از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

شهر بازی سرزمین عجایب

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

شعبه اول سرزمین عجایب در شهر تهران و شعبه دوم آن در شهر مشهد، می باشد. این شهر بازی با طراحی زیبا و مطلوب در طبقه سوم و چهارم مجتمع الماس شرق دایر شده که همه روزه آماده خدمت گذاری یرای خانواده های عزیز ایرانی و توریست ها و همینطور کودکان می باشد.فکرش را بکنید؛ در یک روز که هم میخواهید به خرید خود و تفریح کودکان برسید، میتوانید با یک رنامه ریزی عالی به مرکز خرید الماس شرق بروید و از امکانات این مجموعه به طور کامل استفاده کنید و در این صورت در قبال کودکان خود بد قول نخواهید شد و آن ها را به شهر بازی می برید  و از طرفی می توانید بعد از همه تفریح و خستگی به یک فضای دنج  و آرام که در مجموعه وجود دارد بروید و از فست فود .این مرکز لذت کافی برا ببرید. این شهر بازی به عنوان یکی از استاندارد ترین ها در این زمینه می باشد. این مجموعه تلاش داشته که تمامی توابع امنیتی را رعایت کرده و دارای ویژگی های زیادی چون چهار فصل بودن، نزدیک به مراکز خرید وتجاری، ضریب بالای ایمنی، دارای تاییدیه معتبر از اروپا و منحصر به فرد ترین در مشهد و طبق قوانین و اصول پایه گذار ی شده است.شمامی توانید از تخفیف ویژه در تور مشهد برخوردار شوید و تور ارزان مشهد و تور لحظه آخری مشهد را از ما خریداری کنید.

قطعا همه ما خاطرات زیبا و به یادماندنی را در شهر بازی ها در سنین کودکی خود تجربه کرده ایم و یا حتی تا به حال نیز در حال تجربه آنان هستیم، در حال حاضر نیز با وجود امکانات نیز میتوان بهتر از آن ها بهره جست و کودکان خود را در خاطره هایی ماندگار در این شهر بازی متنوع غرق کنیم و خاطرات شیرینی را برای آنها به یادگار بگذاریم.این شهر بازی دارای ۱۰ دستگاه اصلی و ۱۰۰ بازی رایانه ای بهترین فضای تفریح را برای شما و کودکان دلبندتان به ارمغان میاورد.مجموعه شهر بازی سرزمین ۸عجایب در فضایی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع در خردادماه سال ۱۳۸۶ در شهر مشهد  در مجموعه گردشگری سپاد، در مرکز خرید زیبای الماس شرق، در دو طبقه آخر افتتاح گردید.

در این پارک می توانید ۱۴۰ دقیقه بازی را به طور مداوم امتحان کنید و از دقیقه به دقیقه آن لذت ببرید.

دستگاه های مکانیکی شامل: ماشین کوبنده، موتور کوبنده، کیدی راید و …می باشد.

دستگاه های چرخشی: قطار، چرخ و فلک، آفتاب مهتاب، تی کاپ، کاروسل، مینی جت .

دستگاه های سرگرمی، سرزمین ماجراجویان، فوتبال دستی، ایر هاکی، استخر توپ، دربی، دنیای خردسالان.

دستگاه های هدف گیری: مین یبولینگ، بیلیارد، دارت، پینت بال.

دستگاه های جنگ ویوئویی: ترمیناتور، ازینگ استور و …

این مجموعه دارای سینمای ۶ بعدی برای لذت شما عزیزان تهیه شده که می توانید نوع دیگری از هیجان را در آن تجربه کنید. در این سرزمین اسرار آمیز به ازای هر نفر، ورودی دریافت می شود. شهر بازی دارای چندین بازی متنوع به همراه جوایزی ارزنده است که متعلق به شما عزیزان می باشد. این مجموعه دارای بهداشت می باشد و روزانه دستگاه ها، به خصوص بازی کودکان چک می شود. بازی های این مجموعه برای همه سنین مناسب و قابل استفاده می باشد. قابل توجه ست که برای ساخت این مجموعه از طراحان خارجی بهره گرفته، شده است.در داخل و بیرون شهر بازی برای رفاه حال شما عزیزان، مراکز پذیرایی آماده خدمت گذاری می باشد.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید