از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

بیشترین درآمد پرستارها در کدام کشورها است؟

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

بیشترین درآمد پرستارها در کدام کشورها است؟

آژانس مسافرتی هم کوچ که تخصص در فروش تور گردشگری دارد یکی از بهترین خدمات تور را به مسافران خود می‌دهد.

به طور حتمی یکی از بهترین و با ارزش‌‌‌‌‌ترین شغل‌‌‌‌‌ها در دنیا پزشکی و پرستاری است. یکی از مسائل مهم در این زمینه این است که مزایا و حقوق این پرستارها در کشورهای جهان اول تا جهان سوم چگونه است؟
در ادامه می‌‌‌‌خواهیم با ده مورد از بهترین کشورها که بیشترین حقوق را به پرستارهای خود می‌‌‌‌دهند آشنایتان کنیم.

۱۰. بلژیک: بلژیک که کشوری کوچک است جزو کشورهای جهان دوم شناخته می‌شود. این کشور که در غرب اروپا قرار دارد پایتخت آن بروکسل است. با این که این کشور در رده آخر قرار دارد اما به جرات باید گفت با دادن حقوقی بین ۵۰۵۰۰ دلار تا ۲۷۰۰۰ دلار مزایای خوبی به متخصصان و پرستارهای خود می‌دهد. بلژیک از نظر پزشکی بسیار پیشرفته است و متخصصان خوبی در این زمینه دارد.

۹. نیوزیلند : این کشور که در اقیانوس آرام واقع شده است و در همسایگی استرالیا می‌باشد. این کشور از نظر رفاهی یکی از بهترین کشورهای دنیا است که خدمات بسیار خوبی به مسافران خود می‌دهد. میانگین حقوقی که کارمندان که در این کشور دریافت می‌کنند چیزی در حدود ۳۵۰۰۰ دلار است که رقم بالایی است. در آمدی که پرستارها در سال دریافت می‌کنند حدود ۳۲۰۰۰ تا ۴۷۰۰۰ دلار است که براساس تجربه و تخصص پرستارها متغیر است.

۸ . شیلی : جزو کشورهای آمریکا جنوبی است که در جنوب آمریکا قرار دارد. این کشور خدمات بسیار خوبی نسبت به کشورهای دیگر آمریکای جنوبی دارد. پرستاری یکی از پر سود‌ترین و بهترین شغل‌ها در شیلی است که پرستاران با تجربه آن ۶۲۰۰۰ دلار در سال در آمد دارند. ای رقم بسیار چشم گیر است و نشان از درآمد بالای پرستاران و متخصصان پزشکی این کشور است.

۷ . انگلستان : انگلیس نیز جزو کشورهایی است که اگر پرستاران تا سطوح بالاتر پیشرفت کنند می توانند حقوق بسیار خوبی را دریافت کنند که ۴۳۰۰۰ دلار از مزایای پزشکان و پرستاران رده بالایی است. همچنین پرستاران مبتدی حقوقی در حدود ۳۰۰۰ دلار درآمد خواهند داشت.

۶ . دانمارک : اگر علاقه دارید در کشوری که جزو سردترین کشورهای دنیا است به تحصیل در رشته‌ های درمانی بپردازید کاری درستی می کنید حقوق یک پرستار از ۳۸۰۰۰ دلار تا ۵۰.۰۰۰ است . گر چه به دلیل سیستم رفاه اجتماعی عالی و مالیات ۳۰ درصدی هزینه زندگی در دانمارک بالا است.

۵ . استرالیا : استرالیا که یکی از بهترین کشورها برای اقامت و زندگی است. جمعیت این کشور در حدود ۲۴ ملیون نفر تا سال ۲۰۱۶ بوده است. میزان دستمزد کارمندان پرستار می‌تواند به ۶۰۰۰۰ $ برای پرستاران با بیش از ده سال سابقه کار در بهترین بیمارستان‌ها هم برسد.

۴. کانادا : دارای سیستم بهداشتی و درمانی بسیار معروف و خوبی است که چیزی که خیلی ها از آن با خبر نیستند در آمد پرستاران است. دستمزد چیزی بین ۴۸.۰۰۰ دلار تا ۵۵.۰۰۰ دلار و گاه ۶۵.۰۰۰ دلار بسته به تجربه و تخصص پرستار متغیر است.

۳. نروژ : به تازگی نروژ با کنار زدن سوئد و چند کشور اروپایی جرو بهترین‌ها در لیست مار قرار گرفته است. نروژ دارای بالاترین استانداردهای جهانی از نظر رفاه است. و پرستاری از این قاعده جدا نیست میانگین حقوق یک پرستار در نروژ حدود ۵۰،۰۰۰دلار و اما می‌تواند به ۱۰۰،۰۰۰ دلار برسد که این رقم برای پرستاران با تجربه است.

۲. آمریکا : آمریکا در رده دوم در زمینه حقوق و مزایا کارمندان پزشکی و پرستاران است. به‌طور میانگین چیزی حدود ۶۷،۴۹۰ $ در سال است حقوق و مزایای پرستاران آمریکایی است. همچنین این را بدانید در کالیفرنیا آمریکا بهترین دستمزد را دریافت خواهند کرد. به خصوص در سان خوزه که مشغول به کار هستند.

۱. لوکزامبورگ : لوکزامبورگ نیز یکی کشورهای در غرب اروپا است که بین ۳ کشور مهم یعنی فرانسه، بلژیک و آلمان قرار گرفته است. لوکزامبورگ به بهشت مالیاتی معروف است. این کشور شرایط اقتصادی بسیار خوبی دارد که حقوق پرستاران در کشور لوکزامبورگ در سال‌های اول در ۶۰.۰۰۰ دلار است و تا ۱۲۵.۰۰۰ دلار نیز می رسد. اما به دلیل این که این کشور کشوری کوچا است کار در این کشور کمی سخت پیدا خواهد شد.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید