از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

حراجی‌های استانبول

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

آیا حراج یا indirim در استانبول به صرفه است ؟
بهترین زمان برای حراجی های استانبول ؟
زمان حراج تابستانه استانبول کی آغاز می شود؟
آیا فصل حراج هر زمان که به استانبول برویم هست ؟
اینها سوالاتی ست که کاربران سایت گردشگری هم کوچ و مسافران از ما می پرسند . ما در این مطلب قصد داریم همه چیز را در باره حراجی های استانبول بیان کنیم تا ابهامات شما عزیزان بر طرف شود و در مطالب‌های بعدی مکانهای که حراجی های بهتر و ارزانتر را دارند برای شما معرفی و در مورد آنها صحبت میکنیم.پس با ما باشید …
استانبول یکی از شهر های بزرگ در دنیا می‌باشد که انواع مختلفی از مارک های معروف جهان و همچنین طرح های محلی و مارک های با کیفیت بالا را ارائه می دهد.
تاریخ حراجی‌های استانبول ثابت نیست
شاید دنبال یه فصل خاص یا یه زمان خاص برای حراجی‌های استانبول باشید که تور استانبول تان را با آن هماهنگ کنید. اما زمان رسمی برای حراجی ها در استانبول وجود ندارد و اگر هم وجود دارد درست مثل قوانین ترافیک پیچیده شده. اساساً حراج تقریبا در تمام طول سال موجود بوده البته دلیل خوبی هم برای این حراجی های مداوم وجود دارد.
برخی از مارکهای معروف در تمام چهار فصل حراجی بر پا میکنند. به این صورت که وقتی یک فصل تمام میشود آنها موارد فروش فصل قبلی را در بازار عرضه میکنند. اما برندهای هم وجود دارد که فقط در دو فصل حراجی برپا میکنند :مجموعه های پاییز و زمستان و بهار و تابستان است که به طور طبیعی با حراجی های ۴ فصل متفاوت می باشد.
علاوه بر اینها ، هر روز خاص بهانه ای برای راه اندازی کمپین های خاص و / یا تخفیف است. فروش ویژه ای برای سال نو، روز مادر، روز ولنتاین و روزهای مذهبی به نظر می رسد.
حراج زمستانی در استانبول
حراج زمستانی در اواسط دسامبر یا آغاز ژانویه شروع می شود،که با تخفیف های ۳۰% شروع و به ۵۰٪ می رسد. برخی از مارک ها تنها به این نرخ می رسند و تخفیف های بیشتری را ارائه نمی دهند. برخی از مارک ها دارای موج دوم هستند هرچند که بیشتر از ۴۵ یا ۵۰٪ تخفیف دارند. و برای خلاص شدن از آخرین قطعه، آنها حتی در ماه آوریل به بالاترین حد ۷۰٪ رسیدند. جالب است بدانید برخی از اندازه ها مثل M و L به دلیل تقاضای زیاد سریعتر از دیگر سایزها به فروش می رسد.
حراج تابستانی در استانبول
فروش تابستانی به طور عمده زمانی شروع می شود که درجه حرارت دوباره افزایش پیدا کند. حراجی این فصل می تواند هر زمانی باشد که شروع آن از ژوئن تا جولای میباشد. باز هم بسته به بخش فصل همانطور که قبلا ذکر شد. من توصیه می کنم برای اولین بار در هفته جولای به خرید بروید تا بهترین حراج تابستان را بدست بیاورید. تا اواسط ماه اوت فروش تابستان بیش از اوج خود خواهد رسید.

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید