از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

سیرک مسکو – روسیه

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

 این سیرک عظیم گنجایش ۳۴۰۰ بازدید را دارد، اما عمق میدان آن معنی آن است که همه نمایش را می‌بینند. این مجموعه دارای صدها بازیگر است که مهارت های فراوانی دارند که اکثر آن‌ها آکروبات باز هستند، اما حیوانات (خرس، شیرهای دریایی، میمون‌ها) هم در آن بازی می‌کنند. سیرک مسکو نمایش بزرگی است که قطعاً شما را سرگرم و متحیر می‌کند. سیرک نیکولین مسکو (Nikulin’s circus) در مرکز شهر مسکو قرار دارد و از سال ۱۸۸۰ به فعالیت خود ادامه داده است. این سیرک به نام یکی از هنرمندان کمدین نام گذاری شده است.

سیرک قدیمی مسکو که در مرکز شهر قرار دارد، در بلوار tsvetnoy یک ساختمان آجری قدیمی ساخته شده. که از سال ۱۸۸۰ فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا سیرک دارای ۵ ردیف صندلی بوده وبا گذشت زمان بزرگ‌تر شده. ساختمان جدید آن بین سال‌های ۱۹۸۹- ۱۹۸۷ بازسازی شد. این سیرک پس از فوت نیکولین (کمدین بزرگ روسیه) که از هنرمندان این سیرک به شمار می‌رفت به اسم او نام گذاری شد و قیمت بلیت سیرک مسکو از ۲۵۰ تا ۳۰۰۰ روبل بسته به محل استقرارصندلی نسبت به صحنه نمایش متغیر است. قیمت بلیت سیرک مسکو از ۲۵۰ تا ۳۰۰۰ روبل بسته به محل استقرار صندلی نسبت به صحنه نمایش متغیر است.

یکی از بهترین سیرک‌های دنیا است، امکانات و سرگرمی‌های این مکان آن قدر زیاد است که هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. سیرک مسکو تفریحی تمام عیار برای گذراندن یک روز به همراه دوستان و نزدیکانتان می‌باشد.

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید