از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

پارک آبی ایرانیان مشهد

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

مشهد جزو بهترین سفرهای زیارتی است اگر قصد سفر به مشهد هوایی را دارید به صفحه تور مشهد مراجعه نمایید. در این پارک هیجانات زیادی را تجربه می کنید. در این پارک می توانید از تفریح هیجان انگیز موج سواری بر روی آب نیز بهره ببرید و لذت آن را تجربه کنید. اسکی روی آب یکی دیگر از تفریحات کم یاب می باشد که در پارک آبی ایرانیان می توانید آن را تجربه کنید. یکی دیگر از مزایای این پارک، استفاده همزمان آقایان و بانوان در دو مجموعه جداگانه می باشد. این پارک یکی از استاندارد های دنیاست.این پارک برای بانوان به صورت پوشیده و آقایان به صورت روباز می باشد. در این پارک بخشی برای ماساژ تعبیه شده که بسیار به آرامش و تمدد اعصاب کمک می کند. جالبه بدانید این پارک به وسعت ۱۴ زمین فوتبال است. همین طور علاقه مندان به فیلم چند بعدی می توانند در این پارک تجربه دیدن فیلم در سینمای آبی ۵ بعدی را نیز به همراه عزیزان خود تجربه کنند.

برای رفتن به پارک آبی می توانید از وسایل نقلیه عمومی، همچون مترو استفاده کنند. عزیزان می توانند در ایستگاه پارک ملت پیاده شده و با تاکسی یا اتوبوس، خود را به این مجموعه زیبا و دیدنی در بلوار حجاب برسانند.

سبک طراحی این پارک الهام گرفته شده از پارکی در اسپانیا می باشد. یکی دیگر از مزایای این پارک در دسترس بودن است، چون این پارک داخل شهر مشهد می باشد. و همچنین میتوانید داخل مجموعه  در صورت نیاز از رستوران و کافی شاپ استفاده نمایید. شنا کردن در دل آب های تمیز حق شماست که ما به شما پارک آب ایرانیان را پیشنهاد میکنیم و همین طور میتوانید کودکان خردسال خود را به این مجموعه ببرید. منظور از کودک خردسال، کودکان بالای ۴ سال با قد بین ۱۰۰ و ۱۲۰ سانتی متر است. از امکانات این پارک میتوان به این موارد اشاره نمود: چاله فضایی، غواصی، ماساژ طبیعی، ماساژ ماهی، سرسره های سرعتی، سرسره های آهسته، غار نمک، حمام آفتاب، حمام ترکی، سرسره رنگین کمان، رودخانه خروشان، سورتمه وحشت، استخر موج، اسکی روی آب، سونا خشک و بخار، سرسره کودک، جکوزی، حوضچه آب سرد، سالن بدن سازی، رستوران، سینما ۵ بعدی، شاتل فضایی، استخر موج و سرسره های پیچی به طول ۲۵ متر. از این پارک فوق العاده، در فصل زمستان نیز می توان بهره جست. یک توصیه: کسانی که در اثر هیجان دچار نفس تنگی می شوند، یا کسانی که مشکل قلبی دارند، حتما با هماهنگی مسئولین پارک سوار سرسره ها شوند. بانوان باردار، امکان استفاده از این پارک را ندارند. دوستانی که تمایل دارند از این پارک می توانند به صورت نیمه وقت و تمام وقت استفاده کنند.

آدرس مجموعه آبی ایرانیان مشهد: مشهد، قاسم آباد، بلوار حجاب، نبش حجاب

تلفن: ۰۵۱۳۶۶۳۲۱۲۳

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

VIRA

عضویت از 2022

ممکن است دوست داشته باشید