از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

قیمت تفریحات آبی کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

قیمت تفریحات آبی کیش
چقدر تفریحات در کیش را میشناسید؟
آیا قیمت این تفریحات را چطور ، می‌دانید؟
جزیره کیش یک منطقه متفاوت نسبت به دیگر مناطق و جزیره های ایران می‌باشد . به علت آزاد بودن این جزیره در جنوب کشورمان تفاوت در تفریحات در قیمت اجناس و حتی سبک زندگی مردمان آن وجود دارد. در اصطلاح میگویند جزیره کیش یکی از جزایر مریخ است که توسط آبهای محافظت شده که انواع جانداران دریایی در آن وجود دارد. هیچ آدمی نمیتواند در برابر زیبایی و آرامش دریا استقامت کنند. مخصوصا اگر این آب مخصوص به جزیره کیش باشید. اگر مسافر تور کیش هستید حتما قبل از سفر به دنبال یک سری اطلاعات مهم سفر به کیش هستید از جمله قیمت تفریحات آبی کیش. چون هر مسافر تور کیش این را میداند که جزیره کیش بخش مهمی دارد به عنوان تفریح که دسته کم هر نفر دو تا سه مورد را امتحان می‌کند. جزیره کیش داری تفریحات آبی زیادی مانند : غواصی‌تفریحی -جت اسکی – شاتل و بانانا – چتر پاراسل – اسکی رو آب با قایق – اسکی رو آب با کابل برقی (کیبل اسکی) – ماهیگیری – گشت با قایق – گشت با قایق کف شیشه ای – دو چرخه سواری کنار ساحل – اسکوتر برقی – فلای بورد – بانجی جامپینگ می‌باشد

همه اینها جزء ورزش های و یا تفریحات آبی کیش می‌باشد.

قیمت تفریحات آبی کیش|قیمت تفریحات آبی کیش|آفر تور کیش

غواصی‌تفریحی

Snorkeling یا غواصی در کیش یکی از بهترین تفریحات در جهان است، چون غواصی در زیر آب باعث میشود از زندگی زیر آب جانداران بیشتر آشنا شویم.

دوچرخه سواری
یکی از طولانی‌ترین و یکی از زیباترین مسیرهای دوچرخه سواری در جزیره کیش یک مسیر ۷۵ کیلو متری کنار دریا را دربر می‌گیرد. این جاده فقط برای دوچرخه سواری طراحی شده و از جاده خودرو متمایز می‌باشد. همچنین مسافران تور ارزان کیش میتوانند به راحتی از این مرکز دوچرخه اجاره کنند که هر قسمت از این مسیر داری ایستگاه های متعددی است که شما در هر مسیر این خط طولانی میتوانید دوچرخه خود را تعویض یا تحویل دهید.

باگی: یک تفریح ماشینی است . به این صورت که در پیست های خاکی کنار دریا یا همان ساحل به طول ۴۰۰ متر با یک ماشین که دو تا سرنشین دارد در جزیره به گردش می‌پردازند. این ماشینها طوری طراحی شده که سرنشینان آن احساس قدرت میکنند.
اسکوتر : به وسیله های که شبیه به دوچرخه یا موتور هستند اسکوتر گفته میشود شما در جزیره کیش می‌توانید با این اسکوترها به گشت و گذار بپردازید و یا از ساحل و زیبای های آن لذت ببرید.
فلای بورد : وسیله است که با اتصال به یک جت اسکی شخص را بر روی هوا معلق نگه می دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایشی را می دهد. به وسیله این فلای برد که جزء تفریحات آبی می‌باشد . فرد میتواند با یک پرش به ارتفاع ۱۲ متر به صورت معلق در هوا قرار می‌گیرد که بعد از آن میتوانید به داخل آب شیرجه ببرید و دوباره بیرون بیایید

شاتل و بانانا برای یک نفر تا ۳ نفر ، برای هر نفر شروع قیمت از ۳۰.۰۰۰ تومان و برای ۴ الی ۷ نفر برای هر نفر ۲۵.۰۰۰ تومان است.
چتر پاراسل برای مدت زمان شش دقیقه ۶۰.۰۰۰ تومان است.
اسکی روی آب با قایق برای بیست دقیقه ۶۰.۰۰۰ تومان می‌باشد.
سکی رو آب با کابل برقی یک ساعت ۴۵.۰۰۰ تومان است.
گشت با قایق تندرو معمولی برای نیم ساعت ۵۰.۰۰۰ تومان است.
گشت با قایق کف شیشه‌ای بیست دقیقه ۱۰.۰۰۰ تومان. و دوچرخه سواری به صورت ساعتی ۶۰۰۰ تومان است.

اما تفریحات دیگر در جزیره کیش موجود بوده که به صورت رایگان است این تفریحات شامل پیاده روی و یا آفتاب گرفتن – والیبال کنار ساحل – شنا و… می‌باشد. اما جالب است بدانید این تفریحات رایگان در کیش در دو بخش ارائه میشود. زیرا سواحل جداگانه ای برای خانمها و آقایان طراحی شده است :

ساحل خانمها
منطقه ای با وسعت ۲۰۰۰ متر مربع در شمال جزیره ساخته شده است. برخی از خدمات مانند دوش آب شیرین گرفتن آفتاب – سایبان و… در آن انجام میگیرد. همچنین دارای بوفه برای گردشگران می‌باشد.

ساحل مردانه
مجموعه ای با وسعت ۱۰۰۰۰ متر مربع که در سواحل جنوب شرقی واقع شده است با ۳ زمین والیبال ساحلی، زمینه فوتبال ساحلی، قایق تفریحی، دوش سقف و اتاق رختکن

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید