از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

آبشار ماناوگات آنتالیا ترکیه

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

بهترین جاذبه‌های دیدنی که در دسترس مسافران ایرانی است آنتالیا می‌باشد. در آنتالیا هتل‌های زیادی وجود دارد. این شهر که جزو یکی از شهرهای بزرگ ترکیه می‌باشد مسافران زیادی را به خود جذب می‌کند به همین منظور می‌خواهیم دل به دریا بزنیم و یکی از بهترین جاذبه‌های آنتالیا را به شما نشان دهیم. آبشار ماناوگات آنتالیا نام این جاذبه است که در واقع آبشار پهناوری است در ۴ کیلومتری شمال ماناگوات است که در واقع رودخانه‌ای زیبا و بی نظیر است که از کوه‌های ارس جاری می‌شود.

در این منطقه زیبایی‌هایی زیادی وجود که باعث شده است مسافران زیادی این منطقه را برای بازدید استفاده کنند. در اطراف این آبشار رستوران زیادی وجود دارد که مسافران می‌توانند غذاهای محلی این منطقه و آنتالیا را مشاهده نمایند. این منطقه محلی است مناسب برای استراحت و عوض کردن حال و هوا که موجب خواهد شد مردمان این منطقه و مسافران و توریستان از اینجا لذت ببرند.

رودخانه زیبایی که در این منطقه وجود دارد باعث شده است که مسافران با کشتی بتوانند به رفت و آمد بپردازند و سپس در رودخانه ماناوگات به شنا بپردازند. بعد از رد شدن از این منطقه می‌توانند به دریای مدیترانه برسند. ماناوگات در واقعه آبشاری است بین آنتالیا و آلانیا که بین دو شهر بزرگ ترکیه واقع شده است.

ماناگوات شهر بسیار کوچکی است که به عنوان دسترسی محلی محسوب می‌شود و حتی دارای فرودگاهی برای نشستن پروازها نیست. مسافرانی که می‌خواهند به این منطقه بروند باید حتما به آنتالیا بروند و از راه زمینی به این رودخانه برسند. شما فقط از طریق زمینی می‌توانید به دریاچه مانگاوت برسید.

مسیری که مسافران در راه رسیدن با این رودخانه از آنتالیا هستند در حدود ۴۵ دقیقه با ماشین است که مسافران ما می‌توانند با سواری و ماشین‌های مخصوصی که وجود دارد به این رودخانه برسند. دسترسی به این منطقه بسیار آسان است و مسافران در راه رسیدن به این منطقه مناظز زیبایی را مشاهده خواهند کرد.

در کنار این رودخانه رستوران‌های زیادی وجود دارد که مسافران می‌توانند در زیر سایه درختان کنار این رودخانه به خوردن یک وعده غذایی بپردازند و لذت ببرند. یکی از غذاهای خوب در این رستوران‌ها که بسیار لذت بخش است ماهی است که مسافران می‌توانند با سفارش دادن ماهی از این رستوران‌ها غذای خوبی را میل کنند.

آبشار که در ارتفاع خیلی زیادی نیست اما شما می‌توانید برخورد آب با صخره‌های این دریاچه را مشاهده نمایید و به همراه خوردن غذای لذیذ تجربیات خوبی در سفر کردن به این منطقه داشته باشید. دلایل زیادی وجود دارد که شهر ماناوگات شهرت زیادی دارد و آن هم این است که شهرت زیادی در بین مسافرین دارد و حتما این منطقه را برای دیدن انتخاب می‌کنند. دلیل دیگر آن هم این است که آبشار ماناوگات که به معنی دریاچه سبز است که جزو زیباترین مناطق آنتالیا محسوب خواهد شد.

در واقع این قسمت شما خواهید توانست ترکیبی از کوه و دریا را مشاهده نمایید که مناظر خوبی را برای شما به وجود خواهد آورد. یکی مواردی که در این آبشار جالب است این می‌باشد که رودخانه آن دارای عرض پهن و ارتفاع کم جریان است که مسافران چشم‌انداز جالبی از آبشار را مشاهده خواهند کرد.

خروشان بودن آبشار باعث شده است آب به صورت سفید و کفی مشاهده شود. یکی از سوغات و مزارعی که مردمان این شهر از آن درآمد کسب می‌کنند باغ‌های چای این منطقه است. چای ماناوگات بسیار معروف است که مسافرانی که به این منطقه می‌روند حتما به یاد داشته باشند از چای این منطقه برای خود و اقوام خریداری نمایند.

بزرگی و خروشان بودن این منطقه باعث شده است تفریحات خوبی برای مردمان و توریست‌ها به وجود آید که از مهم‌ترین و بهترین آن رافتینگ است که سوار شدن بر قایق‌ها و راهی شدن در مسیر خروشان رودخانه است.

رافتینگ یکی از بهترین تفریحات آبی است که اگر به دنبال هیجان خوبی هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این منطقه را مشاهده نمایید. نام دیگر رفتینگ همان رودخانه وحشی است که با سوار شدن در قایق‌های ۵ تا ۱۰ نفری مسیری را با یک راهنما به همراه داشتن یک پاروهای کوچکی به سمت پایین دریاچه خواهید رفت.

مسیر منتهی به این آبشار مسیر مناسب و راحتی است و خوردن ناهار با وجود این چشم‌انداز و با رایحه دلچسب چای در اطراف این آبشار بسیار لذت‌بخش خواهد بود. آبشار ماناوگات دارای زیبایی‌های نادری است که هم در فصل تابستان و هم در زمستان زیبایی‌های خاص خود را دارد. این مکان یکی از بهترین مناطق گردشگری برای تور ترکیه است.

ماناوگات یکی از تابع‌های شهر آنتالیا است.آنتالیا دارای جاذبه‌های دیدنی فراوانی است که گردشگران تور آنتالیا می‌توانند برای خود منطقه ماناگات را برای دیدن انتخاب کنند. یکی از بهترین جاذبه‌های این منطقه همان دریاچه سبز است که مسافران زیادی این مکان را برای دیدن انتخاب می‌کنند.

آب این رودخانه در آخر به دریای مدیترانه میریزد. بهترین و تنها راه ممکن برای رسیدن به این شهر و این دریاچه راه زمینی است که مسافران می‌توانند داشته باشند. این آبشار تا جاده اصلی فاصله چندانی را ندارد و بوی چای و رایحه طبیعی چای در این منطقه باعث شده است که حال و هوای خوشی را در این منطقه ایجاد کند که دلیل اصلی آن وجود باغ‌های چای در اطراف این آبشار است. این آبشار در ۴ کیلومتری شهر اصلی ماناوگات است.

صدای آب و شاخه به همراه خروش آب این رودخانه با برخورد به صخره بهشتی را در این منطقه به وجود آورده است که مسافران زیادی را جذب خود می‌کند. برای لذت بردن از این منطقه می‌توانید در تراس‌های رستوران بنشنید و به خوردن چای مشغول شوید و برای ناهار خود ماهی کبابی را سفارش بدهید تا بتوانید ناهاری دل‌انگیز داشته باشید. که می‌تواند تجربه شگفت انگیز باشد. لذتی که در این منطقه خواهید داشت غیر قابل توصیف است.

از جمله تفریحات خوبه این منطقه عبارت است از سقوط آزاد و گشت دره نوردی که طرفداران زیادی این تفریحات را برای بازی انتخاب می‌کنند. دوست داران طبیعت این را بدانند که که طبیعت این منطقه محسور از کوه و دریاچه‌های زیبا است. این آبشار یکی از بهترین و کم‌نظیرترین آبشارها آن منطقه است. زیبایی‌های خاص این منطقه هم در زمستان و هم در تابستان موجب شده است که مسافران زیادی بخواهند این منطقه را برای حتی یک بار هم شده است امتحان نمایند.

رودخانه ماناوگات از کوه‌های توروس سرچشمه گرفته است. و طول آن ۹۰ کیلومتر است. و قبل از این که به رودخانه ریخته شود از جلگه‌های سخت و توده‌های عظیمی عبور کرده است. همچنین در این منطقه قلعه‌ای وجود دارد که در داخل آن ستون‌های زیبایی دارد که محلی برای اسکان مسافران است. یکی از پیشنهاداتی که به مسافران تور آنتالیا خود می‌کنیم این است که بهترین راه برای رسیدن به آبشار ماناوگات گشت کشتی است که مسافران می‌توانند به راحتی به این منطقه برسند.

این منطقه از بهترین و کمیاب‌ترین مناطق گردشگری در این منطقه است. اگر به دنبال جاذبه‌های دیدنی طبیعی هستید و می‌خواهید به دور از سر و صدا و هر شلوغی باشید این جاذبه گردشگری را به شما پیشنهاد خواهیم کرد به همین منظور دوست داران عزیز که تور آنتالیا خود را از ما خریداری نمایند می‌توانند سری هم به این جاذبه گردشگری در ترکیه بزنند.

ترکیه و شهر آنتالیا یکی از شهرهای دنیا است که دیدنی‌های زیادی دارد که دلیل اصلی آن هم وجود سابقه زیاد این شهر از نظر تاریخی و منابع طبیعی است. اگر می‌خواهید در مورد آنتالیا و جاذبه‌های دیدنی آن بیشتر بدانید سرب به صفحه جاذبه‌های آنتالیا بزنید و تمام جاذبه‌های این شهر را مشاهده نمایید. بهترین تورهای ترکیه را از ما بخواهید.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید