از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

دره‌ های مارتویلی گرجستان

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

امروز می‌خواهیم یکی از مناطق گردشگری و تفریح پذیر گرجستان را به شما معرفی نماییم. گرجستان کشوری است با دیدنی‌های فوق العاده و بسیار زیاد که مسافران زیادی به این کشور می‌روند. امروز می‌خواهیم جاذبه‌ای را به شما نشان‌ دهیم که کم‌تر افرادی به آنجا می‌روند و برای دیدن آن مشتاق هستند.نام این جاذبه دیدنی گرجستان درهای مارتویلی است که منطقه کمیاب  و دیدنی است که در کمترین جا دیده می شود که ما به گردشگران گرجستان و تور گرجستان حتما این منطقه را پیشنهاد ‌کنیم تا این منطقه را بازدید کنند.

در اینجا دریاچه‌ای وجود دارد که در غرب گرجستان و در منطقه دیدنی واقع شده است و در حدود ۲۸۰ کیلومتر از تفلیس فاصله دارد. سال‌ها پیش این دریاچه به عنوان مکانی برای استراحت گاه‌ها و حمام خانواده‌های اشرافی بوده است اما امروزه این دریاچه یکی از دریاچه های توریست پذیر و منطقه‌ای بی نظیر برای دیدن محسوب می‌شود.

برای خرید تورهای هم کوچ می‌توانید همراه ما باشید.

قدم زدن در کنار این دریاچه و منظره طبیعی بسیار زیبا باعث شده است که شما را به این جاذبه گردشگری در گرجستان بکشاند. تماشای آبشار‌های بسیار زیبا بی نظیر صدای آب و ورزش باد آرام همگی باعث شده است که این منطقه بسیار لذت بخش برایشان باشد. همچنین تفریحات بسیار خوبی در این جزیره وجود دارد. از جمله قایق سواری در این دریاچه که شما می‌توانید با پارو زدن قسمتی از مسافت جنگل و این رودخانه را بروید. همچنین این را بدانید که مبلغی به صورت ورودی برای رفتن به  این منطقه گردشگری از شما گرفته می‌شود که در حدود ۵ لاری بوده است. هزینه یک سفر با قایق نیز برای هر فرد معادل ده لاری می‌باشد که همه روزه این منطقه به روی گردشگران باز است به جز روزهای دوشنبه که از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ از شما می‌توانید در این منطقه زیبا تفریح انجام دهید.

در بالاترین قسمت این منطقه بناهای باستانی وجود دارد که یک صومعه سرا زیبا و تبعید گاهی برای دولت بوده است. امروزه این صومعه برای گرجستان و مردم گرجی بسیار مقدس است همچنین در گذشته دور یک درخت باستانی که درخت بلوط بوده است در این جا واقع شده بود که به عنوان بت پرستی مورد توجه مردم قرار گرفته است. این درخت بسیار عظیم و غول آسا بوده است و در این محل نوزادان مراسم مقدس و مذهبی قربانی می‌شدند. پس از این‌که مردم گرجستان گرایش به یک دین به نام دین مسیحیت آورند درخت باستانی قطع شد و دیگر آنجا محلی برای پرستش آن‌ها نبود. کلیسای جامع مارتویلی که نام دیگر آن بلوط است که ترجمه آن می باشد در قرن دهم به علت وجود بیگانگان از بین رفت اما بعد از چند سال دوباره بازسازی شد.

دره‌ های مارتویلی گرجستان|دره‌ های مارتویلی گرجستان|دره‌ های مارتویلی گرجستان

اما همچنان نقاشی‌هایی در این کلیسا موجود است که برای قرن هفدهم می‌باشد در نزدیکی این کلیسا درهای وجود دارد. این دریاچه دارای آب زلال و شفاف است که به عنوان محلیبرای خانواده‌های اشرافی استفاده می شود. به عنوان منطقه تفریحی بسیار زیبا در آن‌ها بود است و همچنین امروزه محل‌های بسیار خوب برای قایق سواری، شنا و غواصی در منطقه وجود دارد که توریست‌های زیادی این منطقه را برای تفریح انتخاب می‌کنند. در حال حاضر مردم و مسافران برای لذت بردن از مناظر و رودخانه سبز و عمیقی به این منطقه می روند. این دره در روزهای گرم تابستان سال بسیار مطبوع و خنک است و شما می توانید به همراه خانواده‌تان از آب و هوای دلچسب این منطقه استفاده کنید. اجاره کردن قایق و قایق‌سواری در این دریاچه بسیار شگفت‌انگیز است. این منطقه در ۳۰۰ کیلومتری یا در حدود ۲۵۰ کیلومتری پایتخت گرجستان واقع شده است که مقداری دور می باشد اما ارزش این را دارد که حتما به این جاذبه دیدنی سر بزنید.

یک تاریخ عمیقا پیچیده، گرجستان را به یک میراث شگفت انگیز از معماری و هنر، از شهرهای غار به کلیساهای باستانی به بومهای بی نظیر Pirosmani داده است. تفلیس، پایتخت، هنوز هم از تقاطع قدیمی یوروآسیایی برخوردار است. اما این کشور نیز در قرن بیست و یکم پیشرفت چشمگیری داشته است، با ساختمان های معاصر برجسته، میزان جرم و جنایت، و امکانات در حال توسعه برای بازدیدکنندگان که بخش مهمی از آیندۀ خود هستند. گردشگری در گرجستان با توجه به تنوع مناظر، فرهنگ و شهرت بی نظیری که برای مهمان نوازی به خارج از کشور انجام می شود، در حال رشد است. مجموعه ای از فرصت های تعطیلات و فعالیت های تفریحی در هر منطقه از گرجستان باعث می شود که هر مسافر برای پیدا کردن یک برخورد منحصر به فرد خود آسان باشد. از دریای خورشید و دریا به اسکی آلپی و یا فقط به صورت رومینگ رایگان، زیرساخت های گردشگری گرجستان امکان دسترسی به هر دو مقصد شهری و روستایی را فراهم می سازد تا گردشگران را از همه وابستگی ها و نیش ها به جای بگذارد. جورجیا از لحاظ تاریخی، جاده ای ابریشم را به عنوان وسیله ای برای هجوم مسافران به کار گرفته است. امروزه گردشگری در گرجستان بازتابی از فرهنگ های بسیاری است که از طریق آن گذشت. به نوبه خود، تجارب مدرن گردشگری گرجستان توسط محدوده ظاهرا بی حد و حصر از میراث، ماجراجویی، طبیعت، غذا و گزینه های enotourism تعریف شده است. تاریخ گرجستان پس از ورود ظاهر می شود. معماری و مکان های تاریخی از هر دوران می تواند در مرزهای کوهستان گرجستان یافت شود. نامگذاری چندین یونسکو در میان علاقمندان تاریخ مورد علاقه است. پایتخت باستانی Mestia مرکزی کلیساهای ارتدوکس مسیحی و صومعه است. محدوده معماری در تفلیس از قرون وسطی تا مدرن است. قلعه Narikala نشسته در بالای آنچه که یک بار در یک محل زردشتی عبادت بود. کاوش‌های باستان شناسی در Dmanisi کشف آنچه که قدیمی‌ترین باقی مانده از وجود انسان در خارج از آفریقا است. فرهنگ گرجستان یکی از ویژگی های غالب هر نوع گردشگری در گرجستان است. این نمی‌تواند مقدار مهمان نوازی که با تمام مهمانان تحت درمان قرار می گیرد، غلبه کند. این امر به هر بخش از گردشگری از محل اقامت به فعالیت های تفریحی تبدیل می‌شود. بهترین راه برای تجربه فرهنگ معتبر گرجی، حضور در جشن سنتی گرجی است که شناخته شده است. سوپرا یک ضیافت نیمه رسمی است که طوطی‌‍های طولانی به میراث فرهنگی و شیوه زندگی گرجستان توسط یک توستر معروف به تامادا نظارت می‌شود. هر بازدید کننده تشویق می‌شود که در امور مراسم دعا شرکت کند تا یک نگاه اجمالی به روانۀ جمعی گرجستان به منظور قدردانی از گرمی و آرامش خود داشته باشد. جغرافیایی نسبتا کوچکی در جورجیا به بسیاری از گروه های قومی مجزا و چندین زبان و گویش متمایز بستگی دارد که همه آن‍‌ها در یک سفر روزانه از شهرهای بزرگ تفلیس، باتومی و کویتیسی دیده می‌شوند و شنیده می شوند. بازدید از هر روستایی در مناطق Samergrelo و سوانتی به شدت توصیه می‌شود برای کسانی که علاقه‌مند به تجربه تنوع قومی که به آن گرجستان اختصاص داده شده است.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید