از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

جزایر پرنسس (بیوک ادا) استانبول – ترکیه

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

 بیشتر افرادی که تور استانبول را برای تفریح انتخاب می کنند یکی از مواردی که برایشان زیبا جلوه می کند جزایر فوق‌العاده پرنسس دریای مرمر می باشد که همچون مرواریدی بر دریای مرمر خودنمایی می کنند. وقتی که شما در منطقه اورآسیایی شهر استانبول هستید، یعنی همان قسمتی که محل جدا شدن سرزمینهای آسیایی و اروپایی می باشد.

از هر سمت و سو که به دریای مرمر نگاه کنید مجموعه جزایری را می بینید که به جزایر پرنسس شهرت دارند. یکی از نکات جالب جزایر پرینسس این است که در این جزیره‌ها خودرو و ماشین وجود ندارند و همه ساکنان آنجا برای رفت و آمدهایشان از درشکه و اسب و گاری استفاده می کنند . حتی توریست ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. همچنین خیلی از گردشگران از دوچرخه و موتورهای شارژی نیز استفاده می کنند.

طبیعت این جزیره و داشتن مغازه،خانه،فروشگاه و رستوران های زیادی که در آن میباشد دلیل خوبی برای گذراندن یک روز کامل در این جزیره است. رستوران های مختلفی دارد این جزیره که ماهی های این رستوران‌ها بسیار معروف است که حتما باید امتحان کرد.

جزیره بیوک آدا استانبول ترکیه|جزیره بیوک آدا|جزیره بیوک ادا|Prince-Islands-(Buick-Ada)-2|جزیره بیوک آدا ترکیه|جزیره بیوک ادا ترکیه

جزایر دریای مرمره که از ۴ جزیره به نامهای : کئنالی آدا–بوئرگازآدا– حئیبلی آدا – و بئیوک آدا تشکیل شده است را می توان از زیباترین مناظر طبیعی استانبول و همچنین از باجذبه‌ترین مناظر دنیا دانست که مشخصات خاص آن باعث طرفدار پیدا کردن آن شده است .هر ساله هزاران هزار توریست و گردشگر با تور استانبول از این جزایر دیدن می کنند .

این تور یکی از جذابیت های اصلی شهر استانبول می باشد . مطمئنا برای شما نیز این مناطق می تواند از مکان های دیدنی استانبول باشد پس حتما به شما پیشنهاد میکنیم تا از این جاذبه ی دیدنی دیدن فرمایید.

۴ هتل نیز در جزیره برای پذیرایی از گردشگران وجود دارند. مناظر زیبا و آرامش بخش این مکان آن را به محیطی دوست داشتنی برای گردشگران تبدیل نموده است.در این جزیره برای شب ماندن هتل و پانسیون های ارزان و هتل های گران قیمت نیز وجود دارد. در کناره جزیره یک هتل قدیمی و خراب متعلق به قرن ۱۹ قرار دارد.

برای رفتن به جزیره از یکی از اسکله ها در قسمت اروپائی می توانید استفاده کنید، اما به یاد داشته باشید که کشتی ها در ساعت های خاصی فقط چند بار در روز به جزیره تردد میکنند.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید