از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

باغ گلها مشهد

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

باغ گل‌های مشهد یکی از بهترین و بزرگترین پارک‌های مشهد است که به عنوان یکی از بهترین گردشگری‌های این شهر معروف است. مسافرانی که به دنبال طبیعت و زیبایی‌های طبیعی هستند می‌توانند در این باغ بزرگ به همراه خانواده خود خاطرات خوشی را برای خود بسازند. این را باید بگوییم که در مشهد پارک‌های زیادی از جمله پارک سنگی مشهد وجود دارد که هر کدام زیبایی خاصی را دارد اما این را باید گفت که پارک گلها مشهد سرشار از رنگ‌های طبیعی و زیبایی‌‌‌‌های فراوان است. مسافرانی که تور مشهد را خریداری می‌کنند می‌توانند در این مدت زمان همراه ما باشند از این پارک دیدنی دیدن کنند. این پارک بزرگ در بلوار معلم قرار دارد و خیلی از مرکز شهر مشهد فاصله ندارد. مساحت این پارک در حدود ۳ هکتار است.

در باغ گلها انواع مختلفی از گل در یک مکان بزرگ با یک آبشار زیبا مصنوعی وجود دارد که نمای زیبایی را به فضا این پارک داده است. شما می توانید رزها و لاله های مختلف را در انواع رنگ صورتی، زرد، بنفش، قرمز ببینید. در این پارک بزرگ انواع گوناگونی از گل‌های خوش رنگ و و وجود دارد.  قدم زدن در این پارک تفریحی در کنار گل‌های خوشبو حس نابی را به شما می‌دهد که باعث خواهد شد شما بتوانید روحیه خوبی را در خودتان ببینید. همچنین انواع مختلف چمن‌ها در این پارک دیده می‌شود و بوته های رزماری به فراوانی در این پارک وجود دارد. بسیاری از عکاسان مدل های خود را برای گرفتن تصاویر به خصوص کودکان به این پارک می‌برند و از فضای طبیعی این پارک استفاده می‌کنند.  یکی از نکات مثبت و مهم در این باغ گل این است که هیچ گونه مغازه برای خرید خوراکی وجود ندارد که همین باعث خواهد شد فضای این باغ بسیار تمیز باشد همچنین این پارک محل بسیار خوبی برای بازی کودکان است که می‌توانید با بردن کودکتان به این محل او را خوشحال نمایید. این پارک مکانی امن برای کودکان است که می‌توانند در آنجا بازی کنند.

این باغ بسیار تمیز است و از هر گونه کثیفی به دور می‌باشد پس شما در نگه داری و تمیزی این پارک کوشا باشید. این مکان فقط یک باغ نیست، بلکه دارای یک سالن آمفی تئاتر است که می توانید در مراسم، سخنرانی‌ها و رویدادهای دیگر مانند این گونه است. علاوه بر این، برای دانشجویان کشاورزی و دیگرانی که علاقه مند به گیاه هستند، یک گلخانه وجود دارد و اگر می خواهید گیاهان و گل‌ها و دیگر لوازم باغبانی را خریداری کنید، می توانید به آنجا بروید. در آنجا تمامی تجهیزات باغبانی وجود دارد و متخصصانی هستند که نکات گیاه شناسی را به شما معرفی می‌کنند.

یک سری نکات مهم در این پارک وجود دارد که باید رعایت نمایید عبارتند از :

۱. کسانی که به این پارک می‌آیند  مجاز به روشن کردن آتش نیستند چرا که باعث خواهد شد محیط بدی در پارک به وجود آورد و به گل‌‌‌‌‌ها و گیاهان این پارک آسیب خواهند رساند.

دوربین و عکاسی در این پارک مانعی ندارد و می‌‌توانید از طبیعت این پارک استفاده نمایید. عکاسان زیادی نیز برای عکاسی به این باغ می‌آیند.

آدرس این باغ عبارت است از : مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۷۱ و ۷۳، باغ گل‌های مشهد که ساعت کاری و بازدید از این باغ ۹ صبح الی ۲۳ شب است که بادید برای عموم آزاد است. مسافرانی که به مشهد سفر می‌کنند حتما این باغ را برای دیدن و نیم نکاهی به گل و گیاهان تشویق می‌کنیم.

این باغ دارای قسمت‌های گوناگونی است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد :

باغ گیاهان پیازی : در این قسمت پارک انواع گیاهان پیازی وجود دارد که آب و هوای سازگار با مشهد را دارد.

سالن آمفی تائتر روباز : که برگزاری مراسمات و جشن‌‌ها از آنجا استفاده می‌شود.

محوطه مخصوص فرزندان : در این محوطه محل‌های خوبی برای بازی کودکان وجود دارد.

گلخانه آموزشی : دانشجویان و دانش پژوهانی هستند که از این مکان برای یادگیری استفاده می‌کنند.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

VIRA

عضویت از 2022

ممکن است دوست داشته باشید