از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

پارک آبی اوشن کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

حتی اگر به جایی مانند جزیره زیبای کیش که دور تا دورش را آب احاطه کرده است سفر کنید و از انواع تفریحات آبی لذت بخش که در دریا انجام میگیرد بهره مند شوید، باز هم نمیتوان گفت میل به استفاده از یک مجموعه آبی بی‌مربوط است، گواه ما بر این مدعا، همین است که پارک آبی اوشن که در جزیره کیش قرار دارد، به طرز قابل توجهی مورد عنایت مسافرین تور کیش واقع شده است.

اگر بخواهیم در ابتدای مطلب، نگاهی اجمالی نسبت به این مجموعه داشته باشیم، میتوانیم اینطور بیان کنیم که پارک آبی اوشن اولین مجموعه آبی روباز و هچنین اولین تم پارک ایران است که در زمستان سال ۱۳۹۶ خورشیدی با مساحت ۵/۶ هکتار در جزیره زیبای کیش احداث شد. در مورد این پارک نکات جالبی وجود دارد که در آینده به ذکر آن‌ها خواهیم پرداخت.

طراحی این قلعه بر اساس داستان معروف راز قلعه خورشید میباشد که در نوع خود بسیار جالب است، اما این جالب بودن هنگامی ثابت میشود که شخصی مثل آقای احمد جعفری نژاد که از مشاهیر و بزرگان معماری تم پارک در جهان میباشد، بر تم آن نظارت داشته باشد.

در برنامه ریزی و طراحی‌هایی که برای ساخت این مجموعه شده است، دقت فراوان صورت گرفته تا مسئله ای از نظر دور نشود، از آن جایی که جزیره کیش و نواحی اطراف آن به صورت عمده محل زندگی مسلمانان هستند، و برای سهولت در استفاده بانوان مسلمان بنا را بر این گذاشتند که برای استفاده‌ی آقایان و خانم‌ها روزهای خاص در نظر گرفته شود.

اوشن دارای ۴ استخر شنا، ۱۳ راید با اندازه‌های مختلف، یک سالن اسپا و چندین رستوران، نوشیدنی فروشی و مکان‌های تعبیه شده مخصوص خرید است که در جهت رفاه حال گردشگران گرامی فعالیت میکنند. شایان به ذکر است که راید پیچالوب که در این پارک قرار دارد دارای ۲۴ متر ارتفاع میباشد که میتوان گفت از بزرگترین رایدهای منطقه به شمار میاید.

احتمالا تا کنون این سوال برایتان پیش آمده باشد که ماجرای راز قلعه خورشید و تم چیست؟! ماجرا از این قرار است که یک سری از دزدان دریایی که تحت امر رهبرشان هستند، در آرزوی دست یابی به فرمانروایی بر دریا میباشند  و برای این منظور راهی جزیره‌ای میشوند که قلعه خورشید در آن قرار داد.

بعد از زد و خورد و درگیری، قلعه مذکور را فتح میکنند و به قرص خورشید دسترسی پیدا میکنند و از فرمانروایی بر دریاها در جهت پیشبرد اهداف نامشروعشان بهره میگیرند، اما سه برادر دلیر با نام‌های ماهان، پولاد و باشو با دزدان دریایی مبارزه میکنند و درصدد باز پس گرفتن قلعه خورشید برمیایند و… از این داستان مشهور آثار متعددی ساخته شده است و در اصل تم این پارک از جو و محیط راز قلعه خورشید گرفته شده است.

در ادامه نام راید‌هایی که در اوشن وجود دارد را میاوریم: رالی‌راید، آناکوندا، دینگل، پیچالوپ، آدرنالین، موجاب، برکو، سونامی، راشین ریور، گرداب، چالاب، مارپیچ.

و استخرها: بان، آبتین، رابو و دینگو.

قطعا در میان این تفریحات، به خوردن یک میان وعده و غذا یا نوشیدن یک نوشیدنی نیاز پیدا خواهید  کرد که برای رفع این نیاز هم در اوشن امکانات گسترده ای در اختیار شما عزیزان قرار دارد از جمله دو رستوران که آن‌ها هم تم هستند و میتوانید خود و عزیزانتان را به خوردن یک وعده غذایی در آن‌ها میهمان کنید. البته رستوران اصلی پارک، چیکو نام دارد که انواع سوخاری‌ها، پیتزاها، پیش غذاها و سالادها را ارائه میدهد. در صورت تمایل به نوشیدنی هم میتوانید در کافیسا، نوشاک، فروتیلا و کافه جتسمینا بهترین نوشیدنی‌های سرد و گرم را در اختیار داشته باشید.

بد نیست اگر سری هم به سالن اسپا و ماساژ بزنید و خستگی‌های خود را به دست‌های پرهنر ماساژورها بسپارید. شاید هم نیاز به یک مایوی جدید یا یکی از وسایل شنا داشته باشید که در این صورت هم میتوانید از فروشگاه‌های مجموعه استفاده کنید.

برای راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان مچ بندهای مغناطیسی تعبیه شده است که در ابتدای ورودتان به مجموعه، تقدیم حضورتان میشود و به مقدار دلخواهتان به آن‌ها اعتبار تزریق میکنید و برای خریدتان از آن‌ها استفاده میکنید و دیگر نیازی به حمل پول ندارید. هنگام خروجتان هم مابقی وجهی که در دستبندتان باقی مانده است را دریافت خواهید کرد.

در پایان مطلب هم شایسته است این نکته را یادآور شویم که آژانس مسافرتی هم کوچ برای برگزاری تور نوروزی کیش اعلام آمادگی میکند.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید