از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

شهر باستانی الیمپوس آنتالیا ترکیه

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

زمانی که در مورد سفر به ترکیه صحبت می‌کنیم آنتالیا یکی از بهترین شهرهای این کشور است که دارای آب و هوای مناسب و جاذبه‌های دیدنی زیادی است. آنتالیا جزو اولین و بهترین شهرهای توریستی ترکیه است. این جزو شهرهایی است که ملت‌های زیادی از کشورهای مختلفی به این شهر سفر می‌کنند. وجود ساحل‌های بزرگ و درخشان با چشم اندازی بسیار زیبا یکی دیگر از دلایل وجود مسافران زیاد به این شهر است. حال اگر می‌خواهید شما هم از این سواحل زیبا دیدن نمایید می‌توانید تور آنتالیا را برای خود خریداری نمایید. تور آنتالیا ما یکی از بهترین و پرطرفدارترین تورها است و مسافران زیادی به دنبال خریدن این تور هستند. هتل‌های آنتالیا پر زرق و برق زیبا است که همین باعث جذب گردشگران خواهد شد. در ادامه می‌خواهیم یکی از مناطق جذاب شهر آنتالیا را به شما نشان دهیم. ساحل الیموس آنتالیا یکی از بهترین و پرطرفدارترین ساحل‌های این شهر است. به جرات می‌توان گفت این ساحل جزو بهترین جاذبه گردشگری آنتالیا است. ساحل زیبا الیمپوس منطقه‌ای است با دریای زیبا که مسافران زیادی در ساحل این منطقه به شنا می‌پردازند. جوان‌هایی که به دنبال ساحل‌های هیجان انگیز و آفتابی مناسب هستند می‌توانند ساحل الیمپوس را انتخاب کنند. ساحل الیمپوس در آنتالیا و در قسمت باستانی این شهر یعنی شهر لیکیه قرار دارد. این شهر در فاصله حدودی ۶۰ کیلومتری جنوب غربی آنتالیا قرار دارد.و در ۱۵ کیلومتری شهر الیمپوس واقع شده است. ساحل این منطقه دارای تفریحات زیادی است و یکی از بهترین مناطق توریستی شهر می‌باشد. ساحل الیمپوس قسمتی از منطقه باستانی پاسه لیس و ایدروس و بخشی از پارک ملی بیداغلار است. در نزدیکی این منطقه یک موزه قرار دارد که به چندین هزار سال قبل برمی‌گردد. همچنین این موزه یکی از جاذبه‌های این شهر و این منطقه است. که برای این که بتوانید از این موزه دیدن نمایید باید از داخل شهر بروید که این موزه بین آدرسان و کمد واقع شد است.

در ابتدا گفتیم که این ساحل عطیم در شهر لیکیه قرار دارد که بهتر در مورد این شهر به شما توضیحات تکمیلی بدهیم. این شهر در ناحیه آناتولی قرار دارد جایی که هم اکنون بخشی از آنتالیا و موغله می‌باشد. این منطقه که در کل باستانی است شامل چندین موزه و دیدنی‌های باستانی است که به عنوان یکی از شهرهای تاریخی این کشور معروف است. این شهر در ۱۶۸ سال پیش از میلاد ساخته شده است. که روم یکی از استان‌های این امپراتوری بوده‌ و مرزهای این شهر در طی زمان جابجا شده‌ است. ساحل المپوس سابقه قدیمی دارد که به ۲ قرن قبل برمی‌گردد. این ساحل بسیار با ارزش و مهم است که تا قرن ۱۵ مردم این منطقه هیچ توجهی به آن نمی‌کردند. این ساحل بسیار قدیمی است و به طور طبیعی برای خود حفظ شده است. شما برای بازدید از این مکان نیازی به راهنما ندارید فقط کافی است به این ساحل زیبا بروید تا بتوانید زیبایی‌های این مکان را مشاهده نمایید. در قرن ۱۷ این ساحل راه‌اندازی شد و مسافران زیادی به این ساحل آمدند و به عنوان قطب گردشگری این منطقه انتخاب شد. در این شهر بندر باستانی الیمپوس متعلق به یکی از اعضای فدراسیون لسیایی در زمان لیکیه بوده است. طبیعت اطراف این ساحل واقعا بکر است و دیدنی خاصی را به وجود آورده است. از یک طرف زیبایی درختان و نسیم باد در کنار دریای زیبای این ساحل به وجود آوردن خاطرات خوبی را برای مسافران به وجود آورده است. به دلیل وجود درختان زیاد در این مرحله باعث شده است که اکسیژن و هوای خوبی در این منطقه باشد. وجود دریای بسیار تمیز و امکانات خوب در این محیط از جمله تفریحات و وسایل بازی زیاد همگی باعث شده است که این مکان به عنوان محبوب‌ترین منطقه باشد.یکی از مناظر زیبا در این ساحل وجود لاکپشت‌هایی است که در کنار ساحل بسیار فراوان هستند. این لاکپشت‌ها به آرامی راه می‌روند و تخم‌های زیادی در کنار این ساحل می‌گذارند.

طبیعت این ساحل تشکیل شده است از فضای سبز و درختان بلند انگور است. درختان سرخ مایل به قرمز، کاج های بلند، انجیرهای وحشی، خرزهره و سنبل فراوان است که هوای آنجا را لذت بخش‌‌‌تر کرده است. این ساحل دیدنی و بزرگ در ۷ کیلومتری بزرگراه اصلی در بین جنگل های صنوبر و باغ مرکبات و مزارع کشاورزان قرار گرفته است. یکی از دلایلی که شهر آنتالیا گردشگران زیادی دارد این است که این شهر دیدنی در کنار دریای مدیترانه واقع شده است. وجود دریای مدیترانه باعث شده است که تفریحات آبی و غیر آبی در این شهر فراوان باشد که موجب شده است مسافران زیادی این شهر را برای سفر و دیدن انتخاب کنند. مسافران تور ترکیه ما بدانند آنتالیا شهری است زیبا با دیدنی‌های زیبا که پر از طبیعت‌‌‌های بکر که هر کس به دنبال آن است. در کنار این ساحل بزرگ قسمتی واقع شده است که بسیار باستانی و تاریخی است که به شهر باستانی المپیوس معروف است. این شهر از مهم‌ترین و بهترین آثار باقی مانده از این شهر باستانی است. این شهر در ۴۰ کیلومتری شهر کمر قرار دارد و گفته می‌شود قسمت زیادی از این آثار باستانی زیر زمین است. وجود معابد با ارزش و کلیساهای فراوان همه باعث شده است که قدمت این شهر را بازدیدکنندگان درک نمایند. پیشنهاد می‌کنیم مسافران تور آنتالیا حتما سری به این جاذبه بزنند. آب این ساحل بسیار شفاف و زیبا است و زلالی بسیار زیادی دارد و هنگامی سوار کشتی‌های تفریحی یا سوار قایق می‌شوید شن ‌های کف این ساحل را مشاهده می‌کنید. جالب اینجا است که عمق این دریا و این آب در حدود ۹ متر است که دیدن کف ‌آن بسیار جالب است. این شهر در قسمت جنوبی آنتالیا است و در این شهر باستانی انواع گیاهان برگ مو و گل‌های خرزهره به زیادی یافت خواهد شد. این شهر یکی از جاذبه‌های دیدنی تور ترکیه است.

این شهر زیبا در قسمت جنوبی آنتالیا واقع شده است. در این شهر باستانی گیاهان برگ مو گل خرزهره به وفور یافت می شود. این شهر یکی از جاذبه های تور آنتالیا می باشد. در سال ۱۸۰ میلادی در دوره مارکوس یک دروازه در این شهر ساخته شد. قسمتی از پل تئاتر رومی در این شهر قرار دارد. این شهر یکی از شهرهای قدیمی در آنتالیا است که بسیار چشم نواز است. وجود ستون‌های بلند و بناهای تاریخی قدیمی همه چی را برای شما بازگو خواهد کرد. ترکیب چند جاذبه یعنی کوه و دریا در کنار این منطقه باستانی جاذبه‌ای را به وجود آورده است که تمامی مسافران را متوجه خود کرده است. اگر دوست دارید و قصد دارید به این شهر سفر نمایید هم اکنون می‌توانید تور آنتالیا را از ما خریداری نمایید. این را بدانید که حتما این جاذبه را برای دیدن انتخاب نمایید چرا که این شهر بسیار باستانی و کهن است. آنتالیا دارای تفریحات و بناهای دیدنی زیادی است که اگر شما به هوای این دیدنی‌ها به این شهر سفر می‌کنید حتما به این ساحل سر بزنید.  این شهر روزگاری در لیست شهرهای مشهور اتحادیه لیسیا قرار گرفته بود که دلیل اصلی آن وجود و ترکیب چند جاذبه در هم است که مسافران را به وجد خواهد آورد به همین دلیل به شما عزیزان این شهر را حتما برای بازدید به همراه خانوادتان پیشنهاد خواهیم کرد.
به جز دیدن کردن از شهر باستانی المپوس از دیگر دیدنی های آنتالیا هم می‌توانید دیدن نمایید همچون موزه و خانه آتاتورک، سرزمین شنی، پارک مینی سیتی، موزه سونا اینان کرک نیز دیدن کنید و اوقات خوشی را برای خانواده و خود در ترکیه رقم بزنید
نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید