از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

شب های سفید روسیه

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

یکی از مهم ترین شهرهای مهم تاریخ روسیه ، سنت پترزبورگ میباشد که به مدت ۲۰۰ سال پایتخت روسیه میباشد. در ادامه با هم کوچ ، از این پدیده بیشتر خواهید دانست یکی از جذابیت های روسیه پدیده ای به نام شب های سفید است و این کشور میزبان گردشگران زیادی در تمامی دنیا میباشد و شهرهای سنت پترزبوگ و مسکو در این ایام گردشگران زیادی را میپذیرد ، همچنین باید گفت هتل های روسیه در این تاریخ ها با افزایش قیمت همراه است. برای مشاهده تورهای روسیه ویژه شب های سفید اینجا کلیک نمایید.

این پدیده به این معناست که در آن کاهش طول شب به زیر ۲ ساعت در بیست و چهار ساعت شبانه روز است و جالب تر اینکه در این ایام شهر سنت پترزبورگ خواب ندارد و تمامی خیابان های آن در بیست و چهار ساعت شبانه روز مملو از جمعیت و ازدحام گردشگران است و یکی از محبوب ترین مکان ها برای شب های سفید شهر زیبای سنت پترزبورگ و تماشای باز شدن پل های متحرک آن در ایام شب های سفید است .پدیده­ای که به اسم شب­های سفید معروف است ، تنها در شهرسنت پترزبورگ نیست اما فقط در این شهر شب های شمالی  فوق العاده ای دارد . شاید تنها مکانی که در دنیا باشد که چنین پدیده ای دارد که در هر تابستان رخ میدهد سنت پترزبورگ است .

هر ساله به علت این پدیده جذاب و دیدنی در حدود ۴ میلیون گردشگر به خود اختصاص میدهد که بهترین وقت برای لذت بردن از جلوه های طبیعی است. از آخر ماه می تا اوایل جولای شب­ ها در سن پترزبورگ روشن هستند ولی شب­های سفید واقعی از ۱۱ ژوئن تا ۲ جولای (۲۱ خرداد تا ۱۱ تیرماه) ادامه دارد.

شب­های سفید سن پترزبورگ را با توجه به موقعیت جغرافیایی آن می­توان توجیه نمود. با توجه به این موقعیت ویژه ، طلوع و غروب در یک زمان به علت وسعت مدار عرضی به حدی به یکدیگر نزدیک می­شوند که خورشید نمی­تواند در افق فرو رود و مهلت استفاده از چراغ ها را از مردم می ­گیرد.  اگر چه شب های سفید روسیه و شهر سن پترزبورگ واقعا زیباست و مردم زیادی از سراسر دنیا را به خود جذب می کند اما تاثیرات منفی آن را روی زندگی مردم این شهر نباید نادیده گرفت.

روشنایی روز و نبود تاریکی در شب ، باعث بروز کم خوابی در ساکنان بومی شهر شده است. با وجود این ، مردم شهر سعی می کنند تا از این فرصت استفاده کنند و در شب های سفید سن پترزبورگ ، به پیاده روی های طولانی در خیابان های خلوت شهر بپردازند.

تور روسیه ویژه شب‌های سفید

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید