از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

پارک آبی گرجستان

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

گرجستان یکی از مقاصد پرطرفدار ایرانیان است چرا که این کشور فرهنگ غنی دارد و به فرهنگ ما ایرانی‌ها بسیار نزدیک است. به همین منظور قصد داریم تمامی جاذبه‌های گردشگری گرجستان را مورد بررسی قرار دهیم. یکی از بهترین و جذاب‌ترین تفریحات این کشور پارک آبی آن است که نام این پارک آبی، پارک آبی جینو گرجستان است. این پارک ابی که در تفلیس گرجستان قرار دارد از بهترین پارک آبی‌های دنیا است. به این فکر کنید که می‌توانید در این پارک مهیج خطرات خوبی را داشته باشید و دارای تفریحات سالم و بدون خطر باشید و آدرنالین خونتان را به حد زیادی بالا ببرید پس ما به شما این پارک آبی را پیشنهاد خواهیم کرد امتحان نمایید چرا که در این پارک آبی تفریحات بسیار خوبی را می‌توانید داشته باشید.

خانواده‌هایی که به دنبال فرار از گرمای تابستان در گرجستان هستند می‌توانند پارک آبی جینو گرجستان را انتخاب نمایند چرا این که می‌تواند جذابیت زیادی را مسافران در گرجستان به وجود آورد.  پارک آبی جینو جای مناسبی برای خنک شدن در یک روز تابستان گرم است که باید به این نکته شاره کنیم که این پارک آبی برای همه مسافران در هر رده سنی قابل خریداری است. بهترین پارک‌های آب در گرجستان پارک آبی جینو گرجستان است. پارک آبی جینو یکی از جاذبه‌های مهم گرجستان است.

برای رفتن به این پارک آبی باید یکسری اطلاعات داشته باشید که عبارتند از :

ابتدا این را بدانید که پارک آبی جینو در تفلیس گرجستان واقع شده است. هزینه تهیه بلیط پارک آبی جینو ۳۰ لاری است که معادل ۱۱۷۰۰۰ تومان است. این پارک آبی در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده است.

امکانات مناسب پارک آبی جینو تفلیس گرجستان که باید در مورد آن بدانید عبارتند از :

این پارک آبی لوکس تنها پارک آبی تفلیس است که مساحت زیادی دارد و این دارای سرسره‌های بسیار خوبی است که هیجان زیادی را برای افراد به وجود خواهد آورد. این پارک آبی بزرگ دارای امکانات خاص دیگری از جمله انواع ماساژ و سونا است. شما می‌توانید پس از هیجان‌های زیاد به سالن‌های بزرگ ریلیکس کردن بروید و خستگی خود را در آورید. همچنین در این پارک شما می‌توانید از غذاهای رستوران و کافه‌هایی که در این مکان وجود دارد استفاده نمایید. این پارک هزینه‌های خوبی را برای مسافران دارد یعنی این که هزینه تفریح در این پارک مناسب است.

در این پارک آبی بخش‌های گوناگون دارد که جاذبه‌های اصلی این پارک است که از مهم‌ترین آن سرسره توبوگان است. این بخش از هیجان‌انگیزترین بخش‌های پارک است که همیشه این قسمت پارک صف طولانی را به خود می‌بیند. همچنین در بخش‌های از این پارک قسمتی برای کودکان وجود دارد که دارای بازی‌های مناسب سن‌شان است که می‌توانید کودکانتان را به آنجا ببرید تا کودکانتان از آن بخش لذت ببرند. یکی از بهترین زمان‌های سفر به گرجستان و رفتن به این پارک آبی تابستان است چرا که بیشتر ایرانی‌ها در این فصل به این جزیره سفر می‌کنند.

این پارک آبی دارای بخش‌های مختلفی است که هر کدام هیجان زیادی دارد. یکی از بخش‌های دیگر این پارک که خیلی مهم است پارک دایناسورها است که شما خواهید توانست تفریحات خوبی در این قسمت داشته باشید. در هر صورت تفریح در پارک آبی تفریحی است که علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب می‌کند و مسافران زیادی خواهان این هستند که به این تفریح رو بیاورند. تفریح و هیجان در یک روز از سفر شما موجب آن خواهد شد که خاطره خوبی در آن سفر برای خود داشته باشید به همین منظور به شما این پارک تفریحی را پیشنهاد خواهیم داد تا برای ۱ بار هم شده امتحان نمایید.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

VIRA

عضویت از 2022

ممکن است دوست داشته باشید