تور کیش هتل داریوش نوروز

تور کیش هتل داریوش نوروز : تور کیش هتل داریوش یک انتخاب خوب برای کسانی است که در تور کیش هتل داریوش نوروز بدنبال اقامتی راحت در یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های ۵ ستاره کیش و حتی ایران هستند. هتل ۵ ستاره داریوش کیش یک هتل لاکچری، شیک و فوق العاده با امکانات رفاهی مناسب است که اقامتی راحت و با کیفیت را برای مهمانان خود فراهم می آورد.

تور کیش هتل داریوش نوروز
تور کیش هتل داریوش نوروز

معرفی اتاق‌های هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش دارای ۳ طبقه و ۱۹۰ اتاق و سوئیت است که دارای ویژگی‌های زیر می‌باشند:

 • اتاق ۲ نفره‌ی استاندارد رو به باغ داریوش: اتاق‌های ۲ نفره‌ی هتل داریوش دارای ۲۰ تا ۲۵ متر مربع مساحت، نمای رو به باغ و یک تخت ۲ نفره هستند و سرویس اضافه ندارند.
 • اتاق ۲ نفره‌ی استاندارد رو به دریای داریوش: اتاق‌های ۲ تخته‌ی رو به دریای هتل داریوش که متراژ آن‌ها ۲۰ تا ۲۵ متر مربع است، در طبقات اول و دوم قرار دارند، ‌دارای یک تخت ۲ نفره و نمای رو به دریا هستند و قابلیت پذیرش یک نوزاد و یک سرویس اضافه را دارند.
 • اتاق ۲ نفره‌ی لوکس رو به باغ داریوش: اتاق‌های ۲ تخته‌ی لوکس هتل داریوش یک تخت ۲ نفره دارند و نمای آن‌ها رو به باغ است،‌ این اتاق‌ها از قابلیت پذیرش نوزاد بدون سرویس و یک سرویس اضافه به صورت کاناپه‌ی تختخواب شو برخوردارند.
 • اتاق ۲ نفره‌ی لوکس رو به دریای داریوش: این اتاق‌ها نیز یک تخت ۲ نفره و قابلیت پذیرش یک نوزاد و یک سرویس اضافه را دارند و نمای آن‌ها رو به دریاست.
 • سوئیت استودیو لوکس رو به باغ ۲ نفره‌ی داریوش: سوئیت‌های استودیو لوکس هتل داریوش اتاق خواب ندارند و دارای یک تخت ۲ نفره و یک سرویس اضافه هستند.
 • سوئیت لوکس تک خواب آتوسا ۲ نفره‌ی رو به باغ داریوش: متراژ سوئیت‌های تک خواب آتوسا ۸۰ متر مربع است، این سوئیت‌ها در طبقات اول تا سوم هتل واقع شده‌اند و دارای نمای رو به باغ هستند. سوئیت‌های آتوسا یک اتاق خواب با یک تخت ۲ نفره و یک نشیمن دارند و دارای یک سرویس اضافه به صورت کاناپه‌ی تختخواب شو می‌باشند.
 • سوئیت لوکس تک خواب آتوسا ۲ نفره‌ی رو به دریای داریوش: این سوئیت‌های هتل داریوش هم دارای ۸۰ متر مربع مساحت، یک اتاق خواب که یک تخت ۲ نفره در آن قرار دارد، یک سالن نشیمن و نمای رو به دریا هستند. سوئیت‌های آتوسا در طبقه‌های اول تا سوم قرار گرفته‌اند و قابلیت افزودن یک سرویس اضافه را دارند.
 • سوئیت رویال لوکس ۴ نفره‌ی رو به باغ داریوش: سوئیت‌های لوکس ۴ نفره‌ی هتل داریوش دارای ۲ اتاق خواب هستند که در یکی یک تخت ۲ نفره و در دیگری ۲ تخت تک نفره قرار دارد. این سو‌ئیت‌ها ۶۵ متر مربع مساحت دارند و نمای آن‌ها رو به باغ است، همچنین قابلیت افزودن یک سرویس اضافه را نیز دارند.
 • سوئیت رویال لوکس ۴ نفره‌ی رو به دریای داریوش: سوئیت‌های ۶۵ متر مربعی رویال لوکس هتل داریوش که با ۲ اتاق خواب با یک تخت ۲ نفره در یکی و ۲ تخت تک نفره در دیگری تجهیز شده‌اند، برای ۴ نفر مناسب می‌باشند. این سوئیت‌ها نمایی رو به دریا دارند و سرویس اضافه‌ی آن‌ها به شکل کاناپه‌ی تختخواب شو می‌باشد.
 • سوئیت کابانای استاندارد داریوش برای ۲ نفر: سوئیت‌های کابانای هتل داریوش در محوطه‌ی این هتل قرار دارند و در سال ۹۷ بازسازی شده‌اند. این سوئیت‌ها یک تخت ۲ نفره داشته و خردسالان را نمی‌پذیرند.
 • سوئیت کابانای دید به دریای داریوش برای ۲ نفر: سوئیت‌های کابانای داخل محوطه، در زمستان سال ۹۷ مورد بازسازی قرار گرفته‌اند، این سوئیت‌ها یک تخت ۲ نفره و نمایی رو به دریا دارند.
 • سوئیت کابانای داریوش برای ۲ نفر با حمام سانروف: لوکس‌ترین واحدهای هتل داریوش سوئیت‌های کابانای داخل محوطه‌ی این هتل هستند که علاوه بر ویژگی‌های سایر سوئیت‌های کابانا، دارای حمام سانروف می‌باشند. این سوئیت‌ها یک تخت ۲ نفره داشته، در تراس دوش حمام دارند و از پذیرش خردسالان معذورند.

رستوران های هتل داریوش

اگر تور کیش هتل داریوش بهمن را برای اقامت خود در این جزیره انتخاب نموده اید،پس نیاز نیست هیچ دغدغه ای برای غذا داشته باشید. آشپزهای چیره دست هتل با دست پخت های عالی در رستوران های آپادانا و پاسارگاد میزبان شما خواهد بود. از انواع غذاهای ایرانی و لذیذ گرفته تا غذاهای بین المللی را می توانید سفارش دهید،صبر کنید! هنوز تمام نشده، اگر جزو طرفداران فست فود هستید هتل داریوش به فکر شما نیز بوده است و می توانید در رستوران پاسارگاد فست فود سفارش دهید.

هر دو رستوران آپادانا و پاسارگاد در طبقه همکف هتل قرار دارند و در فضاهایی متفاوت با سرو انواع غذاهای ایرانی، دریایی و بین اللملی پذیرای میهمانان هستند،به علاوه همانطور که گفته شد رستوران پاسارگاد امکان سرو فست فود را نیز دارد. کافی شاپ آتوسا نیز در لابی قرار دارد و با امکان سرو انواع تور کیش هتل داریوش نوروز نوشیدنی های گرم و سرد و دسرهای متنوع مکانی مناسب برای گپ زدن شما با دوستان و عزیزانتان یا قرار ملاقات های کاری است.

رستوران های هتل داریوش
رستوران های هتل داریوش

قوانین هتل (این قوانین ممکن است در زمان های مختلف توسط هتل تغییر کند.):

 • پذیرش اتباع خارجی بلامانع است.
 • استخر دارد و رایگان می باشد. ( کودک زیر ۵ سال فقط با داشتن پوشک استخری مجاز به استفاده می باشند.)
 • ترانسفر فرودگاهی رفت دارد.
 • صبحانه بوفه رایگان می باشد.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۷ سال رایگان می باشد
 • اگر دو کودک زیر۷ سال داشته باشید ، هزینه یک کودک دریافت می گردد.
 • سرویس بهداشتی موجود دراتاق ها فرنگی می باشد.
 • رزرو های نوروزی و ایام پیک امکان تغییر و یا کنسلی ندارند.
 • چایخانه دارد و در آن قلیان هم سرو می شود.
 • استعمال سیگار و قلیان در داخل اتاق ممنوع است.
 • پذیرش خانم مجرد بالای ۱۸ سال با مدرک شناسایی معتبر بلامانع است.
 • پذیرش صیغه نامه تنها با مهر برجسته محضر امکان پذیر است.
 • تمامی افراد درون یک اتاق حتما باید با یکدیگر محرم باشند.

فاصله هتل داریوش تا مراکز گردشگری

تور کیش هتل داریوش بهمن در ساحل شرقی جزیره زیبای کیش و در فاصله ۵ دقیقه ای تا ساحل کم نظیر خلیج فارس واقع شده است. فاصله جاذبه های گردشگری تا هتل داریوش کیش عبارتند از:

 • فاصله هتل داریوش تا مراکز خرید پردیس ۱ و ۲ کیش: ۴ دقیقه با ماشین
 • فاصله هتل داریوش تا مرکز خرید مرجان کیش: ۴ دقیقه با ماشین
 • فاصله هتل داریوش تا پلاژ ساحلی بانوان شهر کیش: ۸ دقیقه با ماشین
 • فاصله هتل داریوش تا فرودگاه کیش: ۱۰ دقیقه با ماشین
 • فاصله هتل داریوش تا کشتی یونانی کیش: ۱۹ دقیقه با ماشین
 • فاصله هتل داریوش تا مرکز خرید مروارید کیش: ۶ دقیقه با ماشین
 • فاصله هتل داریوش تا پارک ساحلی مرجان کیش: ۵ دقیقه با ماشین

امکانات هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش ارزان قیمت علاوه بر داشتن طراحی زیبا و چشم نواز، امکانات رفاهی لوکس و مطلوبی را نیز در اختیار میهمانان قرار داده بطوریکه در طول مدت اقامت آسایش و رفاه کامل خواهند داشت. از مهمترین امکانات ارائه شده در این هتل می توان اشاره کرد به تلفن، یخچال، تلویزیون، آنتن مرکزی، پاور سوئیچ، سرویس بهداشتی فرنگی، مینی بار، اینترنت بی سیم در لابی و اتاق ها، کافی نت، سیستم اعلام حریق، تاکسی سرویس، خانه داری ۲۴ ساعته، آسانسور، صندوق امانات، خشکشویی، تهویه مطبوع، سیستم اعلام حریق، فروشگاه، سالن پذیرایی، رستوران آپادانا (با امکان سرو انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی)، رستوران پاسارگاد (با امکان سرو انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی)، کافی شاپ آتوسا، فضای سبز حیاط هتل و پارکینگ (با ظرفیت محدود).

اگر اهل ورزش هستید خبر خوبی برایتان داریم. با رزرو هتل داریوش کیش ارزان قیمت به امکانات ورزشی خوبی دسترسی خواهید داشت. تنیس یکی از ورزش های محبوب و مناسب برای گذراندن اوقات فراغت می باشد، اگر شما هم جزو طرفداران این ورزش هستید، می توانید از زمین تنیس هتل که در ضلع شمالی قرار دارد استفاده کنید. به علاوه می توانید اوقات خوبی را در سالن بیلیارد، سالن بدنسازی و پینگ پونگ داشته باشید. استخر روباز مخصوص آقایان، ماساژ تایلندی و قایق سواری تکمیل کننده امکانات ورزشی هتل داریوش است.

امکانات هتل داریوش کیش
امکانات هتل داریوش کیش

آشنایی با محل اقامت مسافران در تور کیش می تواند آرامش بیشتری در مسافران تور ایجاد کند. اگر شما نیز از تور کیش هتل داریوش نوروزمسافران تور کیش هتل داریوش نوروز هستید و یا قصد همراهی با این تور نوروزی را دارید.
باید بگوئیم یکی از بهترین تورهای مسافرتی به کیش را انتخاب کرده اید. تورهای مسافرتی به کیش در نوروز، بسیار پرطرفدار هستند. افراد زیادی تمایل به یفر به کیش در نوروز را دارند.
شما نیز می توانید برای سفر به کیش، همراهی با تور کیش هتل داریوش نوروز را انتخاب کنید. با اطمینان می توان گفت، یک خاطره ی بسیار عالی به جزیره ی کیش خواهید داشت. تجربه ی ما در برگزاری تورهای مسافرتی مختلف، این موضوع را ثابت کرده است که تور کیش هتل داریوش برای مسافران نوروزی عالی است و خاطره ی زیبایی برای آن ها رقم خواهد زد.

ویژگی تور کیش هتل داریوش نوروز

تا این قسمت از مقاله با ویژگی های هتل داریوش کیش مانند معرفی اتاق‌ها و سوئیت های هتل داریوش، رسوران ها و کافی شاپ های هتل داریوش را معرفی کرده و با قوانین رزرو هتل و قوانین استرداد، قوانین مربوط به مسافران مهمان و … آشنا شدیم.

برخی از ویژگی های تور کیش هتل داریوش در نوروز، مربوط به آژانس مسافرتی و برگزار کننده ی تور است. آژانس مسافرتی هم کوچ، با سال ها تجربه در زمینه ی برگزاری تورهای مسافرتی، سعی در برگزاری بهترین تورهای مسافرتی با بهترین امکانات را دارد.
از امکانات تور کیش هتل داریوش نوروز می توان به تامین امنیت و آرامش مسافران در طو سفر اشاره کرد. تامین امنیت مسافران و آرامش مسافران ، از اولویت تورهای مسافرتی هم کوچ است.

از دیگر ویژگی های تورهای مسافرتی می توان به آسان شدن مراحل رزرو بلیط و هتل برای مسافران اشاره کرد. شما می توانید به آسانی از طریق تماس تلفنی و یا از طریق سایت برای رزرو تور کیش هتل داریوش نوروز اقدام کنید.
رزرو تورهای مسافرتی در آژانس مسافرتی هم کوچ به همین آسانی و به همین سرعت انجام می شود. برای همراهی با تورهای مسافرتی هم کوچ، قوانین و شرایط آسان و مناسبی در نظرگرفته شده است. به طور مثال، قوانین استرداد بلیط مناسب، یکی از تسهیلاتی است که برای مسافران تورهای مسافرتی هم کوچ در نظر گرفته شده است.

ترانسفر رفت و برگشت برای تور کیش هتل داریوش نوروزی و رزرو یکی از بهترین هتل های کیش برای مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است. همراهی تور لید مجرب در طول سفر با تور کیش هتل داریوش نوروزی نیز یکی دیگر از امکانات تور کیش آژانس مسافرتی هم کوچ است.

اگر قبلا با شرکت خدمات مسافربری هم کوچ همراه بده اید، می توانید نظرات، انتقادات و یا پیشنهادات خود را در رابطه با تورهای مسافرتی هم کوچ، با ما در میان بگذارید.
اگر برای اولین بار است که می خواهید با تورهای مسافر هم کوچ همراه شوید، مطمئن باشید یکی از بهترین انتخاب ها را در بین آژانس های مسافرتی داشته اید. شما می توانید نظرات مخاطبان و مسافران قبلی را در رابطه با تورهای مسافرتی هم کوچ، مانند تور کیش هتل داریوش نوروزی مطالعه کنید. با این کار می توانید اطلاعات مفید و جالبی برای سفر به کیش و اقامت در هتل داریوش کیش به دست آورید.

سخن آخر

برای رزرو تور کیش هتل داریوش میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و درمورد شرایط سوال کنید و یا به بخش تورها مراجعه کرده و آفرهای تور کیش هتل داریوش نوروز را بررسی کنید.