از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

پارک ریکه گرجستان

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

تفلیس یکی از شهرهای گرجستان است که مسافران زیادی به این شهر سفر می‌کنند تا بتوانند آنچه را که در مکان‌های دیگر نمی‌توانند ببیند در این شهر مشاهده نمایند. مسافران گرجستان یکی از مکان‌های تفریحی که می‌توانند در آن تفریحات خوبی را داشته باشند پارک ریکه تفلیس گرجستان است. این مکان یکی از پرطرفدارترین منطقه‌های گرجستان بین مسافران تور گرجستان است. این پارک در کنار رودخانه متکواری و پل صلح قرار دارد که باعث خواهد شد مسافران بتوانند از این جاذبه‌های اطراف این پارک نیز دیدن کنند. گرجستان تفریحات و مراکز دیدنی بزرگ و کوچکی است که نوید این را می‌دهد که شما برای روزهای خود برنامه‌ریزی را انجام دهید تا بتوانید از تمامی این جاذبه‌ها دیدن کنید. اگر بارها به گرجستان می‌روید حداقل یک بار این پارک را برای دیدن انتخاب نمایید.

در گرجستان پارک‌های فراوانی وجود دارد. که یکی از این پارک‌ها پارک ریکه گرجستان است. این پارک که در سال ۲۰۱۳ افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید. پارک ریکه گرجستان دسترسی خوبی به جاذبه‌های دیدنی دیگر گرجستان نیز دارد به طوری که  این پارک از طریق پل صلح به محله تفلیس قدیم و شاردنی و همچنین دسترسی پارک ریکه از طریق تله کابین میدان اروپا تا مجسمه مادر گرجستان این پارک را به یکی از بهترین و مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری گرجستان تبدیل کرده است. در این پارک آبنما‌های فراوانی وجود دارد و مسافرانی که در فصل تابستان به این شهر می‌روند می‌توانند از رقص فواره‌ها و در شب از نورپردازی زیبای این پارک به همراه موسیقی آرامی استفاده نمایند. یکی از دلایلی که این پارک بسیار معروف است این است که این پارک دسترسی راحتی از طریق پل آهنی و چوبی به محله قدیمی شهر دارد. بعد از انجام دادن خرید و استفاده از مراکز خرید گرجستان می‌توانید در این پارک خستگی خوبی برای خود در آورید.

این پارک دیدنی پارک مناسبی برای استفاده در فصل تابستان است چرا که دارای درختان و مناظر سرسبزی است که موجب خواهد مسافران این پارک را انتخاب نمایند. ریکه پاک گرجستان دارای امکانات خوبی از جمله پلکان مارپیچ کودکان، دیوار مصنوعی صخره‌ای و صفحه شطرنج موزاییکی است. همچنین این پارک دارای سالن تئاتر و مجموعه موسیقی است که خود مسافران زیادی را جذب این پارک کرده است چرا که در سالن موسیقی این پارک برنامه‌های خوبی برگزار خواهد شد. این پارک فوق العاده دارای دو نمای زیبای فضای سبز و رودخانه است که ما به شما این پارک دیدنی را برای بازدید پیشنهاد خواهیم کرد. این سالن از یک تئاتر موزیکال و سالنی بزرگ با ظرفیت ۵۶۶ صندلی به وجود آمده است که همایش‌ها و فیلم‌نامه‌های معروف زیادی در این مجموعه برگزار می‌شود. این پارک دارای فضایی دیدنی است که دلیلی خوبی برای ورود گردشگران به این پارک است. ورودی این پارک از طریق پل عابر پیاده صلح قابل دسترسی است. یکی از جاذبه‌های این پارک وجود ترامواهای هوایی است که به منظور انتقال بازدیدکنندگان به قلعه ناریکالا پیدا خواهد شد. پارک ریکه گرجستان منطقه‌ای زیبا و دیدنی است که به شما پیشنهاد خواهیم کرد که دوربین عکاسیتان همیشه آماده برای ثبت لحظات باشد. این پارک ۲۴ ساعته باز است و دارای ورودی نمی‌باشد که پس شما می‌توانید به صورت رایگان از این پارک دیدن کنید.

یکی از بهترین و آسان‌ترین راه‌ها برای این که بتوانید به این پارک دسترسی داشته باشید این است که از طریق پل معروف صلح به این پارک دسترسی پیدا کنید. در کل این پارک دسترسی خوبی به دیدنی‌های دیگر گرجستان دارد به طوری که در قسمت جنوبی این پارک میدان اروپا قرار دارد. یکی از جاذبه‌های خوب این پارک خیابانی است که در نزدیکی این پارک است که خیابان شاردنی نام دارد که شما می‌توانید در این خیابان به رستوران‌های آن بروید و از غذاهای خوب این مجموعه لذت ببرید.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید