از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

شهربازی ویالند استانبول

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

کشور ترکیه یکی از زیباترین شهرهای دنیا است که ما امروز قصد داریم در مورد شهربازی مهیجی که در یکی از شهرهای این کشور قرار دارد به شما نمایش دهیم. شهربازی ویالند یکی از بهترین مکان‌ها برای سرگرمی  و تفریح برای تمامی سنین است که شما می‌توانید در ادامه با ما همراه باشید تا به شما این شهربازی را معرفی نماییم. و‌یالند پارک بسیار بزرگی است که یکی از بهترین و معروف‌ترین پارک‌ها شهر استانبول است. در این پارک تفریحی شما می‌توانید بهترین خاطرات را برای کودکانتان و خانوادتان به وجود آورید. در کنار این شهر بازی مراکز خرید و فستیوال‌های فراوانی برگزار می‌شود که همه باعث به وجود آمدن محیطی شاد و صمیمی خواهد شد. در ویالند استانبول یک خیابان باز وجود دارد که در آن شما در حدود ۲۵۰ فروشگاه و برند‌های مارک خواهید دید که می‌توانید خرید خوبی را انجام دهید و لباس‌های با کیفیتی را برای خود تهیه کنید. این پارک دز سال ۲۰۱۱ ساخته شد و چندین سالی است که جذب گردشگری خوبی را دارد. موقعیت مکانی این شهربازی به گونه‌ای است که در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار دارد. ویالند اولین پارک بین المللی ترکیه است که در منطقه  ایوپ استانبول قرار دارد و دارای یک سایت محیط عظیم است که در حدود ۱۰۰ زمین فوتبال قرار دارد. Vialand یک شهر غول پیکر صرفا برای سرگرمی است و حتی دارای قلعه خاص خود است. این مکان پر از ماجراجویی‌های فراوان است. جایی که بازدیدکنندگان می‌توانند شخصیت های تاریخی افسانه‌ای را در این شهربازی ببینند. این مجموعه در حدود ۱۳ کیلومتر از میدان تکسیم فاصله دارد. همچنین در این مجموعه هتل ویالند پالاس قرار دارد که شما با اقامت در این هتل ۵ ستاره می‌توانید به تفریحات خود بپردازید.

این شهربازی در محله یشیلپینار و در خیابان شهیت متین کایا قرار دارد. همچنین ساعت مراجعه به این شهربازی از ساعت ۱۱.۰۰ ظهر تا ۱۹.۰۰ است. این پارک در روزهای شنبه و یکشنبه تا ساعت ۲۱.۰۰ شما می‌توانید از این پارک لذت ببرید. هزینه بلیط ورودی به ویالند متفاوت است. برای بزرگسالان بین ۱۴ تا ۶۰ سال باید ۱۲۹ لیر و برای کودکان ۳ تا ۱۴ سال ۱۱۹ لیر پول پرداخت کنید که برای ورود به شهربازی از شما گرفته خواهد شد.

در داخل این شهربازی سرگرمی‌های بسیار زیادی وجود دارد. که یکی از بهترین سرگرمی این شهر بازی دستگاهی به نام ۳۶۰ است که وسیله مخصوص بازی کودکان نمی‌باشد و فقط بزرگسالان می‌توانند از آن استفاده نمایند. شما با سوار شدن در این وسیله در ارتفاع ۲۸ متری از سطح زمین است. در این وسیله بازی شما با یک چرخشه ۳۶۰ درجه‌ای از زمین فاصله میگیرید . آدرنالین خون شما شروع به حرکت می‌کند و بهترین هیجان را در زندگی خود تجربه خواهید کرد. یکی از شرایط جسمی که برای سوار شدن این وسیله بازی دارید این است که نباید بیشتر از ۱۴۰ سانتی متر قد داشته باشید تا بتوانید از این وسیله بازی استفاده نمایید.

اگر به دنبال یک ترن جذاب و هیجان‌انگیز هستید می‌توانید سوار ترن وایکینگ این شهربازی شوید. شما وقتی که سوار این ترن می‌شوید قسمتی از مسیر را بر روی آب قرار دارید. لحظه ورود شما به آب به گونه است که از ارتفاع ۱۵ متری به سمت آب روانه خواهید شد. کسانی می‌توانند از این وسیله استفاده که دارای قد ۱۲۱ سانتی متر بیشتر نداشته باشند. سرعت این ترن در حدود ۳ ثانیه به ۱۱۰ کیلومتر می شود و اوج وحشت را می‌توانید در وجودتان حس نمایید.

مسافرانی که به شهر استانبول سفر می‌کنند و تور استانبول را توسط ما خریداری می‌کنند. می‌توانند ویالند ترکیه را در برنامه خود قرار دهند. همچنین در نزدیکی این شهربازی یک هتل وجود دارد که می‌توان گفت این هتل یکی از بهترین هتل‌های استانبول است.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید