از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

دلفین بی دبی

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

خلیج دلفین در آتلانتیس یکی از پیچیده‌ ترین زیستگاه‌های دلفین در جهان است که دلفین بِی دبی نام دارد. در اینجا شما می‌توانید با دلفین‌ها در دبی سفر کنید؛ از طیف وسیعی از تجربه‌های بی نظیر با دلفین‌ها، مناسب برای تمام سنین و توانایی‌های شنا استفاده کنید. از ایستادن در آب کم عمق تا شنا یا غواصی در کنار این موجودات کاریزماتیک (جذاب) می‌باشد. اگر شما مهمان هتل هستید و یا برای روز بازدید می‌کنید، Dolphin Bay در دبی یک تجربه فراموش نشدنی را ارائه می‌دهد. تمام تعاملات شامل دسترسی روزانه به Aquaventure Waterpark و همچنین Aquaventure Beach است. دلفین بی از جمله تفریحات و جاذبه های توریستی است که در کشور امارات متحده عربی ساخته شده است. این مجموعه آبی واقع در پالم جمیرا، بزرگترین مرکز نگهداری دلفین جهان است. از جمله تفریحات در نظر گرفته شده برای بازدید کنندگان از دلفین بی شنا و قواصی کنار دلفین ها است.

دلفین بی شهر دبی یکی از جاذبه‌های دیدنی دبی است که در آتلانتیس پالم دبی واقع شده است، بزرگ‌ترین مرکز نگهداری و نمایش زیبای دلفین در جهان و یکی از محبوب‌ترین دیدنی‌های  تور دبی است. در این مجموعه بزرگ هرجور تفریح که فکرش را می‌کنید، امکان پذیر و موجود است. این مجموعه در کنار مراکز خرید دبی و دسترسی به اینجا راحت است. می‌توانید در آب‌های با عمق کم بروید و در کنار دلفین‌ها بایستید و یا بغلشان کنید، کنار دلفین‌ها شنا و غواصی می‌توانید بکنید و یک عکس سلفی و یادگاری که می‌تواند از بهترین عکس‌های تور دبی برای گردشگران دبی باشد بگیرید. کودکان می‌توانند با سوار شدن بر دلفین‌ها و گرفتن باله‌های آنها با سرعتی بالا شنا کنند و از دلفین سواری واقعی لذت ببرند. البته این تفریح برای ۸ سال به بالا در نظر گرفته شده است. و باید تا حدودی شنا بلد باشند. رویال سوئیم از دیگر تفریحات است که برای بزرگسالان در نظر گرفته شده. در این قسمت فرد با کمک گرفتن از دو دولفین با سرعتی بالا شنا می‌کند و حسابی لذت می‌برد.

دلفین‌ها حیوانات خیلی خونگرمی هستند و به همراه مربی دلفین‌ها می‌توانید حسابی کنارشان به تفریح بپردازید. تمام پکیج‌‌های این مجموعه بلیط و شامل دسترسی به پارک آبی آکواونچر هم هستند. این مجموعه زیبا هیجان انگیزترین قسمت تور دبی می‌باشد. کودکان زیر ۶ سال حتماً باید همراه با والدینشان به سرزمین دلفین‌ها بیایند در غیر این صورت اجازهٔ ورود نخواهند داشت.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید