از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

شهربازی سرزمین خورشید مشهد

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

شهربازی سرزمین خورشید مشهد یکی از تفریحات شهر مشهد است. اگر شما قصد سفر به مشهد را دارید و به دنبال پروازهای ارزان قیمت و تور مشهد هستید به صفحه تور مشهد ما مراجعه‌‌‌‌‌ای فرمایید تا بهترین تورهای مشهد ما را مشاهده نمایید. اولین شهر بازی در شهر تهران، بود که وسایل موجود در آن خیلی ابتدایی چون تاب و سرسره  و از این دست بودند. در کنار آن هم مردم در استخر به تماشای دوچرخه سواران می پرداختند و در آن زمان، گاهی وقت‌ها گروه موسیقی ارتش برنامه‌هایی را به اجرا می گذاشتند. بعد از آن پارک به نوعی در آمد که آن را شهر بازی نامیدند. اولین شهر بازی مدرن، با وسایل برقی در اواسط دهه ی ۴۰ در میدان ونک تهران با نام فان فار تاسیس شد و تا سال‌ها به فعالیت خود ادامه داد اما دیگر حالا اثری از آن به جای نمانده است اگر به دنبال شادی و هیجان هستید پیشنهاد می کنم حتما سری به شهر بازی سرزمین خورشید بزنید و یک روز دل انگیز را در کنار خانواده های خود داشته باشید. این شهر بازی برای سوار شدن بر وسیله‌ها، رده سنی مختلفی دارد و برای همه‌ی رده های سنی از کوچک تا بزرگ  مناسب است.

یخدان چهار برج مشهد|پارک آبی گرجستان|پارک آبی گرجستان|پارک آبی گرجستان|پارک آبی گرجستان|یخدان چهار برج مشهد|یخدان چهار برج مشهد|یخدان چهاربرج مشهد

از مزایای این شهربازی متنوع بودن وسایل بازی میباشد، انواع وسایل بازی برای شما عزیزان در مجموعه فراهم است. مساحت مجتمع تفریحی سرزمین خورشید حدود ۱۷۰۰۰متر مربع می باشد. برای ورود به شهر بازی لازم است مبلغ  کمی را، هر نفر به صورت جداگانه پرداخت نماید. این مجموعه در انتهای بلوار خیام  و روبه روی مجتمع تجاری سپاد قرار دارد. شما می توانید قبل از باز شدن شهر بازی سری به بازار بین اللملی و مجموعه سپاد بزنید تا تنوع انواع و اقسام سوغات مشهد را ببینید و به دلخواه  برای دوستان و آشنایان خود تهیه و به سوغات ببرید. در این شهر بازی ۲۰ نوع وسیله بازی مختلف وجود دارد که برای هر رده سنی تعبیه شده، که در فراغ باز می توانید هر کدام را که دلخواهتان است  سوار شوید و از بازی در این مجموعه لذت ببرید.

نرخ تور مشهد

از امکانات دیگر این مجموعه می توان به پارکینگ اختصاصی  که با امنیت کامل میتوان ماشین خود را در آن پارکینگ گذاشته و به داخل شهر بازی بروید، نیز اشاره کرد. مسئولین این شهر بازی تمام سعی و وقت خود را برای ایمن سازی فضای شهر بازی و همچنین رفاه این مرکز گذاشته‌اند، تا شما در امنیت کامل با شادی و سرزندگی به تفریحات خود بپردازید. این شهر بازی امکانات وسیعی را در اختیار بازدید کنندگان محترم قرار داده است و قسمتی از آن‌ها، پیست اتومبیل رانی، فضای مناسب برای تفریح و آموزش به خانواده های ایرانی می باشد. پیست اتومبیل رانی این مجموعه حسابی آدرنالین خون شما را بالا می برد و باعث لذت بردن از این مجموعه شاد و مفرح می شود.

این پارک در سال ۱۳۸۳ ساخته شده و افتتاح گردیده است.

آدرس: مشهد، بزرگراه قائم، بلوار خیام

بهترین نرخ تورهای داخلی و تور کیش به همراه قیمت‌های پرواز را می‌توان در کانال تلگرام هم کوچ مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید