از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

شهرک ساکلی کنت آنتالیا – ترکیه

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

ساکلی کنت یک شهرک در نزدیکی آنتالیا در کشور ترکیه است. این شهرک بازدیدکنندگان زیادی دارد و منطقه‌ای مناسب برای ورزشهای زمستانی و اسکی است.

ساکلی کنت در ۵۰ کیلومتری آنتالیا در سمت شمال غربی این شهر، در قسمت شمال باتلاق‌های کوهستانی باکیرلی در کوه‌های توروس قرار دارد.

این شهرکی یکی از بهترین تفریحات شهر آنتالیا است. گردشگران می‌توانند غذای خود را در یکی از رستوران‌های سنتی و بین‌المللی این منطقه تهیه کنند. به علاوه، یک جاذبه دیگر این منطقه آب شفاف و کریستالی و خنک رودخانه آن در ارتفاعات پایین‌تر می‌باشد. علاقه‌مندان می‌توانند در این ارتفاعات به موج‌سواری و شنا پرداخته و یا حمام آفتاب بگیرند.

تله کابین|ساکلی کنت|شهرک ساکلی کنت انتالیا|پیست اسکی|کلبه چوبی|پیست اسکی

اصلی‌ترین و بهترین تفریح ساکلیکنت اسکی است. بهترین زمان برای اسکی در ساکلی کنت بین ماههای نوامبر تا می است. در این ناحیه دو نله کابین، رستوران، کافی شاپ، هتل، بازار و کلبه‌های چوبی زیبایی دیده می‌شوند. شما می‌توانید تنها در یک روز هم اسکی کرده و هم در دریای مدیترانه شنا کنید. این پیست نزدیکترین پیست اسکی به دریای مدیترانه می‌باشد.

تعداد روزهای آفتابی در طول فصل ۵۰ تا ۶۰ روز و میانگین ضخامت برف ۱۰۰ تا ۲۰ سانتی‌متر است و گاهی اوقات در حالت بیشینه به ۴ متر هم می‌رسد.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید