از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

منطقه ییلاقی لایین مشهد

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

بهترین مناطق ییلاقی مشهد

مشهد یکی از شهرهای زیارتی در ایران است که مسافران زیادی را دارد. وجود مناطق دیدنی بسیار و جاذبه‌های دیدنی و فوق العاده باعث شده است مسافران زیادی این شهر را برای سفر  انتخاب کنند. لایین یکی از مناطق ییلاقی مشهد می‌باشد. این منطقه بسیار مناسب برای سفر در فصل تابستان است و معمولا مسافران بعد از زیارت کردن از حرم امام رضا به این مناطق می روند. همچنین شما دوستداران عزیزی که قصد دارید به مشهد سفر نمایید و تور مشهد را از  ما  می خواهید این مطلب را دنبال کنید تا مکانی مناسب برای تفریح در مشهد را به شما نمایش دهیم. منطقه لایین مشهد منطقه خوش آب و هوا و سرسبز که دارای طبیعت بسیار زیبایی می‌باشد. اگر شما هم تور مشهد خود را خریداری نکرده‌اید می‌توانید با مراجعه به صفحه تور مشهد ما خرید خود را انجام داده و آماده سفر به مشهد باشید. مسافران و دوستان عزیز که به شهرهای زیارتی علاقه‌مند به سفر هستید و همچنین خواهان این هستید که از جاذبه‌های دیدنی و مناطق سرسبز دیدن کنید به شما مشهد را پیشنهاد می‌کنیم چرا که این شهر بسیار فوق‌العاده برای سفرهای تابستانی و زمستانی است که دارای مناطق و آب و هوای مناسب برای سفر کردن است که شما می‌توانید از این شهر دیدن کنید. ییلاق مشهد یکی از جاذبه‌های مشهد است که بسیار معروف است و مسافران زیادی در فصل تابستان به مناطق ییلاقی مشهد سفر می‌کنند تا بتوانند از این منطقه زیبا دیدن کنند. شما هم اگر می‌خواهید اطلاعات خوبی در این زمینه داشته باشید می‌توانید در ادامه همراه ما باشید تا از بهترین مناطق ییلاقی مشهد را به شما نشان دهیم تا بتوانید اطلاعات خوبی از این مناطق داشته باشید.

شهر مشهد دیدنی های بسیاری دارد که یکی از مهم ترین آن‌ها، منطقه ییلاقی لایین می‌باشد. شما هر زمان که مایل باشید می‌توانید از طریق آژانس چوبین تور مشهد را تهیه کنید و به سفر معنوی بروید. به دلیل رفت و امد زیاد در شهر مشهد، شما هر گونه امکاناتی را که بخواهید می‌توانید دریافت کنید. بعد از زیارت حرم مطهر امام رضا شما می‌توانید به مکان‌های دلخواه‌تان بروید. البته می‌توانید از مناطق زیبای ییلاقی مشهد استفاده نمایید. وب سایت ما هر جایی که شما تصورش را بکنید در شهر مشهد را با مشخصات کامل در اختیار شما می گذارد. کافی است به وب سایت ما سر بزنید. این منطقه ییلاقی در ٣٠ کیلومتری شمال شرقی کلات قرار دارد که هر زمان که مایل باشید می‌توانید به ان سر بزنید. اگر به دنبال آرامش هستید، پیشنهاد ما به شما این منطقه می‌باشد. در این منطقه رودخانه ای پر آب جریان دارد که از خود لایین کهنه تا روستای سنگ دیوار را اب رسانی می‌کند. اب و هوای معتدل این منطقه را به نواحی کوهستانی تبدیل کرده است. بهترین زمان دیدن این مناطق اردیبهشت ماه است که گل‌های وحشی رویش پیدا می‌کنند و شما دشتی پر از زیبایی را مشاهده می‌نمایید. لایین یکی از منطقه‌های خوش آب و هوای منحصر به فرد است که در ۳۰ کیلومتری شمال شرقی کلات واقع شده است. این منطقه دارای رودخانه‌های زیاد و کوه های فراوانی است که جریان‌های زیادی به درون رودخانه می ریزد و آب و هوای کوهستانی و معتدل در وجود آب فراوان در این منطقه باعث شده است که این منطقه یکی از مناطق سرسبز مشهد باشد. مسافرانی که می‌خواهند زیبای این منطقه را ببینند اردیبهشت ماه بهترین فرصت است چرا که در این ماه حضور شقایق های وحشی و شقایق های سرخ زیبای خاصی را برای گردشگران به وجود می آورد که همه را شگفت‌زده می‌کند منطقه لایین دارای روستاهای خوش آب و هوا با تنوع گیاهی فراوان است. اگر مسافران عزیز شما هم قصد دارید به منطقه لایین دسترسی داشته باشید  می توانید تور مشهد از تهران را خریداری نمایید و مسافر شهر زیبای مشهد بشوید.

علاوه بر حرم امام رضا ابنیه‌های تاریخی و آرامگاه‌ها به همراه طبیعت‌های بسیار زیبا و ییلاقی در خراسان رضوی بسیار است که برای تمامی مسافران می‌باشد. مشهد به دلیل اقلیم متفاوت دارای گردشگری متفاوتی می‌باشد که آب و هوا مناسبی را در تمامی مناطق آن به وجود آورده است به همین منظور می خواهیم چند تا از منطقه‌های ییلاقی مشهد را به شما نشان دهیم. منطقه ییلاقی لاین کلات یکی از بهترین منطقه های کوهستانی و سرسبز مشهد است. روستاهای خوش آب و هوا با تنوع گیاهی بسیار بالا باعث شده است که این منطقه به عنوان جاذبه گردشگری  انتخاب شود. همچنین یکی دیگر از این جاذبه‌های گردشگری در شهرستان کلات آبشار اردکان است که این آبشار ارتفاع زیادی دارد و این آبشار میان کوه های سرسبز گذشته است و چشم انداز بی نظیر و شگرف را برای مسافران به وجود آورد است. منطقه بسیار مناسب برای کوهنوردان و ورزشکارانی است که به دنبال کوهنوردی هستند. آبشار اردکان در ۵۰ کیلومتری جاده مشهد به کلات واقع شده است.

دریاچه چشمه سبز یکی از دیگر مناطق ییلاقی مشهد باشد. دریاچه چشمه سبز در دامنه شمالی رشته کوه بینالود در شمال خراسان رضوی است. که در حوضه آبریز رودخانه گلمکان می‌باشد. ارتفاع این چشمه در حدود ۲۵۰۰ متری از سطح دریا واقع شده است. این منطقه یکی از مناطق جذاب و دیدنی مشهد می‌باشد. چشمه سبر به دیواره‌های کوهستان احاطه شده و در یکی از مناطق بلند رشته کوه بینالود واقع شده است. در این چشمه آب و هوا بسیار مناسب می باشد و مساحتی در حدود ۱۵ هزار هکتار می باشد که در کنار آن محصولات کشاورزی زیادی تولید می‌شود و از این آب برای آبیاری مزار کشاورزی استفاده می شود. همچنین در این ماه در این دریاچه ماهی‌های زیادی وجود دارد که گردشگران می‌توانند برای ماهیگیری به آنجا بروند.  ‌ پارک ملی تندره یکی از مناطق حفاظت شده و مهم خراسان رضوی است که در نزدیکی دو منطقه کوهستانی و سرسبز قرار دارد این منطقه بر روی ارتفاعات واقع شده است که دارای آب و هوای کوهستانی می‌باشد. قسمت جنوبی و غربی پارک دارای ارتفاع بسیار زیاد و تحت تاثیر آب و هوای مدیترانه‌ای و بیشتر معتدل است ولی در قسمت شمالی آب و هوا گرم و خشک کویری است که دارای آب و هوا خشکی است که گرمای زیادی در این منطقه به وجود آورده است. روستای زشک که در امتداد جنوب شرقی کوه بینالود قرار دارد دارای آب و هوای بسیار مناسبی برای دیدن است. در سر جاده شاندیز شهر شاندیز واقع شده است و دارای چشم انداز بسیار خوب می‌باشد که ترکیبی از خانه های سنتی، کوه‌ه،  درها، باغ‌ها و رودخانه های زیبای است که بیشترین باغات مشهد در این منطقه می‌باشد و باغات میوه‌های سبز و وجود چشمه‌های زیادی که در این منطقه وجود دارد باعث شده است که آب و هوای بسیار مناسبی را در این منطقه به وجود آورد.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید