از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

نمایشگاه خزندگان کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

آیا تا به حال به جزیره کیش سفر کرده اید؟

شما عزیزان می توانید در آفر های تور کیش بلیط ارزان رزرو نمایید. بهترین زمان سفر به جزیره کیش، در ماه های دوم سال می باشد، که آب و هوا برای سفر مساعد است. شاید برایتان جالب باشد تا از یکی از بهترین مناطق کیش به اسم نمایشگاه خزندگان را ببینید. می خواهیم راجع به این شگفتی جزیره کیش برایتان بگوییم.

جزیره کیش دیدنی های بسیاری دارد و افراد بسیاری در زمان های مختلف با این جزیره سر می زنند. شما عزیزان در هر ساعی از شبانه روز، می توانید بلیط تور کیش را با قیمت های مناسب تهیه کنید. یکی از بهترین جاذبه های کیش نمایشگاه خزندگان است که بعد از سفر به کیش می توانید به آن سر بزنید.  این نمایشگاه در منطقه ای خوش آب و هوا قر دارد و شما با مبلغ کمی می توانید بلیط این نمایشگاه را رزرو نمایید.  در این نمایشگاه سعی شده از تمامی حیوانات خزنده با تنوع در مدل و رنگ بندی استفاده شود. در این مجموعه هر خزنده ای را که بخواهید می توانید ببینید و توصیه می شود حتما به آن سر بزنید. این نمایشگاه در نزدیکی بوستان اهوان در ساختمان هنر در کیش قرار دارد. سالانه بیش از هزاران نفر به این مجموعه سر می زنند و این نمایشگاه بیش از صد نوع مارسانان را برای شما گردشگران و مسافرین عزیز به نمایش گذاشته است. مارهای عظیم بوآ، پیتونآفریقا و سوسمارهای ماداگاسکار از جمله حیواناتی هستند که می توان در این نمایشگاه دید و از دیدن آن‌ها غرق در لذت شد. شما عزیزان باید بدانید که در این نمایشگاه شما کمتر می توانید عکاسی و فیلم برداری کنید، چرا که ممکن است حیوانات ناراحتی و عصبی شوند. شما می توانید از دیدن این مجموعه لذت ببرید. این نمایشگاه در خیابان فردوسی جزیره کیش قرار دارد و و در مرکز شهر قرار دارد و شما در هر ساعتی می توانید به این نمایشگاه سر بزنید و در کنار خانواده از دیدن مخلوقات خدا لذت ببرید. آژانس هم کوچ لیست تمامی مراکز گردشگری و تاریخی و رستوران های به نام کیش را در وبسایت هم کوچ قرار داده است. شما هر زمان که مایل باشید می توانید در وبسایت هم کوچ اطلاعات لازم راجع به تفریگاه های جزیره کیش را ببینید و سفر خوشی را تجربه کنید. بازدید از این نمایشگاه برای آن افرادی که علاقه خاصی به حیوانات دارند حتما توصیه می شود. در این نمایشگاه سعی شده از تمامی حیوانات خزنده در سراسر دنیا  برای استفاده افراد استفاده شود. شما می توانید در یک روز چند منطقه گردشگری دیگر نزدیک به نمایشگاه را انتخاب کنید و در یک روز به تمامی این تفریحات برسید و در کنار خانواده از دیدن این مجموعه لذت ببرید. همچنین برای علاقه مندان توصیه می شود قبل از رفتن به این مجموعه مطالعات مختصری را انجام دهند تا از شکل کلی آن با خبر شوند.

جالب است بدانید در کنار این مجموعه یک آکواریوم آبی فوق العاده است که انواع ماهی های آب شور در آن یافت می شود. شما می توانید به صورت همزمان به این مجموعه سر بزنید. در این مجموعه آبی انواع ماهی های تزئینی دیده می شود و ماهی هایی که در این مجموعه می بینید شاید در کمتر جایی دیده باشید. توصیه می شود حتما به این آکواریوم آبی سر بزنید و از دیدن این آکواریوم آبی لذت ببرید. در این مجموعه آکواریوم کیش، اولین آکواریوم بیست هزار لیتری آب شیرین قرار دارد برای کسانی که امکان غواصی در جزیره کیش را ندارند، بهترین فرصت است تا در این آب بهترین و رنگارنگ‌ترین موجودات خدا را در زیر آب های خلیج فارس ببینند و از دیدن این همه ماهی شگفت انگیز در قاب یک آکواریوم لذت ببرند.

شما عزیزان می توانید تور لحظه آخری مشهد و همچنین تور کیش لحظه آخری را در همین لحظه با یک تلفن از هم کوچ بخواهید.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید