از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

حمام رومی ها در سیده – ترکیه

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

حمام رومی‌های سیده یکی از دیدنی‌های ترکیه در شهر باستانی سیده است. این منطقه در حال حاضر تبدیل به موزه باستای شده و آثار باستان‌شناسی در آن جمع می‌شوند.

این حمام بعد از مطالعاتی که تا سال ۱۹۶۲ میلادی انجام شد به عنوان موزه شناخته شد. موزه سیده شامل حمام رومی متعلق به قرن پنجم میلادی است که مربوط به دوران حکومت رومی‌ها می‌شود. علاوه بر این یک مجموعه با ارزش از آثار باستانی مانند مجسمه و تابوت که در اکتشافات باستان‌شناسی به دست آمده و مربوط به قرن ۵ میلادی است در این محل نگه‌داری می‌شوند.

حمام رومی‌ها در نزدیکی ساحل سیده قرار دارد که یک ساحل ماسه‌ای در مجاورت دریای مدیترانه است. این ساحل با درختان کاج فراوانی احاطه شده و محیطی آرامش‌بخش دارد. امکانات این ساحل شامل هتل‌های لوکس، ورزش‌های آبی، رستوران و اقامتگاههای ساحلی است.

معماری و طراحی این حمام شامل یک اتاق آب سرد و یک اتاق آب گرم، ۵ اتاق با اندازه‌های گوناگون، یک سونا، استخر شنا به صورت بیضی، پانسیون، و دیوارهایی با سنگ مرمر می‌شود.

این موزه هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ قابل بازدید بوده و با اتوبوس قابل دسترسی است. اگر مسافر تور سیده هستید نیز میتوانید بازدید این محل را با مسئول تور هماهنگ کنید.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید