تور کیش و مشهد ، استانبول از جمله پرطرفدارترین تور های داخلی و خارجی به حساب می آیند و تور کیش یک سفر تفریحی داخلی پر طرفدار و تور مشهد نیز علاوه بر آن که مکان های تفریحی زیادی دارد، مسیری فوق العاده پر طرفدار به منظور انجام زیارت و آرامش گرفتن است و استانبول هم مکان های دیدنی زیادی دارد.

در این مقاله می خواهم به بررسی این موضوع بپردازم که تور کیش و مشهد به صرفه تر است و یا تور استانبول؟ کدام یک را می توان با صرف هزینه کم تر انجام داد؟ پس تا انتهای مقاله با من همراه بمانید.

برای تهیه تورهای قیمت مناسب می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

جزیره مرجان ها و آب نیلگون

تور کیش

 

جزیره کیش مکان های تفریحی زیادی دارد. از تفریحات آبی گرفته تا شهربازی ها و بازهای معروف کیش و… که هر ساله توانسه عده زیادی از گردشگران را به سوی خود جلب کند و در تعطیلات و مناسبت های خاص، تبدیل به مقصد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی شده است.

تور کیش با قیمت های مختلف و متفاوتی در طول سال به مشتریان ارائه می شود که همان طور که در مقالات پیشین گفته شد، این موضوع بستگی به فصل سفر گردشگران هم دارد و در فصل زمستان معمولا عده زیادی به جزیره کیش سفر می کنند و قیمت تور کیش در این فصل گران تر است.

 در فصل زمستان، جزیره کیش آب و هوای بهتری دارد. اما در تابستان آب و هوای کیش شرجی است و کم تر کسی به جزیره کیش می رود و قیمت ها پایین تر است.

شما همچنین می توانید از تورهای لحظه آخری استفاده کنید تا سفرتان برایتان ارزان تر تمام شود .اما حواستان به افراد سود جو نیز باشد که به نام تور لحظه آخری و قیمت ارزان تر این تورها، به شما تور بی کیفیت ارائه نکنند.

تور کیش معمولا به صورت هوایی ارزائه می شود و از آن جا که بخشی از این مسیر هم دریایی و آب است، شما ادامه مسیر را باید با کشتی بروید.

بارگاه امام هشتم شیعیان

تور مشهد

تور مشهد هم یکی از پرطرفدارترین تورهای داخلی است که در طول سال و مخصوصا در مناسبت های خاص مذهبی ، رفت و آمد زیادی به آن جا صورت می گیرد. در واقع می توان گفت این تور هم جنبه زیارتی دارد و هم جنبه سیاحتی.

تور مشهد به دو صورت زمینی و هوایی ارائه می شود و بسته به نوع خدمات هتل گرفته تا نوع شرکت هواپیمایی ارائه دهنده خدمات مسافرتی و یا نوع قطار می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد.

هتل ها نیز بسته به این که  چند ستاره باشند، قیمتشان متغیر است و می تواند بر روی قیمت تمام شده تور تاثیر بگذارد. مثلا اگر در تور شما هتل پنج ستاره باشد، به نسبت آن تور که در آن هتل چهار ستاره به عنوان بخشی از خدمات تور مشهد ارائه شده است، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

برخی آژانس های مسافرتی نیز به منظور آن که قیمت تور مشهد برای مسافران ارزان تر تمام شود،تورهای رفت و برگشت خود را نه صرفا به صورت هوایی و یا زمینی، بلکه به صورت ترکیبی از تور هوایی و زمینی ارائه می دهند؛ به عنوان مثال، برای تور رفت، تور هوایی و برای تور برگشت تور زمینی قطار را به مسافران خود ارائه می دهند تا گردگران هزینه کم تری را متحمل شوند.

مقصدی مهیج به سوی آن ور آب ها!

تور استانبول

تور استانبول یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین تورهای خارجی محسوب می شود و همان طور که می دانید این شهر زیبا در ما بین قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است و مکانی پر از جاذبه های تاریخی ، تفریحی و گردشگری است.

تور استانبول نیز در انواع تور زمینی و هوایی ارائه می شود. قیمت تور استانبول نیز بسته به نوع هتل و سایر انواع خدمات می تواند متفاوت باشد.

گاهی تور استانبول تا سر حد دو تور کیش و مشهد پایین می آید و مسافران و گردشگران میان انتخاب یکی از تورها سرگردان می کند. اما باید این را بدانید که هیچ ارزانی بی دلیل و هیچ گرانی بی حکمت نیست و در تور استانبول ارزان قیمت، خبری از هتل های لوکس، دسترسی آسان به مراکز خرید و… نیست.

علاوه بر همه این ها اگر هزینه حمل ونقل داخل شهر ، رستوران های غذا خوری، عوارض خارج از کشور، خرید ارز و… را هم محاسبه کنید، این تور استانبول نسبت به دو تور کیش و مشهد گران تر برایتان آب خواهد خورد.

 از این جا به بعد انتخاب با خود شماست که کدام  تور و مقصد را برای سفر خود انتخاب کنید.

برای رزرو سه تور کیش ، مشهد و استانبول می توانید به سایت هم کوچ مراجعه کنید.

سپاس از همراهیتان…