از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

خطرناک ترین هتل دنیا

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

در این پست اسکای لنج های کشور پرو را به شما نشان می‌دهیم تا منظره‌ای خیره کننده جلوی چشمانتان ظاهر شود. در دنیای امروزه هتل‌های زیادی ساخته می‌شوند که ایده‌های متفاوت و اهداف جالبی دارند یکی از این هتل‌های جالب انگیز و در حدود زیادی خطرناک هتل معلقی است که در کشور پرو آماده دادن خدمات به مسافران خود می‌باشد. این ممکن است خطرناک‌ترین و وحشناک ترین شب زندگی شما باشد. خیلی از جادوگران واقعی اقامت در این هتل را انتخاب می‌کنند تا برای کارشان به کوهستان‌های دور بروند.

طول کابین‌ها ۷/۳ متر و عرض آنها ۲/۴ متر است جنس کابین‌ها پلاستیک‌های شفافی هستند که به راحتی می‌توانید اطرافتان را نگاه بیندازید. این امکانات به صورتی می‌باشد که برای هر دوره فقط پذیرش ۸ نفر می‌باشد. پس برای امتحان کردن این هتل حتماً آن را انتخاب کرده و به کشور پرو سفر کنید. مسافران معمولاً با استفاده از یک مجموعه از نردبان فلزی و کابل خود را به بالای این کوه‌ها و صخره‌ها می‌رسانند، همچنین بازدید کنندگان نیز گزینه‌ای برای پیاده روی یک مسیر دلنشین به بالا دارند. عده‌ای هم می‌توانند مسیزی صاف را برای بالا آمدن این مسیر انتخاب کنند. هنگامی که مهمانان به ابن هتل جالب انگیز می‌رسند، آن‌ها با دیدگاه‌هایی که در دره مقدس معروف پرو شناخته شده‌اند رو به رو می‌شوند، روستاهای جدا شده و جاده‌های خطرناک و باریک شناخته شده است که دیدن آن‌ها برای اولین بار خیلی زیبا و دور از باور می باشد. آن‌ها در ظرف خوراکی خود (با نوشیدنی) شام لذیذ دارند و واقعاً لذت خوردن غذایی لذیذ در ارتفاع خاطره‌ای خوش را برای شما و خانوادتان رقم میزند.

چیزی به شب نمانده است با استراحت بر روی تخت خواب‌های حصیری و دیدن ستارگانی که در آسمان می‌درخشند بسیار زیباست و وقتی از خواب بلند می‌شوید میز صبحانه برای شما آماده سرو است تا اقامتی خوب را به مسافران خود بدهد. هزینه این هتل برای هر نفر حدود ۳۰۰ دلار می‌باشد که هزینه‌ای مناسب برای اقامت در این هتل است. این هتل در ارتفاع ۴۰۰ متری از زمین است که یکی از راه‌های رسیدن به آن استفاده از زیپ لاین ها می‌باشد. موقعی که شما به این هتل زیبا وارد می‌شوید به یک فضای پانارومای زیبا که ویو آن ۳۶۰ درجه رو به جنگل و کوه‌های زیبا می‌باشد را مشاهده می کنید. این مجموعه تنها شامل سه کابین و یک رستوران است که جمعاً می‌توانند پذیرای ۸ مهمان باشند. جالب است که نور این کابین‌ها توسط انرژی خورشیدی تأمین می‌شود و حمام این هتل با سیستم حمام خشک تأمین می‌شود. این اقامتگاه به صورت قابل توجهی با زیستگاه محیط طبیعی سازگار است. حتما سعی کنید با خودتون چند کتاب بیاورید تا حوصله‌تان سر نرود و در منظره‌ای زیبا به مطالعه کردن بپردازید.

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید