از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

بهترین رستوران‌های کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

همیشه این مطلب در بین محاوره‌های خیلی‌ها در جریان است که اگر بهترین شرایط هم از همه لحاظ موجود باشد و امکانات کامل باشد ولی غذا و خوراک مناسب موجود نباشد، قسمت عمده ای از شرایطی که یک حس خوش را رقم میزنند موجود نیست و رسیدگی به خورد و خوراک همواره حائز اهمیت بوده است.

حال وقتی ما قصد نوشتن این مطلب را داشتیم، قبل از هر چیز در صدد راهنمایی به مخاطب تور کیش برای برطرف کردن این نیاز بودیم.

در ادامه به این موضوع میپردازیم که جزیره‌ی زیبای کیش دارای رستوران های متعدد میباشد، و سعی میکنیم تعدادی از آن‌ها را به شما مخاطب تور ارزان کیش معرفی نماییم. با ما همراه باشید…

رستوران کوه سنگی

کوه سنگی نام رستورانی است که به دیزی سنگی‌های خوشمزه‌اش شهره است. دیزی غذای سنتی ما ایرانی ها میباشد و طرفداران زیادی دارد و معمولا در جاهایی سرو میشود که دارای بافت و سیستم سنتی میباشد مانند سفره خانه‌ها.

رستوران کوه سنگی هم از این قاعده پیروی میکند و دارای بافت سنتی است که وجود آن در جزیره‌ی کیش که دارای سیستم مدرن است، ممکن است برای شما مخاطبان عزیز تور ارزان کیش ایجاد حیرت کند. همین که وارد این رستوران باصفا میشوید، با تخت‌هایی که برای نشستن مشتریان در جای خود مستقر هستند مواجه خواهید شد، همینطور با یک دیزی سنگی که با گوشت تازه گوسفندی پخته شده و با یاران دیرین خود یعنی ریحون و دوغ به سوی شما عزیزان در حال حرکت است. البته این رستوران، غذاهای دیگری نیز سرو میکند و در کل میتوان گفت قیمت های مناسبی دارد. رستوران کوه سنگی در کنار پاساژ پردیس واقع شده است.

فست فود بومرنگ

در حال حاضر، فست فود‌ها هم به بخش جدایی ناپذیری از سبد غذایی ما تبدیل شده‌اند. حال اگر شما به جزیره‌ی زیبای کیش سفر کردید و هوس خوردن پیتزا یا سایر فست فودها را داشتید میتوانید به فست فود بومرنگ مراجعه فرمایید. بومرنگ از فست فودهای نامی جزیره است که البته از کیفیت غذا و نظافت محیط قابل توجهی برخوردار است. بحث هزینه همیشه حائز اهمیت است و در اینجا باید این را ذکر کنم که قیمت غذاها در منوی بومرنگ از بسیاری از فست فود های جزیره کمتر است و البته محیط ساده و مطبوعی هم دارد. از ویژگی‌های این فست فود این است که، وقتی شما مسافران گرامی تور لحظه آخری کیش پیتزاهای آن را امتحان میکنید، متوجه این موضوع میشوید که به طور معمول هر کدام از آن ها، ۴ طعم را در خود دارند، به عبارتی دیگر هر دو قطعه‌ی آن یک طعم را دارا هستند. اگر هم طرفدار پیتزا مارگایتا هستید، احتمالا موفق میشوید بهترین مارگاریتای عمرتان را در بومرنگ تجربه کنید.

فودکورت دامون

آوازه‌ی فودکورت‌ها در همه جا وجود دارد و خیلی از ما طرفدار فودکورت رفتن هستیم. در جزیره زیبای کیش هم فودکورت های متعددی وجود دارد که معروف ترین و شاید شلوغ ترین آن ها، فودکورت دامون، واقع در طبقه‌ی دوم مرکز خرید بزرگ دامون میباشد. دامون دارای تراسی پرطرفداراست که رو به دریا قرار دارد و البته از فضای سبز چشم نوازی برخوردار است.

این فودکورت دارای ۱۲غرفه میباشد که قیمت غذاهای آن ها نسبت به سایر فودکورت های کیش مناسبتر میباشد. البته شایان به ذکر است که اگر در وقت روز به این مکان مراجعه فرمایید به احتمال زیاد میتوانید در تراس غذا بخورید ولی در مورد شب هیچ تضمینی وجود ندارد چرا که شب‌ها سیل گردشگران است که به دامون هجوم میاورند!

رستوران توتی فروتی

به احتمال زیاد، اشخاصی که زیاد از تور کیش استفاده میکنند و به این جزیره سفر میکنند، با این جزیره آشنا هستند. چرا که توتی فروتی در کیش دارای اعتبار و شهرت خاصی است طوری که اگر از خیلی از کیشوندان گرامی نام یک رستوران که به همه‌ی گردشگران پیشنهاد میکنند را بپرسید، خواهید شنید که رستوران توتی فروتی را به شما معرفی میکنند. از مواردی که میتوان از آن‌ها به عنوان عوامل شهرت توتی فروتی نام برد میتوان به مناسب بودن قیمت‌ها، بالا بودن کیفیت غذاها، محیط صمیمی و رفتار کارکنان اشاره کرد.

رستوران آب و برق کیش

رستوران آب و برق کیش دارای نام ساده‌ای دارد که البته خود آن هم ساده است. این رستوران در موقعیت جغرافیایی مناسبی در جزیره کیش واقع شده است و افراد زیادی را مخاطب خود کرده است. به نظر میرسد که سیاست مدیریت این رستوران این میباشد که هزینه زیادی را برای دکوراسیون و مدرن‌سازی یا تبلیغات گسترده‌ای اختصاص ندهد و به همان میز و صندلی ساده قناعت ورزد و به جای آن به کیفیت غذا بپردازد. کیفیت غذای این رستوران بسیار بالاست و هم منوی غذایی روزانه دارد که مختص هر روز میباشد اما در کنار آن منوی کلی نیز وجود دارد که در آن انواع غذاها با قیمتی مناسب یافت میشود. افراد هم میتوانند که غذای خود را در سالن ساده این رستوران میل بفرمایند و هم این امکان را دارند که از این رستوران مانند یک آشپزخانه بهره بگیرند و غذای خود را از آن‌جا تهیه کرده ولی در بیرون صرف کنند. توصیه میشود که کباب برگ این رستوران را از دست ندهید زیرا خیلی از گردشگران تعریف آن را کرده‌اند.

رستوران فودلند کیش

همین چند هفته پیش بود که یکی از مسافران کیش میگفت که در تمام دوران اقامتش در جزیره کیش، وعده‌های غذایی را در رستوران فودلند بوده است. فودلند به معنی سرزمین غذا است و همینطور هم میباشد و مسافران بلافاصله بعد از ورود به این رستوران مجذوب فضای خاص آن میشوند. در فودلند هم کیفیت غذاها در بالاترین سطح است و هم اینکه سالنی مدرن و شیک در اختیار مشتریان قرار میگیرد. احتمال دارد که افرادی که با فودلند مواجه میشوند در وهله اول این فکر به ذهنشان برسد که باید قیمت غذاها خیلی بالا باشد در حالی که اینطور نیست و در این رستوران منو با قیمتی مناسب ارائه میشود. تقریبا تمامی غذاهای این رستوران قابل پیشنهاد است.

رستوران خاتون

رستوران خاتون یکی از رستوران‌های ساده جزیره میباشد و در مجاورت هتل تعطیلات قرار دارد. این رستوران غذاهای خوبی دارد و بیشتر از آن با عنوان رستوران با غذای بیرون بر یاد میشود ولی با این حال اگر افراد مایل باشند که غذای خود را در سالن رستوران میل کنند مشکلی وجود ندارد و میتوانند در سالن رستوران که دارای ۲۵ نفر گنجایش میباشد غذای خود را میل کنند. در مورد این رستوران هم باید گفت که تمام غذاهایش از کیفیت مناسبی برخوردارند ولی غذاهای خورشتی آن بیشتر توصیه میشود.

رستوران میرمهنا

از نام این رستوران مشخص است که در منطقه میرمهنا کیش واقع شده است و مشتریان بعد از صرف غذا میتوانند در پارک و اسکله بزرگ میرمهنا و در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس روحیه خود را بازیابند. این رستوران غذای فوق‌العاده‌ای دارد و به جرات میتوان از آن به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های جزیره کیش یاد کرد که همه‌ی غذاهایش مورد تایید است. جالب است بدانید معماری داخلی این رستوران از سبک‌های غربی پیروی میکند و محیط بسیار جذابی دارد. از دیگر امکانات جالبی که این رستوران به مسافران میدهد سرویس رزرو آنلاین میباشد. مشتریان در حین صرف غذا میتوانند که از موسیقی زنده و زیبایی که برایشان نواخته میشود لذت ببرند و غذای خود را با لذت میل نمایند. بهتر است بدانید که بسیاری از مشتریانی که در این رستوران غذا میخورند از مسافران نیستند و از شهروندان جزیره کیش یا همان کیشوندان میباشند.

رستوران عمو اکبر

رستوران عمو اکبر مناسب آن دسته از افرادی است که بودجه زیادی را برای غذا کنار ندارند و مایلند که با هزینه پایین غذا بخورند. عمو اکبر بسیار ساده است و چیدمان و دکوراسیون آن‌ ساده  است و جز میز و صندلی یافت نمیشود، البته قیمت غذاها نیز در این رستوران خیلی کم است. میتوانید برای اینکه هزینه غذا کمتر شود کباب و برنج را جداگانه از این رستوران تهیه کنید. اما توصیه ما این است که افرادی که دوست دارند در این رستوران غذا بخورند و با غذاهای دریایی مشکلی ندارند، ماهی این رستوران را از دست ندهند و سبزی پلو ماهی خوشمزه و یا ماهی کبابی را حتما در این رستوران امتحان کنند.

رستوران رویال استار

رویال استار یکی از رستوران‌های کیش است که به قول عده‌ای لاکچری میباشد و هزینه آن تا حدی بالاست و قیمت غذاهای آن زیادتر از خیلی از جاهای دیگر میباشد. اما در عوض محیط این رستوران فوق‌العاده شیک و مدرن است و طراحی داخلی آن هم خیلی زیبا و دوست داشتنی میباشد. هزینه بیشتری که پرداخت میکنید وقعا ارزشش را دارد و مورد توجه‌ترین مواردی که درباره این رستوران وجود دارد یکی رفتار حرفه‌ای و مودبانه پرسل رستوران میباشد، یکی وجود میز سلف سالاد که به صورت بوفه ارائه میشود و افراد علاقه زیادی به سالادهای سزار و میلان نشان داده‌اند.

فست فود بومرنگ

اگر در جزیره زیبای کیش به دنبال یک فست فود میگردید که از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و همینطور از هزینه مناسبی برخوردار باشد توصیه ما به شما استفاده از فست فود بومرنگ است. بومرنگ منویی گسترده دارد که قیمت‌ها معتدل میباشند. در سال گذشته یک نظرسنجی از مشتریان بومرنگ به عمل آمد که بانی آن هم خود فست فود بومرنگ بود، اما حاصل این نظرسنجی این بود که پیتزای پپرونی این رستوران در صدر جدول پرمخاطب‌ترین غذاهای آن شناخته میشود و در رده دوم هم پیتزا مارگاریتا قرار میگیرد که این پیتزا هم طرفداران خود را دارد.

تهیه غذای صفین

صفین هم یکی دیگر از کترینگ‌های جزیره میباشد و غذای بیرون بر را به مسافران ارائه میدهد و مسافران با مراجعه به این رستوران انواع غذاها را با قیمتی نازل تهیه میکنند و در بیرون از رستوران سرو میکنند. همه‌ی ما به آفر و تخفیف علاقمندیم، از همین رو این تهیه غذا در برخی از موارد یک سری تخفیف ارائه میدهد که باب طبع افراد است و در این مواقع است که سیل جمعیت به سوی این تهیه غذا نازل میشوند تا بتوانند غذای باکیفیت آن را با قیمتی نازل‌تر تهیه کنند. از مشهور ترین غذاهای این تهیه غذا میتوانیم به چلو گوشت و جوجه کباب اشاره کنیم که این دو از پرفروش‌ترین غذاهای این کترینگ به حساب میاید.

رستوران فودکورت کیش

یکی از بهترین و بزرگترین فودکورت های جزیره کیش فودکورت دامون کیش است. این فوت کورت در طبقه آخر مرکز خرید دامون واقع شده است. غذاهای این فوت کرد دارای تنوع بسیار بالا و خوبی است که باعث شده است مسافران زیادی این مکان را برای خوردن غذا انتخاب کند. کیفیت یکی از اساسی ترین و مهم‌ترین پایه‌های یک رستوران است که بیشتر رستوران های این فودکورت دارا می باشد. فود کورت دامون کیش در طبقه دوم واقع شده است که دارای ۱۲ غرفه های مجزا از تمام غذاهای ایرانی تا غذاهای بین المللی برای سفر شما عزیزان وجود دارد همچنین به دلیل وجود فضای سبز و تراس بزرگی که رو به دریا است این مرکز خرید و این فوت کورت یکی از بهترین فودکورت های کیش می‌باشد. در این فوت کرد شما می توانید انواع غذاهای مختلف را برای خوردن پیدا کنید از جمله رستوران های مکزیکی چینی و هندی به همراه تمام غذاهای ایرانی و فست فودهای محبوب که با سفارش دادن می توانید طعم خوب این غذاها را بچشید. یکی از صحنه های زیبایی که در این فوت کورت میتوانید ببینید مواقعی است که آشپز های چینی در حال درست کردن غذا هستند که چطور ماهیتابه را تکان داده و آتش را تا سقف میبرن می‌برند، همچنین وجود غذاهای ایتالیایی و هندی در این مرکز خرید و در این فوت کورت بسیار محبوب است همچنین مسافرانی که برای صرف صبحانه می‌خواهند به این فوت کورت بیایند حتماً به آنها این دامون فود کورت را پیشنهاد خواهیم کرد در روزهای تعطیل و روزهایی که مناسبت های خاصی است آن‌قدر این مکان شلوغ است که جای سوزن انداختن هم ندارد.

رستوران جوجه اناری کیش

رستوران جوجه اناری یکی از معروف‌ترین رستوران‌های جزیره کیش است که در نزدیکی بازار مروارید واقع شده است. رستوران جوجه اناری دارای غذاهای ایرانی خوب با طعم و عطر خاصی است که در میان مسافران جزیره کیش بسیار محبوب است. موسیقی زنده یکی از بهترین تفریحات این رستوران است. این رستوران بزرگ علاوه بر ناهار و شام، وعده صبحانه نیز وعده صبحانه را نیز برای مسافران خود تدارک دیده است اگر شما هم می‌خواهید یکی از بهترین رستوران های کیش را امتحان کنید این رستوران این را به شما معرفی خواهیم کرد. این رستوران کیفیت بسیار خوبی دارد و پیشنهاد می کنیم که حتما این رستوران را امتحان کنید.

کافه رستوران آب‌نبات چوبی کیش

رستوران کافه آبنبات چوبی یکی دیگر از رستوران های معروف جزیره کیش است. این رستوران در نزدیکی اسکله تفریحی بزرگ کیش واقع شده است که غذاهای این رستوران به سبک ایتالیایی است. یکی از نکات مثبتی که این رستوران برای خود دارد این است که در وعده شب موزیک های شادی برای مهمانانی که به این رستوران می‌آیند دارد حتما خوردن غذاهای لذیذ ایتالیایی در کنار موسیقی آرامش بخش خاطرات خوبی را برای شما در این رستوران به وجود خواهد اورد که آدرس این رستوران  در کنار اسکله تفریحی بزرگ کیش قرار دارد.

کافه رستوران طهرون کیش

کافه رستوران طهرون کیش یکی از رستوران های معروف جزیره کیش است که در فضای باز در کنار ساحل زیبای خلیج فارس قرار دارد. این رستوران دارای فضای بسته نیز می باشد اما برای خوردن نوشیدنی و لذت بردن از دریای خلیج فارس شما می توانید در فضای باز یک نوشیدنی خوب میل نمایید. این رستوران یکی از بهترین مکان ها برای خوردن نوشیدنی‌های خنک است که آدرس این رستوران در نزدیکی پارک کیبل اسکی قرار دارد. این کافه رستوران شامل انواع نوشیدنی های گرم و سرد و میان وعده های خوشمزه است که با داشتن کادری مجرب و حرفه ای از تمام عزیزان و مسافرانی که به این رستوران می‌روند پذیرایی می‌کند.

رستوران صبای اصفهان کیش

و در آخر رستوران جوان کیش که در بلوار خلیج فارس واقع شده است فضای بسیار دوست داشتنی است که برخورد خوب کارکنان این رستوران و همچنین جمع آوری غذاهای با کیفیت باعث شده است که این رستوران یکی از محوطه رستورانهای کیش باشد رستوران جنب میدان امیر کبیر در کنار هتل مریم و ساختمان فرهاد واقع شده است بیماری و رنگ جالب این ساختمان که قرمز است باعث شده است که مسافران طور که ما را به خود جلب کند ایران در دو طبقه واقع شده است که نمای خوبی به دریای خلیج فارس دارد.

رستوران کوه نور کیش

رستوران کوه نور کیش از زیباترین رستوران های این جزیره است که دارای معماری خاص و فضای رمانتیک و دیدنی و همچنین ماجراجویانه است. نورپردازی منحصر به فرد در فضای آرامش بخش یادگار خوبی را برای شما در جزیره کیش به وجود می‌آورد. منوی این رستوران بسیار تکمیل است که هر مسافری با هر ذائقه می‌تواند در این رستوران غذای خوبی را برای خود سفارش  دهد. این رستوران تنها رستوران در جزیره کیش است که در سطح بین المللی مدارک خوبی را دارد. انواع سالادها انواع نوشیدنی‌ها و پیش غذا ها به همراه غذاهای ایرانی از مزیت‌های این رستوران است. این رستوران دارای بوفه بسیار کاملی است و همچنین موسیقی زنده و شنیدن صدای دلنشین پیانو سرو غذا را برای شما شیرین‌تر خواهد کرد. مسافران از این که در کنار هتل صدف اقامت دارند به آن‌ها بگویم که این رستوران در کنار آن است، در میدان امیرکبیر روبروی دانشگاه کیش و جنب هتل بین المللی صدف است. رستوران کوه نور کیش در وسعتی به بیش از ۶۳ مترمربع با تجهیزاتی کامل واقع شده است.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید