از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

ساحل کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

آفتاب درخشان ، سواحل نقره ای ، آبهای نیلگون خلیج فارس ، آسمانی آبی ، هوای تمیز پاک و آرامشی بی همتا ، جزیره کیش را به مروارید خلیج فارس تبدیل کرده است. یکى از شگرف های جزیره زیبا و مرجانی کیش، سواحل آن است سواحلی نقره فام.

خاک زمین  کیش دارای ساختار مرجانی شکل است و با رنگ نقره فام در زیر نور  آفتاب درخشندگی خیره کننده‏ای دارد. این خاصیت را بسیاری از سواحل دنیا که از ماسه خا کستری پوشیده شده اند، ندارند. آب دریا در ساحل این جزیره زلال و شفاف و روشن است و تا فواصل دور می‏توان کف دریا را به راحتی تماشا کرد. کارشناسان محیط زیست این خاصیت را به وجود مرجان‏ها در پیرامون جزیره نسبت می‏دهند و معتقدند که مرجان‏ها به صورت طبیعی موجب تصفیه آب و شفافیت و زیبایی سواحل جزیره کیش هستند.

کیش به نسبت وسعت خود دارای یکی پهناور ترین ساحل هاست و در جهان کمتر ساحلی را می‏توان یافت که به وسعت ساحل کیش قابل استفاده باشد وتوریست ها و  مسافران بتوانند با آرامش و دور از غوغاهای سواحل معروف در آن به استراحتو گرفتن حمام آفتاب بپردازند.

ماهی‏ها و دیگر آبزیان موجود در سواحل کیش، استثنا ئی ترین ویژگی این جزیره به شمار می‏روند. ماهی‏های تزیینی و بسیار زیبا که در آب‏های حاشیه کیش غوطه ور هستند و وجودشان را از تماشا گران پنهان نمی کنند، از جاذبه‏ های استثنایی کیش به حساب می‏آیند و می‏تواند مسافران را ساعت‏ها سرگرم کنند.

در حال حاضر بهترین و مرغو بترین ماهی‏های خورا کی ایران نیز در همین سواحل توسط شرکت صید کیش و ماهیگیران صید می‏شوند. علاقمندان به ماهیگیری می‏توانند در سواحل جنوبی و غربی جزیره به صید ماهی بپردازند.

سواحل کیش از کم خطرترین سواحل دنیاست. آب‏های ساحلی کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و استفاده از آب دریا کاما بی خطر است. لازم به یادآوری است، کوسه ‏هایی که بعضا در ساحل کیش دیده می‏شوند از ماهی‏های کوچک تغذیه میکنند و برای شنا گران خطری ندارند. ساحل کیش از آن نوع سواحل استثنایی است که هم در فصول سرد و هم در فصول گرم برای مسافران و توریست ها قابل استفاده می‏باشد و امکان  ورزشهای دریایی در آن فراهم شده است

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید