از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

اتوبوس آبی دبی

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

یکی از جاذبه‌های دیدنی و جالب شهر دبی اتوبوس‎‌های دو منظوره آن یعنی اتوبوس آبی دبی است که هم در خشکی و هم در آب از آن میشه بهره برد که جذابیت اصلی آن هنگامی است که اتوبوس به داخل آب می‌رود و به راحتی در اب حرکت می‌کند. این اتوبوس ها که به رنگ زدر می باشند در خشکی ها همانند اتوبوس معمولی و در آب همانند اتوبوس دریایی به حرکت در می آید. تنها با سوار شدن این اتوبوس ها می‌توان حس لذت بخش این جاذبه رو لمس کرد که دبی تنها کشوری در خاورمیانه می باشد که این خدمات را به گردشگران که به این کشور سفر می کنند می دهد. مسافران ابتدا در شهر سوار بر اتوبوس های معمولی می شوند و برای گشت و گذاری در رودخانه های دبی ساعاتی به دور زدن می‌کنند. در درون اتوبوس های دبی  امکانات خوبی وجود دارد و همچنین یک راهنمای کامل تمامی دیدنی های در اطراف را به شما توضیح می‌دهد. همچنین نگران خطر غرق شدن در آب را نداشته باشید چون  در این اتوبوس ها تمامی امکانات وجود دارد و به تعداد تمامی افراد اتوبوس جلیقه موجود است. راهنمایی که با شما دز طول این سفر است شما را راهنمایی میکند و شما میتونید تمامی سوالاتی که در ذهنتان پیش می آید از راهنما یا لیدر تور اتوبوس آبی دبی سوال نمایید. ظرفیت این اتوبوس ها ۴۴ نفر است و امکنان رفاهی نیز در این اتوبوس ها وجود دارد.

دیدنی ها اتوبوس شگفت انگیز دبی :

مسجد جمیرا
موزه اتحادیه
منطقه آل فهیدی
موزه دبی و آل حسن
ایستگاه ابرا
سوق قدیمی دبی
روستای میراث
روستای غواصی
دادگاه حاکم
شهرداری دبی
سوق قدیمی دیره و ..

با شروع شدن این تور (اتوبوس آبی دبی) ابتدا اتوبوس در میان مزارع و خشکی های دبی حرکت میکند و بعد از آن وارد آب می شود و می‌توانید بناهای دیدنی که در بالا نام بردیم را مشاهده فرمایید. در این گردش همچنین می‌توانید تمامی هتل های دبی که بسیاز جذاب و زیبا هستند و از زیبایی‌های شهر به خوبی دیدن فرمایید. این اتوبوس ها تمامی امکانات برودتی و تمامی وسایل لازم برای مواقع خطر موجود است و امنیت مسافران خود را تضمین می‌کند.

این جاذبه توریستی و جالب مزیت بزرگی دارد که مسافران می‌توانند به طور معمول در داخل شهر گشت تفریحی خوبی داشته باشند سپس با همان وسیله نقلیه و تغییراتی در سیستماتیک آن ایجاد می شود و وارد آب می شود و می‌توانید از رودخانه خور دیدن فرمایید و تبدیل به اتوبوس آبی می شود که تجربه خوب برای خود و خانوادتان رقم میزنید. معمولا قیمت بلیط این اتوبوس ها خیلی گران نیست و می‌توانید به راحتی این بلیط ها را تهیه کنید. اخیرا این اتوبوس ها دارای کولر می باشند که این اتوبوس ها از چهار مسیر مختلف این رودخانه ها را می پیماید.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید