از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

نیلوفر آبی، مرکز تخصصی ماساژ کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

مرکز تخصصی ماساژ نیلوفر آبی در کیش، خدمات متنوع و جذابی برای علاقه‌مندان به ماساژهای رایج کشورهای شرق و جنوب شرقی آسیا ارائه می‌دهد.  در حقیقت نیلوفر آبی اولین و تنها مرکز ارائه‌کننده خدمات تخصصی اسپا و ماساژ تایلندی در ایران است. انواع مختلف این خدمات در سه دسته خدمات ماساژ، خدمات اسپا و خدمات پوست قرار می‌گیرند. در سراسر دنیا اسپا دامنه وسیعی از خدمات سلامت و زیبایی را شامل می‌شود. در اسپا، با استفاده از رنگ‌ها، رژیم‌های غذایی و موزیک‌های مخصوص، توجه بر روی تمام حواس پنج‌گانه انسان است.

niloofarabi-1.jpg

اسپای پا، ماساژ بعد از حمام آفتاب، اسپای دست، اسپای پشت ویژه آقایان، اسکراب بدن، اسپای آرام و سیرن اسپا در مرکز تخصصی نیلوفر آبی انجام می‌شوند. این خدمات به لطافت پوست، رفع خستگی‌های مزمن دست و پا، التهاب سوختگی بر اثر آفتاب، بستن منافذ چربی ناحیه پشت و شانه آقایان، شفافیت و سلامت بوست، رهایی از خستگی‌های ذهنی و فکری و دور شدن از خستگی‌های روزمره است.

خدمات پوستی شامل اسپای صورت، لیفت صورت و لیفت دور چشم می‌باشند. این خدمات دارای فوایدی چون کاهش تیرگی دور چشم، لایه‌برداری سلول‌های مرده، رطوبت‌رسانی پوست، تغذیه پوست با ماسک‌ها و سرم‌های مغذی و دفع سموم پوست هستند.

niloofarabi-7.jpg

ماساژ سنتی و رویال تایلندی، ماساژ روغن و حوله داغ، ماساژ سوئدی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ شکلات، ماساژ شیر و عسل، ماساژ شمع، ماساژ  صورت، ماساژ سر،ماساژ دست و ماساژ پا چشم بعضی از انواع ماساژ در این مرکز محسوب می‌شوند. این خدمات فوائدی مانند افزایش ضریب هوشیاری، افزایش اعتماد به نفس، بهبود جریان خون، تسکین و بهبود درد، افزایش قابلیت جذب غذا و همچنین خواب آرام را به همراه دارند. آرتروز، بی‌اشتهایی، سردرد، گرفتگی‌های ناشی از آسیب‌های ورزشی، جراحی و تصادفات، کمردرد، بی‌خوابی و از جمله بیماری‌ها و عارضه‌هایی هستند که با ماساژ قابل درمان و بهبود می‌باشند.

این مرکز دارای دو شعبه در تهران، یک شعبه در هتل داریوش کیش و یک شعبه در مارینا پارک هتل در کیش است.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید