهد میتواند یکی از ایده‌آل‌ترین سفرها برای بسیاری باشد. آژانس مسافرتی هم کوچ به عنوان مرجع مستقیم تور هوایی مشهد در سراسر ایران همه روزه در چندین پرواز معتبر به صورت چارتری در ساعت های متفاوت در ۳ نوبت صبح تا ظهر – ظهر تا عصر – عصر تا غروب میباشد. تور لحظه آخری مشهد نیز از خدمات بسیار با کیفیت هم کوچ میباشد. این تور همه  روز در ساعات صبح تا ظهر با ایرلاین های زاگرس – ایرلاین کیش ایر – ایرلاین آتا – ایر لاین معراج برگزار میشود. قیمت تور مشهد هوایی لحظه آخری با قیمتهای بسیار پایین ارائه میشود. اگر قصد دارید تور مشهد را با پروازهای لحظه آخری سپری کنید میتوانید اقامت در هتل های چهار ستاره کیانا – قصر بین المللی – الماس ۲ را داشته باشید . همچنین اقامت به صورت دو شب و سه روز میباشد اما اگر مسافر تمایل به اقامت شب بیشتر داشته باشد میتواند با کانتر های متخصص تور مشهد هم کوچ تماس گرفته و درخواست شب اضافه خود را مطرح کند.

تور هوایی مشهد ۳ شب و ۴ روز(۳ شهریور ۱۳۹۷): پکیج تور مشهد با اقامت در هتل ۴ ستاره کیانا ارائه میشود و پرواز آن نیز کیش ایر میباشد. سرویس‌های این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و خدمات فولبرد میباشد. هزینه این پکیج برای این مدت زمان از ۱.۰۴۹.۰۰۰ تومان تا ۱.۱۳۹.۰۰۰ تومان میباشد. با توجه به نوع اتاقی که انتخاب میکنید، هزینه قطعی این تور مشخص میشود.

تور مشهد هوایی

[package loc=”mashhad”]

نکته قابل توجهی که موجب شده خیلی‌ها به این تور یعنی تور مشهد هوایی در بین سایر انواع تور مشهد راغب شوند این است که اجزای این مجموعه قابل تغییر میباشد و مسافر میتواند با مراجعه به جدولی که در ادامه میاید در چیدمان ارکان سفرش یعنی حمل و نقل (که در اینجا منظور پرواز است) و البته اقامتگاه (که منظور هتل میباشد) نقش داشته باشد و در اصل هر مسافر به نسبت شرایط خودش و با در نظر گرفتن میزان بودجه و البته علایق خود در برنامه‌ریزی عمده سفرش نقش داشته باشد. این سیستم موجبات سفر را از همه لحاظ برای همگان فراهم میکند.

اما در مقایسه بین خانواده تور مشهد و اگر قرار باشد واضح‌تر بگوییم مقایسه بین تور مشهد هوایی و سفر زمینی به شهر مشهد قرار بگیریم، تور مشهد با هواپیما با اختلاف زیادی بر سفر زمینی غلبه میکند و این مسئله هم قابل انتظار است چرا که پیمودن مسافت طولانی به صورت زمینی برای بسیاری از افراد سخت و دشوار مینماید. مشهد در یک نقطه کاملا مرزی قرار دارد و از خیلی نقاط کشور فاصله زیادی دارد.

تور مشهد هوایی ۳ روزه از تهران و حومه برای ۲۸ مرداد ۱۳۹۷: این پکیج از شهر تهران و حومه آن برگزار میشود و اقامت در هتل ۳ ستاره سهند برای مسافران در نظر گرفته شده است. مدت زمان این تور مشهد ۲ شب و ۳ روز میباشد. قیمت تمام شده این پکیج با سرویس‌های هتل از ۸۶۹/۰۰۰ تومان تا ۹۳۹/۰۰۰ تومان میباشد.

پکیج هوایی مشهد از تهران و اصفهان برای ۱۵ مرداد ۱۳۹۷: این مجموعه از شهرهای اصفهان و تهران برگزار میشود و علاقمندان از این دو شهر و حومه‌ی آن‌ها میتوانند برای رزرو آن اقدام کنند. پکیج مذکور شامل پرواز ماهان و هتل ۴ ستاره کیانا میباشد. هزینه استفاده از این تور برای مدت زمان دو شب و سه روز از ۹۶۹/۰۰۰ تومان تا ۱/۰۲۹/۰۰۰ تومان میباشد. ترانسفر فرودگاهی و خدمات فولبرد در این مجموعه قابل دستیابی است.

تور مشهد هوایی از شهر تبریز و اصفهان در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷: این پکیج مشتمل بر پرواز ماهان و کیش ایر میباشد که دارای گارانتی نیز میباشند و اقامت مسافران آن هم در هتل ۴ ستاره کیانا خواهد بود. مدت زمان این تور مشهد ۲ شب و ۳ روز است و سرویس‌های آن شامل ترانسفر فرودگاهی و خدمات فولبرد میباشد. هزینه این پکیج از ۹۳۹/۰۰۰ تومان تا ۱/۰۶۹/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد هوایی از شهر تهران و حومه ۴ روزه ۹ مرداد ۱۳۹۷: این مجموعه تور مشهد از شهر تهران و مناطق حومه آن قابل رزرو است و به مدت زمان سه شب و چهار روز برگزار میشود. اتاق‌های دو تخت خوابه، سه تخت خوابه و چهار تخت خوابه هتل ۴ ستاره کیانا در این پکیج قابل رزرو است. ترانسفر فرودگاهی و خدمات فولبرد از خدمات ثابت این پکیج به شمار میایند و منو هم به صورت انتخابی و بوفه میباشد. هزینه این پکیج از ۱/۱۲۹/۰۰۰ تا ۱/۲۲۹/۰۰۰ تومان میباشد.

تور هوایی مشهد ۲ شب و ۳ روز از اصفهان و تهران ۷ مرداد ۱۳۹۷:پکیج تور مشهد هوایی از شهرهای تهران و اصفهان قابل رزرو است و علاقمندان میتوانند آن‌ها را رزرو کنند. هتل این تور هتل ۳ ستاره سهند میباشد و مسافران با پرواز ماهان به مقصد خود میرسند. مانند سایر انواع تور مشهد صبحانه به دو صورت بوفه و انتخابی میباشد. هزینه‌ی این تور برای دو شب و سه روز از ۸۹۹/۰۰۰ تومان تا ۹۶۹/۰۰۰ تومان است.

تور مشهد هوایی ۳ شب و ۴ روز ۶ مرداد ۱۳۹۷: پکیج تور مشهد در تاریخ ۶ مرداد ماه ۱۳۹۷ برگزار میشود و از شهر تهران و تمامی مناطق حومه آن قابل رزرو میباشد. این پکیج مشتمل بر اقامت در هتل دو ستاره هرمس میباشد و انواع واحدهای ۲، ۳ و ۴ تخت خوابه در آن قابل رزرو است. منو در این پکیج به صورت انتخابی میباشد و خدمات فولبرد نیز در آن گنجانده شده است. هزینه این پکیج برای سه شب و چهار روز ۸۹۹/۰۰۰ تومان میباشد.

تور هوایی مشهد از اصفهان ۵ مرداد ۱۳۹۷: پکیج مذکور یک تور مشهد میباشد که اقامتگاه مسافران آن هتل ۳ ستاره سهند میباشد و علاوه بر تهران از شهر اصفهان نیز قابل رزرو است. این پکیج برای اقامت دو شب و سه روزه بین ۶۲۰ هزار تا ۷۰۰ هزار تومان هزینه برمیدارد که با توجه به اتاقی که انتخاب کردید تعیین میشود. خدمات و سرویس‌های این تور شامل ترانسفر فرودگاهی، خدمات فولبرد و منوی انتخابی میشود.

تور مشهد هوایی از اصفهان ۳ مرداد ۱۳۹۷: پکیج مذکور شامل اقامت در هتل ۵ ستاره الماس و پرواز گارانتی شده کیش ایر میباشد. این تور مشهد با سرویس‌های ترانسفر رایگان فرودگاهی، صبحانه، استخر، سونا و جکوزی ارائه میشود و اتاق‌های دو تخت خوابه، سه تخت خوابه، چهار تخت خوابه و پنج تخت خوابه در آن قابل رزرو میباشند. هزینه این پکیج از ۷۳۷/۰۰۰ تومان تا ۷۸۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور هوایی مشهد از تهران ۲ مرداد ۱۳۹۷: پکیج تور مشهد با هتل ۴ ستاره کیانا از شهر تهران و حومه آن قابل رزرو است. انواع اتاق‌های دو تخت خوابه، سه تخت خوابه و چهار تخت خوابه در این تور موجود هستند و خدمات آن شامل ترانسفر رایگان فرودگاهی و خدمات فولبرد میباشد. هزینه این پکیج از ۶۸۰/۰۰۰ تومان تا ۷۳۸/۰۰۰ تومان متغیر میباشد و به نسبت نوع اتاقی که انتخاب میکنید تعیین میشود.

تور مشهد هوایی از شهر اصفهان (۳۰ تیر ۱۳۹۷): پکیج مذکور از شهر اصفهان برگزار میشود و اهالی محترم شهر اصفهان و حومه آن میتوانند برای رزرو آن اقدام کنند. تور مشهد با پروازهای کیش ایر، ماهان و معراج برگزار میشود و هتل در نظر گرفته شده برای آن‌ها هم هتل چهار ستاره کیانا میباشد. هزینه این تور با منوی بوفه و مدت زمان دو شب و سه روز ۸۵۹/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد هوایی از اصفهان ۳ روزه (۲۹ تیر ۱۳۹۷): پکیج تور مشهد با اقامت در هتل سه ستاره سهند از هم اکنون قابل رزرو میباشد. در این مجموعه امکان رزرو اتاق دو تخت خوابه، سه تخت خوابه و چهار تخت خوابه موجود است. خدمات فولبرد، ترانسفر رایگان فرودگاهی و امکان منوی غذا انتخابی در این پکیج موجود میباشند. هزینه رزرو این تور برای دو شب و سه روز از حدود ۶۲۰/۰۰۰ تومان تا ۷۰۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد هوایی با هتل ۵ ستاره (۲۷ تیر ۹۷): پکیج مذکور از شهر تهران و حومه آن برگزار میشود و هتل محل اقامت مسافران هتل ۵ ستاره درویشی میباشد. در این تور مشهد سرویس‌های ترانسفر فرودگاهی، صبحانه، استخر، سونا و جکوزی موجود میباشد. در ضمن مسافران میتوانند از اتاق‌های اکونومی که در طبقات ۱ تا ۳ موجود هستند استفاده کنند. هزینه‌های مربوط به این سرویس را میتوانید در جدول پکیج‌ها مشاهده بفرمایید.

تور مشهد ۴ روزه ۲۶ تیر ۱۳۹۷: این پکیج از تهران برگزار میشود و تور مشهد هوایی به حساب میاید. در صورتی که آن را اقدام کنید در هتل سه ستاره سهند اقامت خواهید داشت که خدمات کامل فولبرد، قابلیت منوی انتخابی و بوفه و ترانسفر فرودگاهی از سرویس‌ های شاخص آن به حساب میایند. هزینه این مجموعه ۷۰۰ هزار تومان میباشد.

تور هوایی مشهد از تبریز: این تور مشهد به همراه هتل ۴ ستاره کیانا ارائه میشود و پروازهای کیش ایر و ماهان در آن وجود دارند. پکیج مذکور از شهر تبریز قابل رزرو میباشد. هزینه این تور برای دو شب و سه روز بین ۶۸۰/۰۰۰ تومان تا ۷۳۸/۰۰۰ تومان میباشد و برای اقامت سه شب و چهار روز از ۸۰۵/۰۰۰ تومان تا ۸۹۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور هوایی مشهد ۳ شب و ۴ روز ۲۴ تیر ۹۷: پکیج تور مشهد از شهرهای تهران، تبریز، شیراز و اصفهان برگزار میشود. این تور به همراه پرواز و هتل ارائه میشود و اقامتگاه آن هتل ۵ ستاره الماس میباشد. هزینه استفاده از این پکیج ۸۹۰/۰۰۰ تومان تا ۹۵۵/۰۰۰ تومان میباشد. ترانسفر فرودگاهی، صبحانه بوفه و انتخابی، استخر، سونا و جکوزی از خدمات این پکیج میباشد.

تور مشهد هوایی با پرواز معراج ۲۳ تیر ۹۷: پکیج تور مشهد از شهر تهران، اصفهان و شیراز برگزار میشود. تاریخ رفت این تور ۲۳ تیر ماه میباشد و هزینه آن هم برای اقامت دو شب و سه روزه ۶۲۰/۰۰۰ تومان و برای اقامت سه شب و چهار روز هم ۷۰۰/۰۰۰ تومان میباشد. این مجموعه به همراه هتل سه ستاره سهند ارائه میشود. ترانسفر فرودگاهی، خدمات فولبرد و منوی انتخابی در اختیار مسافران قرار میگیرد.

تور مشهد از کرمانشاه در تاریخ ۲۲ تیر ۹۷: تور هوایی مشهد از شهر کرمانشاه در تاریخ ۲۲ تیر ماه برگزار میشود و هزینه آن هم برای دو شب و سه روز از ۶۸۰/۰۰۰ تومان تا ۷۳۸/۰۰۰ تومان است. تفاوت قیمت‌ها از تعداد تخت‌های اتاق‌ها ناشی میشود و به طور کلی اتاق‌ها از دو تخت خوابه تا چهار تخت خوابه موجود میباشند. مسافران این تور در هتل ۴ ستاره کیانا اقامت میکنند.

تور مشهد هوایی از همدان ۲۱ تیر ۹۷: تور مشهد با اقامت در هتل ۵ ستاره الماس ۲ و خدمات و سرویس‌های کامل هتل از شهر همدان و حومه آن قابل رزرو است. ترانسفر فرودگاهی، صبحانه، استخر، سونا و جکوزی از خدمات این تور میباشند. اتاق‌های دو تخت خوابه، سه تخت خوابه و چهار تخت خوابه وجود دارند که قیمت‌هایشان از ۷۳۷/۰۰۰ تومان تا ۷۸۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد دو شب و سه روز ( ۱۹ تیر ۹۷): تور هوایی مشهد به قیمت ۶۲۰/۰۰۰ تومان به مدت زمان دو شب و سه روز ارائه میشود و از شهرهای مختلف کشور قابلیت رزرو دارد. ترانسفر فرودگاهی، خدمات فولبرد و قابلیت منوی انتخابی در این تور وجود دارند. برای ررزو آسان و سریع میتوانید به درگاه اینترنتی ما که در سایتمان موجود است مراجعه کنید.

تور مشهد هوایی از رشت (۱۹ تیر ۹۷): این پکیج از شهر رشت برگزار میشود و هتل محل اقاما مسافران آن هم هتل ۵ ستاره درویشی میباشد. اتاق‌های استاندارد و اکونومی با تعداد تخت‌های مختلف نیز قابل انتخاب هستند. خدمات و سرویس‌های ترانسفر فرودگاهی، صبحانه، استخر، سونا و جکوزی مختص هتل میباشد به مسافران تعلق میگیرد. در ضمن هزینه این تور مشهد برای اقامت دو شب و سه روز از  ۶۹۵/۰۰۰ تومان تا ۸۹۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد هوایی پرواز کیش ایر از اصفهان ۱۸ تیر ۹۷: تور مشهد به همراه هتل ۴ ستاره کیانا و سرویس‌های ترانسفر فرودگاهی و خدمات فولبرد در اتاق‌های دو تخته، سه تخته و چهار تخته با قابلیت منوی انتخابی و بوفه ارائه میشود. هزینه این پکیج برای دو شب و سه روز از ۶۸۰/۰۰۰ تومان تا ۷۳۸/۰۰۰ تومان و برای سه شب و چهار روز از ۸۰۵/۰۰۰ تومان تا ۸۹۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد با پرواز کیش ایر ۱۶ تیر ۹۷: پرواز کیش ایر گارانتی شده در پکیج تور مشهد هوایی موجود میباشد. ترانسفر فرودگاهی، صبحانه، استخر، سونا و جکوزی از سرویس های ویژه‌ی این تور میباشند. هتل ۵ ستاره قصر طلایی اقامتگاه مسافران این پکیج میباشد. علاقمندان از شهرهای تهران، تبریز و اصفهان میتوانند نسبت به رزرو این تور اقدام نمایند. هزینه استفاده از این مجموعه برای دو شب و سه روز از ۷۳۷/۰۰۰ تومان تا ۷۸۰/۰۰۰ تومان و برای مدت زمان سه شب و چهار روز هم از ۸۹۰/۰۰۰ تومان تا ۹۵۵/۰۰۰ تومان میباشد.

تور هوایی مشهد از شهر اصفهان (۱۶ تیر ۱۳۹۷): تور مشهد در موعد تیر ماه برگزار میشود و ساعت پرواز آن هم ۲۲ میباشد. این تور از شهر اصفهان قابل رزرو است و به همراه هتل سه ستاره سهند ارائه میشود. هزینه استفاده از این تور به همراه ترانسفر فرودگاهی، منوی انتخابی و خدمات فولبرد که در پکیج موجودند برای دو شب و سه روز ۶۱۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد هوایی از اصفهان: پکیج مذکور در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ از شهر اصفهان برگزار میشود و مدت زمان آن دو شب و سه روز میباشد. سرویس های این پکیج عبارت‌اند از ترانسفر رایگان و ویژه فرودگاهی و خدمات فولبرد. مسافران در هتل ۴ ستاره کیانا اقامت خواهند داشت  و پرواز آن ها هم کیش ایر میباشد. هزینه این تور مشهد بین ۶۸۰/۰۰۰ تومان تا ۷۳۸/۰۰۰ تومان است.

تور مشهد دو شب و سه روز ۱۳ تیر ۹۷: این پکیج به مدت دوشب و سه روز در نظر گرفته شده است و تاریخ رفت آن هم روز ۱۳ تیر ماه میباشد. این تور هوایی مشهد از شهرهای تهران و تبریز قابل رزرو است و هزینه آن هم ۷۲۰/۰۰۰ تومان میباشد. هتل ۴ ستاره کیانا و پرواز گارانتی دار کیش ایر از شاخصه‌های پکیج محسوب میشوند.

تور مشهد ویژه ۳ شب و ۴ روز اقامت در هتل ۵ ستاره درویشی ۱۲ تیر ۹۷: تور مشهد هوایی از تهران برگزار میشود و با پرواز ماهان و هتل ۵ ستاره درویشی ارائه میشود. اتاق های اکونومی و استاندارد نیز قابلیت رزرو دارند. هزینه این پکیج از ۷۳۷/۰۰۰ تومان تا ۱/۰۸۵/۰۰۰ تومان متغیر میباشد که با توجه به اتاق انتخابی و سرویس ها تعیین میشود.

تور مشهد هوایی آفری ۱۱ تیر ۹۷: هتل ۴ ستاره کیانا اقامتگاه مسافران این تور است و علاوه بر سرویس‌های تور مشهد، سرویس‌ها و خدمات هتل شامل ترانسفر فرودگاهی و فولبرد نیز به مسافران ارائه میشود. هزینه این تور برای اقامتگاه ۲ شب و ۳ روز از ۶۸۰/۰۰۰ تا ۷۳۸/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد از اصفهان ۱۰ تیر ۹۷: تور مشهد هوایی از شهر اصفهان با اقامت در هتل ۳ ستاره سهند ارائه میشود. این تور شامل خدمات مختص هتل سه ستاره سهند یعنی ترانسفر فرودگاهی، خدمات فولبرد و سه وعده غذایی(صبحانه، نهار، شام) به صورت منو انتخابی با اتاق‌های دو تخته، سه تخته و چهار تخته با قیمت ۶۱۰ تا ۷۰۰ هزار تومان ارائه میشود.

تور هوایی مشهد ۳ شب و ۴ روز (۹ تیر ۹۷): تور مشهد به مدت زمان ۳ شب و ۴ روز و با هزینه ۵۸۰/۰۰ تا ۷۲۰/۰۰۰ تومان ارائه میشود. این مجموعه از تمامی شهرها قابلیت رزرو دارد و به همراه بهترین هتل‌های ۳ ستاره، ۴ ستاره و ۵ ستاره ارائه میشود. خدمات و سرویس‌های تور با توجه به هتلی که انتخاب کردید نیز تعیین میشود.

تور مشهد با اقامت در هتل درویشی از تبریز (۷ تیر ۹۷): تور مشهد هوایی به همراه ترانسفر فرودگاهی، صبحانه، استخر، سونا و جکوزی و اتاق اکونومی برای اقامت دوشب و سه روز از قیمت ۶۹۰/۰۰۰ تا ۸۹۰/۰۰۰ تومان ارائه میشود. همچنین در صورت تمایل به اقامت ۳ شب و ۴ روز این تور با هزینه ۷۳۰/۰۰۰ تا ۱/۰۸۰/۰۰۰ تومان قابل رزرو است.

تور مشهد هوایی از اصفهان با هتل ۴ ستاره کیانا (۶ تیر ۹۷): این پکیج از شهر اصفهان قابلیت رزرو دارد و با اتاق‌هایی با گنجایش‌های استاندارد ارائه میشود. منو در این تور مشهد انتخابی و بوفه میباشد و ترانسفر فرودگاهی و سرویس فولبرد از ویژگی‌های آن به شمار میرود. هزینه آن برای دو شب و سه روز از ۶۸۰/۰۰۰ تومان تا ۷۳۸/۰۰۰ تومان متغیر میباشد.

تور مشهد از تهران ۶ تیر ۹۷ : این تور به صورت هوایی برگزار میشود و از تهران و حومه آن قابل خریداری یباشد. تور هوایی مشهد با هتل کیانا ارائه میشود که از هتل‌ های ۴ ستاره شهر مشهد به حساب میاید. اتاق‌های دو، سه و چهار تخت خوابه قابل رزرو هستند و امکانات آن نیز شامل امکان انتحاب منوی انتخابی و یا بوفه میباشد، همچنین ترانسفر فرودگاهی و خدمات فولبرد در این مجموعه تدارک دیده شده‌اند.

تور هوایی مشهد از یزد ۵ تیر ۱۳۹۷: پکیج تور مشهد با اقامت در هتل سه ستاره سهند با امکانات شاخص ترانسفر فرودگاهی، فولبرد و منوی غذا انتخابی ارائه میشود. اتاق‌های دو تخت خوابه، سه تخت خوابه و چهار تخت خوابه برای رزرو در این مجموعه موجودند. هزینه استفاده از این تور برای دو شب و سه روز ۶۱۰/۰۰۰ تومان و برای سه شب و چهار روز ۷۰۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد هوایی در آخر خرداد ماه از تهران: این تور شامل پرواز تابان، کیش ایر و ماهان میباشد و از شهر تهران و مناطق حومه آن قابل رزرو است. موعد رفت آن خرداد ماه میباشد. هتل محل اقامت مسافران این تور مشهد هتل دو ستاره است و هزینه خریداری آن ۶۴۰/۰۰۰ تومان میباشد. سرویس‌های این تور شامل صبحانه نیز میشود. با توجه به نوع هتل که دو ستاره است در تعدد سرویس‌ها محدودیت اعمال شده است.

تور هوایی مشهد با هتل ۵ ستاره قصر طلایی (۳۰ خرداد ۱۳۹۷): این مجموعه تور مشهد است و با پرواز ایران ایر و هتل ۵ ستاره قصر طلایی با اتاق های مختلف ارائه میشود. سرویس ها و خدمات این تور شامل صبحانه، استخر، ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت، سونا، استخر، جکوزی و اینترنت رایگان میباشد.

تور مشهد هوایی از اصفهان ۲۶ خرداد ۱۳۹۷: رزرو این پکیج از شهر اصفهان امکان پذیر است و به صورت هوایی برگزار میشود. تاریخ رفت این تور ۲۶ خرداد ماه ۹۷ و تاریخ برگشت هم ۲۹ خرداد ۹۷. هزینه استفاده از این تور مشهد با اقامت در هتل ۳ ستاره کارن و با سرویس‌های گشت طرقبه، صبحانه، نهار، شام و استقبال فرودگاهی رایگان ۶۸۰/۰۰۰ تومان میباشد. ضمنا ساعت رفت ۱۰ صبح و ساعت برگشت هم ۱۴/۳۰ میباشد. ایرلاین این تور تابان است.

تور مشهد با اقامت در هتل کیانا ۶ خرداد ۱۳۹۷: این پکیج به صورت فولبرد ارائه میشود و دارای امکانات و ویژگی‌هایی نظیر ترانسفر فرودگاهی و قابلیت صبحانه بوفه میباشد. رزرو تور مشهد هوایی از تمامی شهرهای ایران قابل رزرو است. هتل کیانا یکی از بهترین هتل‌های ۴ ستاره شهر مشهد است و طرفداران زیادی دارد. قیمت این تور برای اقامت ۲ شب و ۳ روز ۶۷۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد هوایی در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۷: پکیج تور مشهد با تاریخ رفت ۳۰ خرداد و تاریخ برگشت ۱ تیر با اقامت در هتل ۳ ستاره کارن با قیمت ۶۸۰/۰۰۰ تومان که به همراه سرویس طرقبه، صبحانه، نهار، شام و استقبال فرودگاهی ارائه میشود، به همراه هتل ۳ ستاره اترک که با قیمت ۸۴۰/۰۰۰ تومان ارائه میشود و شامل سرویس‌های فوق میشود، به همراه هتل ۴ ستاره کیانا ۸۸۰/۰۰۰ تومان که این هم با سرویس‌های فوق ارائه میشود و به همراه هتل ۵ ستاره قصر طلایی که با قیمت ۱/۰۱۰/۰۰۰ تومان که با صبحانه، استخر، سونا، جکوزی، ترانسفر رفت و برگشت و اینترنت رایگان اتاق و لابی ارائه میشود.

تور مشهد ۲ شب و ۳ روز (۲۹ خرداد ۱۳۹۷): این تور در تاریخ ۲۹ خردادماه برگزار میشود و طول آن دو شب و سه روز است. هزینه و سرویس‌های این تور به شرح زیر است: اقامت در هتل ۳ ستاره کارن به همراه گشت طرقبه ۶۰۰/۰۰۰ تومان، اقامت در هتل ایران زمین ۸۰۰/۰۰۰ تومان، اقامت در هتل ۴ ستاره الماس ۱/۱۱۵/۰۰۰ تومان که شامل خدمات فولبرد و استقبال فرودگاهی نیز میشود، اقامت در هتل الماس ۲ که به همراه صبحانه، استخر، سونا، جکوزی با قیمت ۸۰۰/۰۰۰ تومان ارائه میشود. ضمنا ساعت رفت این تور هوایی مشهد ۷:۴۵ دقیقه میباشد و ساعت برگشت هم ۱۵:۵۰.

تور مشهد هوایی ۲ شب و ۳ روز (۲۳ خرداد ۱۳۹۷): تور مشهد با اقامت در هتل ۵ ستاره درویشی از شهر تهران و حومه آن برگزار میشود و علاقمندان میتوانند برای دو شب و سه روز آن را رزرو کنند. قیمت آن با اتاق ۲ تخت خوابه ۸۶۰/۰۰۰ تومان، ۳ تخت خوابه ۷۹۰/۰۰۰ تومان و ۴ تخت خوابه ۷۶۰/۰۰۰ تومان میباشد. منوی این پکیج به هر دو شکل یعنی انتخابی و بوفه قابل انتخاب است و ترانسفر فرودگاهی هم جز خدمات آن میباشد.

تور مشهد هوایی (۲۲ خرداد ۱۳۹۷): پکیج تور مشهد به صورت هوایی برگزار میشود. رزرو این پکیج از شهرهای مختلف امکان پذیر است و از تمام فرودگاه‌ها قابلیت پرواز دارد. اجزای این تور شامل اقامت در هتل ۴ ستاره کیانا، پرواز چارتری تابان میباشد. سه وعده غذایی کامل در این پکیج موجود است. هزینه استفاده از این تور برای اقامت ۲ شب و ۳ روز ۶۵۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور هوایی مشهد با پرواز گارانتی (۲۱ خرداد ۹۷): کارشناسان ما با بررسی‌های فراوان یک تور مشهد محیا کردند که شامل اقامت در هتل ۴ ستاره کیانا، پرواز ماهان گارانتی شده و سرویس ترانسفر فرودگاهی میباشد. ضمنا این تور از تهران میباشد و برای اقامت ۲ شب و ۳ روز قابل رزرو است. هزینه استفاده از این پکیج برای ۲ شب و ۳ روز ۶۸۵/۰۰۰ تومان میباشد. منوی انتخابی و بوفه قابل تعیین است و به طبع در هزینه تاثیر دارد.

تور مشهد هوایی در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ از تهران: این تور به صورت هوایی انجام میشود و پرواز کیش ایر و ماهان که شامل پکیج باشد دارای گارانتی میباشد. اقامت مسافران این تور مشهد در هتل سه ستاره سهند خواهد بود و هزینه آن برای ۲ شب و ۳ روز ۶۱۵/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب و ۴ روز ۷۱۰/۰۰۰ تومان میباشد. ترانسفر فرودگاهی از خدمات این تور میباشد و منو هم به صورت انتخابی در نظر گرفته شده است.

تور مشهد از تبریز ۱۹ خرداد ۱۳۹۷: این پکیج مشتمل بر پرواز با گارانتی، وعده‌های غذایی کامل شامل صبحانه، نهار و شام، ترانسفر رایگان فرودگاهی و با توجه به نوع هتلتان ممکن است  سرویس ایاب و ذهاب حرم هم داشته باشید. این مجموعه برای ۲ شب و ۳ روز در نظر گرفته شده است اما برای مدت زمان بیشتر هم قابلیت هماهنگی دارد. هزینه تور هوایی مشهد از تبریز برای اقامت ۲ شب و ۳ روز از ۵۸۰/۰۰۰ تومان آغاز میشود.

تور مشهد از یزد (۱۸ خرداد ۹۷): مجموعه تور هوایی مشهد از شهر یزد در تاریخ ۱۸ خرداد ماه شامل پرواز  چارتری گارانتی دار، اقامت در اتاق دبل و توئین (با قابلیت تخت اضافه) هتل ۳ ستاره کیانا به همراه وعده های غذایی کامل(صبحانه، نهار، شام) با ترانسفر فرودگاهی رایگان با مبلغ ۶۴۰/۰۰۰ تومان برای اقامت ۲ شب و ۳ روز و مبلغ ۷۱۸/۰۰۰ تومان برای اقامت ۳ شب و ۴ روز قابل رزرو میباشد. ضمنا این مبلغ برای کودکان ۳ تا ۷ سال کاهش پیدا میکند.

تور مشهد ۳ روزه (۱۷ خرداد ۱۳۹۷): این تور محدودیت مکانی ندارد و از هر شهری که باشید میتوانید آن را خریداری  نمایید، مدت زمان آن دو شب و سه روز است و برای این مدت اقامت قیمت آن ۸۷۵/۰۰۰ تومان است. اجزای این تور شامل اتاق دبل هتل درویشی مشهد( ۵ ستاره)، وعده‌های غذایی و ترانسفر فرودگاهی است. برای اطلاع بیشتر از تور هوایی مشهد میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تور مشهد با هتل درویشی (۱۵ خرداد ۱۳۹۷): تور هوایی مشهد با اقامت در هتل ۵ ستاره درویشی و با پرواز کیش ایر از شهر تهران و مناطق حومه آن قابلیت رزرو دارد و هزینه آن به شرح زیر است: اتاق توئین و دبل ۸۶۳/۰۰۰ تومان، اتاق سه تخت خوابه ۷۸۳/۰۰۰ تومان و اتاق ۴ تخت خوابه ۷۳۵/۰۰۰ تومان. این هزینه برای اقامت ۳ شب و ۴ روز میباشد، در صورت تمایل به اقامت بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تور مشهد هوایی از اهواز (۱۱ خرداد ۱۳۹۷): در پکیج تور مشهد که از شهر اهواز برگزار میشود بلیط چارتر هواپیمایی‌های کیش ایر و ماهان موجود است و با هتل ارائه میشود. پرداختی این مجموعه برای ۳ شب ۷۲۵/۰۰۰ تومان و برای ۲ شب ۶۲۰/۰۰۰ تومان میباشد. در صورتی که کودک بین ۳ تا ۷ سال دارید هزینه اقامت سه روزه ۵۹۵/۰۰۰ تومان و برای ۲ روز ۵۴۵/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد با هتل ۴ ستاره کیانا (۱۰ خرداد ۱۳۹۷): این تور به صورت هوایی انجام میشود و پرواز آن شامل گارانتی است. در این تور هوایی مشهد وعده‌های غذایی به صورت بوفه و انتخابی میباشد که قابلیت رزرو نیز دارند. هزیه استفاده از پکیج مذکور برای ۲ شب و ۳ روز ۶۹۰/۰۰۰ تومان میباشد و برای ۳ شب و ۴ روز ۸۱۰/۰۰۰ تومان.

تور مشهد هوایی با پرواز چارتر (۵ خرداد ۱۳۹۷): این پکیرج به صورت هوایی میباشد و از فرودگاه‌های سراسر کشور قابلیت پرواز دارد. در این تور مشهد انواع پروازها از ایرلاین‌های مختلف مانند ایران ایر، کیش ایر، ماهان، قشم ایر، ارم و… موجود هستند و پروازهای کیش ایر و ماهان به این دلیل که پروازهای برتر هستند تحت گارانتی ما نیز قرار میگیرند.

تور مشهد از اراک(۸ خرداد ۹۷): این تور هوایی مشهد از شهر اراک برگزار میشود و خدمات و امکانات و هزینه‌های آن به شرح زیر است: اتاق دونفره برای ۲ شب و ۳ روز اقامت ۶۲۵/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب و ۴ روز ۷۱۰/۰۰۰ تومان؛ باید بدانید اتاق‌های با ظرفیت بیشتر یعنی ۳ نفره و ۴ نفره هم با همین هزینه در این پکیج موجود است.

تور هوایی مشهد آفر ۲۷ خرداد : برای این تاریخ کارشناسان ما رزرو پرواز رفت و پرواز برگشت به علاوه اقامت ۲ شب هتل را برای شما انجام میدهند. خدمات این تور مشهد به هتل انتخابی شما بستگی دارد که ممکن است شامل برخی یا همه موارد زیر باشد. استقبال فرودگاهی، صبحانه،ناهار و شام، سرویس ترانسفر به حرم، بدرقه شما تا فرودگاه و امکانات خاص هتل‌ها مانند شارژ مینی‌بار یا… . شروع نرخ برای تور مشهد هوایی با این پیشنهاد حدود ۴۵۰‌هزار تومان است که به نسبت هتل مورد نظر شما ممکن است متفاوت باشد.

تور هوایی مشهد از کرمان (۹ خرداد ۱۳۹۷): پرواز چارتری، اقامت در اتاق‌های ۲ تخت خوابه هتل‌ قصر طلایی(۵ ستاره) با ۳ وعده غذایی (صبحانه، نهار، شام) به همراه ترانسفر فرودگاهی، به مبلغ ۸۷۰/۰۰۰ تومان. ضمنا این تور مشهد برای ۳ روز در نظر گرفته شده است، در صورت تمایل به اقامت بیشتر، طبیعتا هزینه آن هم افزایش میابد. مبدا این پکیج شهر کرمان میباشد.

تور مشهد ۲ شب و ۳ روز از اصفهان (۶ خرداد ۱۳۹۷): در این مجموعه هتل و پرواز چارتر موجود میباشد و برای اقامت ۳ روزه هزینه‌های آن به شرح زیر است: اتاق دو تخت خوابه در هتل ۵ ستاره درویشی مشهد به همراه صبحانه، نهار و شام و با سرویس ترانسفر فرودگاهی به قیمت ۸۶۰/۰۰۰ تومان. ضمنا همانطور که ذکر شد مبدا این تور هوایی مشهد شهر اصفهان میباشد. در صورت تمایل به اقامت بیشتر هزینه‌ها افزایش میابد.

تور مشهد (۳ خرداد ۱۳۹۷)پکیج تور مشهد در تاریخ سوم خرداد ماه از تمامی شهرها قابلیت رزرو دارد این تور هوایی مشهد برای اقامت سه روزه به شرح زیر ارائه میشود: اتاق دو نفره در هتل ۵ ستاره قصر طلایی به همراه وعده‌های غذایی و سرویس ترانسفر فرودگاهی به قیمت ۸۵۰/۰۰۰ تومان، شایان به ذکر است که در صورت تمایل به اقامت بیشتر، هزینه‌ی تور به طبع افزایش میابد.

تور مشهد ۲ شب و ۳ روز (۶ خرداد ۱۳۹۷): این مجموعه یک تور هوایی مشهد است که به دو شکل ارائه میشود: ۱_ اتاق دو تخت خوابه هتل ۵ ستاره قصر طلایی با سه وعده غذایی و ترانسفر فرودگاهی. هزینه استفاده از این پکیج ۸۵۰/۰۰۰ تومان میباشد. ۲_ اتاق دو تخت خوابه هتل سه ستاره سهند با وعده‌های غذایی انتخابی، اتاق دو تخت خوابه برای ۲ شب و ۳ روز ۵۶۰/۰۰۰ تومان.

تور هوایی مشهد از اصفهان (۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷):در مجموعه تور مشهد که عنوان کامل آن ذکر شده است، پرواز با گارانتی بلیط هواپیما و هتل با درجات مختلف قابل رزرو است. هزینه این تور برای ۲ شب ۶۱۰/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب ۷۰۵/۰۰۰ تومان است. ضمنا این قیمت‌ها برای اتاق‌های ۲، ۳ و ۴ تخت خوابه به همین شکل است. در صورتی که کودک بین ۳ تا ۷ سال به همراه خود دارید هزینه اقامت برای ۲ شب به ۵۴۰/۰۰۰ تومان و سه شب ۵۹۰/۰۰۰ تومان تقلیل میابد.

تور هوایی مشهد از تهران: این پکیج که توسط ما ارائه میشود از انواع تور مشهد میباشد و به همراه ارکان اصلی سفر یعنی پرواز و هتل در دسترس قرار میگیرد، در این پکیج امکان استفاده از هتل‌های متعدد و با درجات مختلف و با هزینه‌های مختلف موجود است. پروازهایی که در تور مشهد هوایی قابل استفاده است عمدتا از ایرلاین‌های کیش ایر و ماهان هستند؛ ضمنا بلیط‌های این دو هواپیمایی توسط ما گارانتی میشوند.

تور هوایی مشهد با هتل ۴ ستاره کیانا (۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷): این پکیچ که مشتمل بر پرواز و هتل میباشد از جای جای کشور قابل رزرو میباشد و هزینه‌های آن بدین صورت است: اتاق دو تخت خوابه، سه تخت خوابه و چهار تخت خوابه برای ۲ شب ۶۸۸/۰۰۰ تومان و همین اتاق‌ها برای اقامت ۳ شب ۸۱۰/۰۰۰ تومان میباشد. در حین رزرو میتوانید مشخص کنید که منو بوفه باشد یا انتخابی که بدیهی است منوی بوفه هزینه بیشتری نیز دارد. برای رزرو این تور مشهد هم اکنون اقدام فرمایید.

تور مشهد هتل درویشی ۴ شب و ۵ روز (۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷): پکیج عنوان شده یک مجموعه متشکل از اقامت در هتل ۵ ستاره درویشی و پرواز است. هزینه این تور هوایی مشهد برای اتاق ۲ تخته ۸۵۰/۰۰۰ تومان، ۳ تخته ۷۸۵/۰۰۰ و ۴ تخته ۷۵۰/۰۰۰ تومان میباشد. این تور مشهد برای ماه رمضان در نظر گرفته شده است. اگر در فکر برنامه‌ریزی برای سفر در ماه رمضان میباشید این مجموعه هم گزینه مناسبی است.

تور مشهد هتل ۳ ستاره سهند (۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷): این مجموعه یک تور مشهد با امکانات کامل میباشد که به شرح ذیل ارائه میشود: اتاق ۲ تخته برای ۲ شب ۶۱۰/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب ۷۰۰/۰۰۰ تومان؛ شایان به ذکر است که اتاق‌های ۳ تخته و ۴ تخته هم در این تور هوایی مشهد با همین قیمت ارائه میشوند. این نرخ برای کودکان بین ۳ تا ۷ سال برای ۲ شب ۵۳۰/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب ۵۸۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد هتل ۴ ستاره کیانا (۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷): این تور از همه‌ی نقاط کشور قابل رزرو است و از زیرمجموعه‌های تور هوایی مشهد به حساب میاید. منو در این مجموعه به صورت انتخابی و بوفه میباشد. هزینه این تور مشهد به این شرح است: اتاق دو تخته، سه تخته و چهار تخته برای ۲ شب ۶۸۰/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب ۸۰۵/۰۰۰ تومان است، برای پکیج‌هایی که منو در آن‌ها بوفه میباشد افزایش قیمت محاسبه میگردد.

تور مشهد هتل ۵ ستاره الماس ۲ (۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷): پکیج تور مشهد هتل ۵ ستاره الماس ۲ از نوع تور هوایی مشهد میباشد و هزینه‌های آن به شرح زیر است: اتاق دو تخت خوابه برای ۲ شب ۷۶۰/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب ۹۲۵/۰۰۰ تومان، اتاق ۳ تخت خوابه برای ۲ شب ۷۸۰/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب ۹۵۵/۰۰۰ تومان، اتاق ۴ تخته برای ۲ شب ۷۶۰/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب ۹۲۵/۰۰۰ تومان میباشد.

تور مشهد هتل ۳ ستاره سهند (۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷): مجموعه تور هوایی مشهد به همراه هتل ۳ ستاره سهند با اتاق‌های مختلف ارائه میشود که هزینه آن به شرح زیر میباشد: اتاق ۲ تخته برای ۲ شب ۶۰۵/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب ۶۹۵/۰۰۰ تومان؛ تمامی اتاق‌های ۳ تخته و ۴ تخته این مجموعه هم با همین قیمت ارائه میشود. در این تور مشهد اگر کودک شما بین ۳ تا ۷ سال سن دارد هزینه اقامت برای ۲ شب ۵۲۵/۰۰۰ تومان و برای ۳ شب ۵۷۵/۰۰۰ تومان است.

تور هوایی مشهد با هتل ۵ ستاره درویشی (۲۳ اردیبهشت): این تور مشهد ۴ روزه با پرواز ماهان و اقامت در هتل ۵ ستاره درویشی آماده شده است و از شهر تهران و حومه قابل رزرو میباشد. هزینه‌های آن به شرح زیر است: اتاق دو تخت خوابه ۸۳۰/۰۰۰ تومان، اتاق ۳ تخت خوابه ۷۵۵/۰۰۰ تومان و اتاق ۴ تخت خوابه ۷۲۰/۰۰۰ تومان. مدت زمان این تور ۳ شب و ۴ روز میباشد. شایان به ذکر است که بلیط هواپیما شامل گارانتی ما میشود.

تور هوایی مشهد که با ما تجربه میکنید از ویژگی‌های قابل توجهی برخوردار است که عمده آن‌ها مربوط به بخش پرواز میشود. در این خانواده از تور مشهد که در پکیج‌های ما جای دارند، چیدمان به طوری انجام گرفته است که پروازهای کیش ایر و ماهان که از بهترین ایرلاین‌های ایران به حساب میایند، بیشتر در پکیج‌ها به چشم بخورند و در ضمن تحت گارانتی ما هم قرار میگیرند که این هم به نفع شماست.

تور مشهد

اگر مسافر مشهد هستید و فقط قصد دارید بلیط هواپیما مشهد را داشته باشید میتوانید با مراجعه به سایت هم کوچ و قسمت رزرو بلیط رفته و با طی کردن چند مرحله کوتاه بلیط هواپیما مشهد را رزرو کنید . لازم به ذکر است که پروازهای تک مشهد هم کوچ نیز به صورت ارزان و لحظه آخری نیز برگزار میشود. ودر هفته حداقل ۳ روز چارتر بلیط هواپیما مشهد از این مرکز فروش تور و بلیط به فروش میرسد. اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه مد نظر شما است، میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و تمام سوالهای سفری تور مشهد خود را بپرسید.