از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

فواره های دبی

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

شاید آثار باستانی قدیمی را همه کس دوست نداشته باشند ولی حتماً سازه‌های مدرن امروزی طرفداران فراوانی دارند که می‌تواند منحصر به فرد باشد. امارات متحده عربی و شهر دبی چندین سالی است که در زمینه آسمان خراش‌ها و ساختمان‌های دیدنی در صدر قرار دارد به همین دلیل قصد داریم سفری به یکی از این جاذبه‌های دبی کنیم که فواره های دبی می‌باشد.

از دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری در سرتاسر دنیا فواره های دبی می‌باشد. گاهی اوقات شهر یا مکان خاصی با نام آب نما یا فواره آن قسمت شناخته می‌شوند. یکی از بهترین نمونه‌های آن یعنی آب نمای دبی را به شما معرفی کنیم:

از خیره کننده ترین جذابیت‌های دبی آب نمای آن است که دیدن آن خالی از لطف نیست. این آب نما دقیقاً رو به روی برج خلیفه قرار دارد که یکی دیگر از جاذبه‌های شهر دبی می‌باشد. حرکات هماهنگ فواره‌ها با موزیکی که در محیط پخش می‌شود به همراه نسیم خنکی که در اثر حرکات آب حس می‌شود می‌توان بهترین تجربه در کنار آب نما شهر دبی باشد. این آب نما درس سال ۲۰۰۸ ساخته شد که هزینه‌ای ۸۰۰ ملیون درهمی بر جای گذاشته است. این آب نما از بزرگترین آب نماهای دنیا می‌باشد که از آب نمای معروف لاس وگاس حدود ۲۵ درصد بزرگتر است که ارتفاع آن در حدود ۱۵۰ متر می‌باشد و از فاصله ۳ کیلومتری قابل مشاهده می‌باشد. ۶۶۰۰ چراغ و ۲۵ پرژکتور برای این بنا استفاده شده که به دلیل قدرت بالا این چراغ‌ها از فاصله ۲۰ مایلی قابل مشاهده است. آب نمای دبی در میان برج خلیفه، بازار بهار و چند هتل از جمله هتل پالاس قرار دارد.

از دیگر ویزگی های فواره های دبی رایگان بودن آن است و برای عموم مردم قابل مشاهده است. این ساختار در قسمت مرکزی دوبی و بر روی دریاچه خلیفه قرار دارد. نمایش‌ها کاملاً آزاد بوده و می‌توان از مکان‌های مختلف اطراف قسمت مرکزی دوبی آنها را مشاهده نمود. عمومی‌ترین نقطه، گردشگاه آب نما خارج از مرکز خرید دوبی است. قبل از اینکه نمایش شروع شود، هزاران نفر از مرکز خرید خارج شده و این منطقه کاملاً شلوغ می‌شود. بازدیدکنندگان که می‌خواهند این منظره را از نزدیک ببینند، زودتر می‌رسند تا مطمئن شوند که نقطه نمایش درست در مقابلشان قرار دارد.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید