از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

سیاره سبز دبی

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

 یکی از بزرگترین جاذبه های دبی، کاوش داخل بزرگترین سیاره سبز ساخته شده در دبی است که مملو از گیاهان با بیش از ۳۰۰۰ گونه گیاهی و حیوانات سیاره زمین و مشاهده بزرگترین درخت مصنوعی با بلندی ۲۵ متر در شهر دبی می باشدکه طرفداران زیادی دارد و یک پروژه قابل توجه و جالب انگیز در دنیا است. در این سیاره کمپانی Meraas سازنده آن سعی نموده مثال کوچکی از اکوسیستم سیاره زمین را به بازدید کنندگان نشان دهد. سیاره سبز ارائه بی نظیر  به دوستداران طبیعت و کاوش در اعماق طبیعت در الگوی حقیر می‌باشد. سیاره سبز حائز نمایش  ۳۶۰ درجه از مناطق گوشه ها-کناره ها خویش می‌باشد و یک منطقه بازی‌های آبی برای کودکان در مقابل کنار  JBR می‌باشد. سیاره سبز دبی Green Planet در کنار جمیرا از ۱۰ صبح لغایت ۱۰ شب برای علاقه‌مندان باز است. همچنین این سیاره دارای دیدنی‌های فروانی برای بازدید کنندگان می‌باشد ولی اجازه ورود حیوانات به درون این محیط‌ داده نمی‌شود. اگر تور دبی را انتخاب نمودید بی گمان از سیاره سبز بازدید نمائید.

شهر دبی پر از جاذبه‌های منحصر بفرد و ویژه است، جاذبه‌هایی که هر سال به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. در سپتامبر ۲۰۱۶  از این جاذبه‌های زیبا و گزیده تر در دبی افتتاح شده است که بزرگ‌ترین سیاره سبز دبی است، اگر می‌خواهید با این سیاره بیشتر آشنا شوید در ادامه ما را همراهی کنید. جمیرا اکنون که زیستگاه جنگل‌های بارانی استوایی شده است، این سیاره یک گنبد زیستی مستقل است که در آن شاهد انواع مختلف گیاهان و جانوران هستید. درون این گنبد بزرگ (که شکل ظاهری آن اصلاً مانند گنبد نیست)  شرایط محیطی برای رشد گیاهان و جانوران جنگل‌های بارانی فراهم است. بزرگ‌ترین سیاره سبز دبی در خیابان شیخ زاید وجود دارد و و از اول سپتامبر ۲۰۱۶ به روی عموم گشوده شده است. این سیاره پر از گیاهان مختلف است بطوری که بیش از ۳۰۰۰ نوع گیاهی و حیوانی زمین در آن وجود دارد. در این سیاره با درختی مصنوعی مقابل می‌شوید که با ۲۵ متر ارتفاع بلندترین درخت مصنوعی جهان است.  این درخت که کل ارتفاع منطقه سرپوشیده این محل را گرفته است درختی واقعی نیست ولی گیاهانی طبیعی بر روی آن کاشته شده است که می‌توانند رشد کنند و این به این معنی است که این درخت در سال‌های آینده سرسبزتر از الان می‌شود.

وقتی در درون این سیاره قشنگ قدم می‌زنید در گوشه و کناره آن آکواریوم‌هایی را می‌بینید که محلی برای نمایش و زندگی خزندگان و انواع مورچه‌ها هستند. ولی چه بسا زیباترین جانورانی که می‌توانید در این آکواریوم ببینید پرندگان باشند، پرندگانی رنگارنگ و زیبا که در جای جای این جنگل از شاخه‌ای به شاخه دیگر پرواز می‌کنند. از سایر جانوران ویژه این سیاره جوجه تیغی‌ها می‌باشند آن‌ها حیواناتی شبانه هستند و اگر می‌خواهید آن‌ها را سرحال ببینید بهترین سر رسید برای دیدن آن‌ها پس از ساعت ۶ عصر است. کوروکودیل، سوسمار و مارهای سبز از دیگر موجودات این محل هستند. در این جنگل می‌توانید کوالا، خرس‌های درختی تنبل را ببینید که با این که می‌توانند آزادانه در طبیعت گوشه ها-کناره ها گشت و گذار کنند ولی بیشتر وقت‌ها بر روی شاخه درختان لم داده‌اند.

کوالا در سیاره سبز سازنده این سیاره کمپانی مراس است و منظور از طراحی این سیاره را این می‌داند که نمونه کوچکی از اکوسیستم سیاره زمین را اثر بدهد. این محل برای برادر داران طبیعت زیاد بینظیر است چون در آن می‌توانند اعماق طبیعت جهان را جست و جو کنند.  در این سیاره برای کودکان یک پارک تفریحی آبی در روبرو ساحل پیمان دارد که لحظات نشاط را برای آن‌ها به هستی می‌آورد. وانگهی در اینجا برای مدارس دبی برنامه‌های آموزشی ترتیب دیتا شده است و ۱۵ برنامه مختلف آموزشی برای کودکان بین ۳ الی ۱۴ سال برگزار می‌شود. این سیاره موزه پیرامون زیست است و در آن می‌توانید هم چیزهایی قشنگ ببینید و چیزهای مهمی درباره طبیعت یاد بگیرید. برای آمدن به این سیاره می‌توانید هر روز از ساعت ۱۰ بامداد تا ۱۰ شب به کناره جمیرا بروید، خرج ورودی آن برای بزرگسالان ۹۵ درهم و برای کودکان بین ۲ الی ۱۲ سال ۷۰ درهم است.

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید