از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

بنای عشق گرجستان

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

بنای عشق گرجستان یکی از جاذبه‌های دیدنی گرجستان است که مجسمه‌ای بلند زیبا و منحصر به فرد می‌باشد که در ادامه کسانی که همراه ما باشند می توانند این جاذبه دیدنی را مشاهده کنند. بنای عشق گرجستان یک سازه عظیم و مجسمه پرآوازه است که روایت داستان عشقی بین دو نفر می‌باشد. نام این دو نفر علی و نینو است که بیانگر داستان دوستی این دو در زمان‌های بسیار دور است که ما می‌خواهیم این داستان را برای شما تعریف نماییم.

داستان این مجسمه در مورد دو جوان عاشق به نام علی و نینا که علی پسری مسلمان و در قبال آن نینو دختری مسیح بوده است که این دو همدیگر را بسیار دوست داشتند اما به دلیل اینکه دین‌های آن‌ها متفاوت است و فرهنگ‌های خانواده آن‌ها متفاوت روده است این دو از یکدیگر جدا می‌شوند و امید این را داشته‌اند که در روزی بتوانند به هم برسند اما در مورد این مجسمه باید به شما بگوییم که این مجسمه هفت متر طول دارد و در کنار اسکله باتومی واقع شده است. از ویژگی دیدنی این دو سازه در کنار هم قرارگرفتن و نزدیک شدن  بعد از ۸ الی ۱۰ دقیقه است. این دو مجسمه به دیگر نزدیک می شوند و دوباره از هم دور می‌شوند.

زمانی که این نوع مجسمه به هم نزدیک می‌شوند لحظه‌ای جالب و دیدنی را به وجود آورده است که مردم از سراسر دنیا به این مقصد می آیند تا این لحظه را مشاهده کنند. اگر به این شهر زیبا و دیدنی سفر می کنید در برنامه سفر خود حتما این بنا را در نظر داشته باشید و بنای عشق گرجستان را جزو جاذبه های دیدنی زیبا و گرجستان بدانیم. همچنین این را بدانید که این بنای عشق در شب زیبایی خاص خود را دارد و همه روزه از ساعت ۲۱ تا ۲۴ شب شما می‌توانید این بنا زیبا را مشاهده کنید و در آن زمان عکس‌های خوب و دیدنی بگیرید این بنای دیدنی بسیار زیبا برای عکس گرفتن و یادگاری های بسیار است چرا که در شب چراغ‌های این مجسمه روشن می‌شود و بسیار زیبا است.

شهر باتومی گرجستان شهری است بندری که مجسمه‌ی عجیب و متحرک به نام عشق در آن واقع شده است. ارتفاع هر کدام از مجسمه‌ها بسیار زیاد است که نمایش فیگور یک زن و یک مرد می‌باشد. این مجسمه به صورت متحرک است که به هم نزدیک می شود و بعد از چند ثانیه از هم دور می‌شود که گفته می‌شود برای ساخت این مجسمه ۵۰۰۰  دلار صرف شده است. این مجسمه زیبا در ورودی شهر باستانی می‌باشد که در کنار اسکله بزرگ باتومی واقع شده است که داستان عشق دختر و پسر جوانی به نام علی و نینو می‌باشد که اهل گرجستان بودند.

جالب اینجاست که این در بین ساعت ۹ شب تا ۱۲ شب این دو مجسمه در تاریکی نمای بسیار زیبایی را در زمان نزدیک شدن به هم‌دیگه به وجود می‌آورند که باعث شور و شعف تماشا‌کنندگان می‌شود و شروع به سوت و جیغ زدن می‌کنند همچنین این را بدانیم که علی از کشور آذربایجان و نینادختری از گرجستان است که به دلیل جدا بودن فرهنگ خانواده‌های آ‌ن‌ها به اجبار از یکدیگر دور شدند و بعد از آن این دو به دلیل سختی و نتوانستن تحمل این داستان دق کردند و از بین رفتند و فوت شدند.

بنای عشق گرجستان|بنای عشق گرجستان|بنای عشق گرجستان|بنای عشق گرجستان

غربی ها همه با داستان غم انگیز رومئو و ژولیت آشنا هستند، اما در مورد علی و نینو، عاشقان محکوم شده که الهام بخش مجسمه اتوماتیک عظیم به نام آنها است، که اکنون در ساحل بوتومی، جورجیا قرار دارد. علی و نینو در سال ۱۹۳۷، داستان عشقی داشتند  که در شرایط تراژیک از هم جدا می‌شوند. در مقابل علی و نینو، خانواده‌های مخالف، اولین جنگ جهانی بود. علی، یک مسلمان آذربایجان، عاشق شاهزاده گرجستان، نینو می‌شود، اما متأسفانه، پس از این‌که آنها نهایتا قادر به همکاری بودند، جنگ به خانه می رود و علی کشته می‌شود. نویسنده این رمان نامعلوم است و نام مستعار کوربان سعید به حساب می آید. اما علیرغم ریشه‌های ناشناخته، این عنوان به یک کلاسی ادبی در منطقه تبدیل شده و به عنوان رمان ملی آذربایجان محسوب می شود.

این عاشقانه مشهور است که الهام بخش هنرمند گرجی تامارا کوستیدزه را برای ساخت مجسمه‌های متحرک خود در سال ۲۰۱۰ به نمایش گذاشته است. آثار هنری فلزی غول پیکر، همچنین به عنوان “مجسمه عشق” شناخته می‌شود، که شامل دو چهره شفاف از بخش های انباشته شده است. هر روز در ساعت ۷ بعد از ظهر، دو شخصیت به سمت یکدیگر حرکت می کنند، در نهایت با هم ادغام می شوند، زیرا بخش‌های آنها بین یکدیگر قرار می گیرند.

عملکرد تمام اتوماتیک حدود ده دقیقه طول می‌کشد و اغلب با رنگ‌های روشن و تغییر رنگ روشن می‌شود که چهره ها را حتی بیشتر از  فلزات معمولی خود روشن می‌سازند. مرد و زن توسط مجسمه ساز گرجستان تامارا کوستیدزه، بسیار برجسته است. دو انسان قوی که از دیسک‌های فلزی ساخته شده اند  اما وقتی که متوجه شدید مجسمه ها در حال حرکت هستند، زیبایی بیشتر می شود.

نماینده یک پسر مسلمان، علی و یک شاهزاده خانم کریستین گرجی، نینو، شخصیت های یک رمان از نویسنده آذربایجانی، کوربان سعید، قبل از ادامه مسیر و عبور از یکدیگر،  نزدیک‌تر می‌شوند، در نهایت، در جهت مخالف پریشان می‌شوند. نماینده جدایی کاراکتر توسط تهاجم روسیه به شوروی است مجسمه ها هر روز در ساعت ۷ بعد از ظهر در ساحل ساحلی باتومی، جورجیا به زندگی خود ادامه می دهند، سفر آن‌ها به آرامی به مدت ۱۰ دقیقه اتفاق می افتد. “مرد و زن”، مجددا “على و نینو”، در سال ۲۰۰۷ طراحی شده اند اما تا سال ۲۰۱۰ نصب نشده اند که تاکنون از گذرگاه‌های گرجستان رد می‌شوید می‌توانید از این بنا ببرید.

حال مسافران تورهای ما می‌توانند تور گرجستان را برای خود انتخاب کنند و از این بنای دیدنی زیبا دیدن کنند. همچنین این را بدانید که در نزدیکی این بنا تفریحات بسیار خوبی برای شما است که بعد از دیدن از این بنا می‌توانید به جاذبه‌]ای دیدنی نزدیک ان نیز سری بزنید. هم کوچ یکی از برگزارکننده‌های اصلی فروش تور گرجستان است که هر روزه تورهای خوبی را به این شهر می‌فرستد و مسافران تور گرجستان ما می‌توانند از خدمات خوب ما در سفر به گرجستان استفاده کنند.

جورجیا، گرجستان Sakartvelo، کشور Transcaucasia واقع در انتهای شرقی دریای سیاه در قسمتهای جنوبی قاره اصلی کوه های قفقاز بزرگ است. این کشور در شمال و شمال شرق روسیه، در شرق و جنوب شرقی آذربایجان، در جنوب ارمنستان و ترکیه و در غرب توسط دریای سیاه محدود است. جورجیا شامل سه انقلای قومی است: آبخازیا، در شمال غربی (شهر سقومی)؛ Ajaria، در جنوب غربی (شهر اصلی Bat’umi)؛ و اوستیای جنوبی، در شمال (شهر تسینی والی). پایتخت گرجستان تفلیس (تیفلیس) است.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید