از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

جزیره جیمزباند تایلند

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

زیباترین جزیره تایلند کجاست ؟

تایلند جاذبه‌های دیدنی بسیاری دارد که امروز می‌خواهیم یکی از جزیره‌های معروف آن‌که به نام جزیره جیمز باند است به شما معرفی نماییم. این جزیره زیبا در پوکت واقع شده است که تکه ای از بهشت و قسمتی از زیبایی‌های دنیا می‌باشد. این جزیره در منطقه دیدنی جزیره پوکت واقع شده است. جزیره جیمز باند در منطقه فانگ نگا بی است که برای نخستین بار فیلم معروف جیمز باند در آن بازی شده است. جزیره جیمزباند معروف که در کشور تایلند قرار گرفته است یکی از بهترین و متمایز‌ترین جزیره‌های پوکت می‌باشد که دارای صخره‌های بزرگ آهنگی به صورت عمودی از دریایی سبز زمردین سربه بیرون آورده‌اند. خوشبختانه این جزیره زیر نظر حفاظت پارک ملی است و هیچ قایقی به خاطر موقعیت متزلزل آن اجازه نزدیک شدن یا رفتن به جزیره را ندارد بنابراین بهترین راه رفتن به جزیره قایق های کوچک است که در ساحل این جزیره موجود است.مسافران ما این را بدانند با خرید تور تایلند می‌توانند از خدمات خوب ما استفاده کنند چرا که تورهای ما دارای گشت‌های فراوان است و شما می‌توانید در بهترین هتل‌های تایلند اقامتی خوب را برای خود داشته باشید.

از سال ۱۹۷۴ این جزیره در فیلم جیمزباند نشان داد که مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است و سالانه گردشگران زیادی از همه دنیا به این جزیره برای دیدن این جزیره می‌آیند. یکی از قدرت‌های نمادین زیبای این منطقه ساحلی کوپینگ آن است. در واقع این ساحل یک صخره بسیار بزرگ سنگین است که تعداد زیادی قاره کوچک در دل خود جای داده است. این پدیده بسیار شگفت انگیز است و شما با رفتن قایق به سمت آن می‌توانید زیبایی‌های سنگ‌های آهکی را مشاهده کنید. این منطقه یک منطقه عالی برای کشتیرانی و تفریحات آبی می‌باشد که شما می‌توانید برای صرف ناهار به رستوران‌هایی که در کنار این منطقه قرار دارد سری بزنید و از ماهی‌های خوشمزه این منطقه استفاده کنید. با خریدن تور تایلند شما می‌‍‌توانید رفتن به جزیره جیمز باند تایلند را برای خود تضمین کنید پس تا دیر نشده هم اکنون تور تایلند را خریداری نمایید.

در قسمت شرق این ساحل راهروهای بسیار کوچکی وجود دارد که در آنجا فروشنده‌هایی هستند که محصولات خود و محصولات محلی آن منطقه را به فروش می‌رساند که شما در صورت تمایل و خواسته‌ها می‌توانید برای خریدن سوغاتی از این منطقه استفاده نمایید. خلیج تایلند یعنی فانگ نا با ۴۰۰ کیلومتر مربع مساحت جزیره را در خود جای داده که شما می‌توانید تمام این جزیره‌های زیبا را در کتاب گینس به دلیل اشکال و خاصیت‌های مختلف خود مشاهده نمایید. این جزیره با خطر آلودگی مواجه است بنابراین از نزدیک شدن این جزیره خودداری شده است همچنین شما می‌توانید در این جزیره به شنا کردن و گشت و گذار بپردازید. وجود پوشش گیاهی سرسبز آب سبز رنگ و در مناطقی فیروزه‌ای باعث شده است که این جزیره به عنوان یکی از مقاصد گردشگری برتر تایلند انتخاب شود به همین منظور امروز می‌خواهیم این جزیره زیبا را به شما معرفی نماییم. همان گومه که از تماشای این جزیره لذت می‌برید می‌توانید سوار قایق‌های کوچک بشویم و وارد غار‌ها شوید تا زیبایی را در آنجا مشاهده نمایید.

سوال بیشتر مسافران تور تایلند از ما این است که چگونه می‌توانیم به جزیره جیمز باند برویم که دو راه برای رفتن به جزیره جیمزباند دارید؛ یکی راه اول که کمی گران است و شما باید هزینه زیادی را بدهی و آن استفاده از قایق‌های سرعتی می‌باشد که شما را تا این جزیره می‌آورند. راه دوم هم یک رانندگی دو ساعته است که خود را می توانید به جزیره فانگ نا تایلند برسانید و از آنجا با یک قایق سواری کوچک به این جزیره برسید. همچنین در نزدیکی این جزیره ‌های ۵ ستاره و هتل‌های بسیار خوبی برای آنان وجود دارد. این را بدانید بیشتر تورهای گردشگری جزیره جیمزباند بیشتر از دو ساعتی را برای صرف ناهار در جزیره جیمز باند در رستوران های محلی صرف می‌کنند. این رستوران‌های محلی در نزدیکی جیمز باند است و غذاهای دریایی بسیار خوبی از جمله ماهی سوشی و خاویار دارد. مردم این روستاها بیشتر مسلمان هستند و شغل اصلی آن‌ها ماهیگیری می‌باشد و درآمد خود را از این طریق به دست می‌آورند. هزینه اجاره قایق‌ها معمولا کمتر از ۲ هزار بات می‌باشد و اگر دوربین عکاسی خود را به جزیره میبرید کیف ضد ضربه و ضد آب را حتما با خود داشته باشید تا آب وارد دوربین شما نشود

گیاهان سرسبز، آب فیروزه ای و غارهای منزوی از خلیج Phang Nga که در جزیره جیمز باند واقع شده اند، پارک ملی Ao Phang Nga را یکی از بهترین مقاصد تایلند می‌دانند. بازدیدکنندگان باید یک روز کامل را برای کاوش در جزایر در یک تور قایق خرج کنند.  با توجه به اینکه Khao Phing Kan یکی از محبوب ترین جاذبه های جنوب تایلند است، تور قایق‌ها می‌توانند به سرعت به فروش برسند. با توجه به طبیعت حفاظت شده پارک ملی، بازدید از جزایر به طور مستقل تقریبا غیر ممکن است، مگر این که شما مجوز و یک قایق شخصی داشته باشید. تعدادی از تورها به این منطقه وجود دارد، اما اکثر آن‌ها از تفریحی در پوکت و کرابی Noi خارج می‌شوند. اگر شما از شمال تایلند سفر می کنید، صرفه جویی در زمان با گرفتن تور از شهر Phang Nga است. هرچند این منطقه در تمام طول سال گرم است، اما داغترین دوره بین ماه های آوریل و می، زمانی است که تابش آفتابی تمام روزه ها تقریبا تضمین شده است. فصل بارانی در جنوب تایلند بین سپتامبر و اکتبر اتفاق می‌افتد، زمانی که آب و هوای موسمی گرمسیری به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد و خطر طوفان‌های مخرب گرمسیری وجود دارد.

پیوستن به جزیره جیمز باند و سفر خلیج Phang Nga دومین فعالیت محبوب منطقه است. این منطقه در ۲۵ کیلومتری شمال شرق پکن قرار دارد. این شامل صخره‌های سنگین متعددی است که از آب خارج می‌شوند. یکی از مشهورترین جزایر جیمز باند با سنگ سمبلیک سنگ آهک است که در فیلم جیمز باند “مرد با تفنگ طلایی” برجسته شده است. روستای ماهیگیری مسلمان در جزیره کوه پانای یکی دیگر از مکان‌های محبوب برای بازدید است. قایقرانی از طریق غارهای آهکی به جنگل‌های مانگرو در تورهای این جزیره گنجانده شده است. جالب‌ترین جزایر جیمز باند جزایر Phang Nga Bay منطقه ای از ۴۰۰ متر مربع را پوشش می دهد و در حدود ۱۰۰ جزیره زندگی می کند، که بسیاری از آن‌ها می توانند در کتاب رکوردهای گینس برای زیبایی خود و یا شکل های شگفت انگیز خود استفاده کنند. جزیره جیمز باند با پایه سنگی آن، از زمانی که در فیلم بوند ۱۹۷۴ برجسته شده است، جذابیت بزرگی بوده است.

خوب است بدانید جزیره جیمز باند این منطقه یک مقصد محبوب برای قایقرانی و همچنین قایقرانی است. بیشتر تورهای سازمان یافته به جزیره جیمز باند همراه با بازدید از جزایر محبوب دیگر و معمولا متوقف برای ناهار غذاهای دریایی در Koh Panyee جذاب – یک روستای ماهیگیری در نزدیکی مسلمان در سبک آسان است. با وجود این که شرکت‌های تورهای معمولا کیسه های پلاستیکی را برای محافظت از دوربین خود هدایت می‌کنند، اما بهتر است که یک کیسه دوربین ضد آب بسته بندی شود. اگر می‌خواهید آزادی بیشتری داشته باشید می‌توانید یک قایق طولانی مدت را از Pier Pier Surakul در Phang Nga برای کمتر از ۲۰۰۰ بات به مدت سه یا چهار ساعت خوب اجاره کنید. قایق می تواند تا ده نفر را حمل کند.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

VIRA

عضویت از 2022

ممکن است دوست داشته باشید