از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

مجموعه تفریحی آی ام جی دبی

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

یکی از جاذبه‌های دیدنی شهر دبی مجموعه تفریحی آی ام جی دبی که با تفریحات و سرگرمی‌های جذاب بزرگترین پارک تفریحی در جهان است که هزینه‌ای زیادی برای آن صرف شده است. وسعت این پارک در حدی است که که به چهار بخش اصلی تقسیم می‌شود که با تکمیل شدن آن رکورد جهانی دیگری را به اسم خود ثبت می‌کند. بولوار آی ام جی و درهٔ گمشدهٔ دایناسورها دو بخش این مجموعه را تشکیل می‌دهند که مفاهیم اصلی آنها توسط گروه آی ام جی ساخته و طراحی شده است.

مجموعه تفریحی آی ام جی دارای فروشگاه‌های بزرگ و کوچک و رستوران‌هایی است که بخش کوچکی از این پارک می باشد که می‌تواند مدتی سرگرمی خوبی برای تمام اعضای خانواده را فراهم کند. این مجموعه در منطقهٔ تجاری، تفریحی و مسکونی شهر عربی در مسیر شیخ محمد بن زاید قرار دارد. این پارک که در شهر دبی قرار دارد با وسعتی ۱۴۰ هزارمترمربع و فعالیت آن در تمام طول سال در نوع خود بی سابقه است. این گنجایش ۲۰ هزار نفر را دارد که تخمین زده شده است که روزانه ۱۰ هزار نفر از این مکان دیدنی بازدید می‌کنند. این پارک، دربردارندهٔ ۱۷ وسیلهٔ تفریحی موضوعی است.

یکی دیگر از بخش‌های موضوعی پارک، بخش مارول است که بر اساس کاراکترهای محبوب مارول طراحی و ساخته شده است. در این بخش از تفریحاتی جذاب با محوریت شخصیت‌هایی چون هالک، اسپایدر من، ثور و… لذت می‌برید. در این قسمت از پارک هم رستوران‌ها و فروشگاه‌های موضوعی وجود دارد. این قسمت یکی از چهار بخش موضوعی پارک است که بر اساس شخصیت‌های کارتونی کارتون نتورک طراحی شده است. در این مجموعه اولین سینمای ۵ بعدی دنیا با نام بن‌تن و بزرگترین فروشگاه بن‌تن دنیا واقع شده است. انواع رستوران، تعدادی فروشگاه و نمایش‌های زنده از دیگر تفریحات این بخش از پارک هستند. این پارک در تمام طول سال باز است که ساعت بازید آن ۱۱ صبح تا ۹ شب است جابجایی ساعت آن با توجه به اعیاد مختلف گوناگون است. این مجموعه در مسیر شیخ محمد بن زاید در کنار دهکدهٔ جهانی در قلب دبی قرار دارد.

مجموعه تفریحی آی ام جی دبیاز دو فرودگاه بین‌المللی دبی، دسترسی راحتی دارد. یکی فرودگاه بین‌المللی آل مکتوم که در ۵۰ کیلومتری مجموعه قرار دارد و دیگری فرودگاه بین‌المللی دبی که در ۳۰ کیلومتری مجموعه قرار دارد.

این مجموعهٔ تفریحی از آنچه که تصور می‌کنید به ابوظبی نزدیک‌تر است. فرودگاه بین‌المللی ابوظبی فقط ۱۲۰ کیلومتر تا این مرکز فاصله دارد.

پارکینگ رایگان در این مجموعه وجود دارد که ظرفیت بالایی دارد.

صندوق امانات برای نگه داشتن وسایلتان در مجموعه در نظر گرفته شده است که با توجه به ابعاد آن‌ها قیمتشان متفاوت است.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید