از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

باغ رز تایلند – بانکوک

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

یکی از دیدنی‌های باغ رز بانکوک گارن یا رزاریون، می‌باشد که دارای گل های زیبا و رنگارنگ می‌باشد. این باغ مادر یکی دیگر باغ‌های رز در جهان به شمار می‌رود. عطر خوش گل‌های این باغ رز تایلندی از دور به مشام می‌رساند و دریاچه‌ای بسیار زیبا بر رؤیایی بودن این محیط افزوده و به طراوت محیط کمک می‌کند. بیشترین جاذبه این باغ در نمایش‌های فرهنگی تایلند است که شامل بوکس تایلندی، رقص سنتی این کشور، مراسم عروسی تایلندی، شمشیربازی و حرکات نمایشی فیل‌ها می‌شود و در آن صنایع دستی سنتی کشور تایلند نیز برای گردشگران به نمایش گذاشته می‌شود.

باغ گل|باغ گل|باغ گل|باغ گل|باغ گل|باغ گل|باغ گل

باغ رز بانکوک که یکی از جاذبه‌های تور تایلند می‌باشد در زمینی به مساحت ۷۵ کیلومتر مربع و در ۳۲  کیلومتری غرب بانکوک قرار دارد که توسط دریاچه‌ای زیبا احاطه شده است. در این باغ نمایش‌های جذابی از رقص محلی تایلندی، بوکس تایلندی، شمشیربازی و شوی فیل‌ها اجرا می‌شود و گردشگران در تور تایلند می‌توانند علاوه بر بازدید از این باغ زیبا به تماشای این اجراهای زیبا نیز بپردازند. سرگرمی های فراوان این مکان از دیگر جذابیت‌های این مکان است که گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است.

رز گاردن یا رزاریون، باغ یا پارکی است که درب آن بیشتر مواقع برای بازدید عموم باز است. این باغ مادر دیگر باغ‌های رز در جهان به شمار می‌رود. باغ‌های رز متفاوتی در سراسر دنیا وجود دارند که انواع متفاوت و گونه‌های مختلفی را در خود جای داده‌اند. همانطور که می دانید تایلند یکی از خوش آب و هواترین و زیباترین کشورهایی است که شما می‌توانید از جاذبه‌های دیدنی آن در طول سفرتان دیدن کنید و حتی به طور کامل نتوانید همه آن‌ها را مشاهده کنید اما قبل از هر چیز به رز گاردن بانکوک بروید و از آن دیدن کنید. می‌توان گفت رز گاردن یکی از محیط‌های فرهنگی-تفریحی برای تایلند به حساب می‌آید که توصیه می‌کنیم آن را از دست ندهید.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

VIRA

عضویت از 2022

ممکن است دوست داشته باشید