از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

پارک ساحلی مرجان کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

سفر یکی از تفریحات بسیار جذاب است که هر کسی برای فرار از خستگی‌ها و مشغله‌های کاری و زندگی می‌تواند ان را جزو گزینه‌های خود قرار دهد. هر نقطه‌ای از کشور جذابیت‌های خاص خودش را دارد. خیلی‌ها مشتاق هستند سفر به جنوب کشور را امتحان کنند. آداب و رسوم و مردمان خونگرم و مهمان‌نواز جنوب یکی از جذابیت‌های خاص آن است که نظر خیلی‌ها را به خود جذب می‌کند. از جمله بهترین نقاط در جنوب کشور، جزیره فوق‌العاده زیبای کیش است. تور کیش را می‌توان از جمله بهترین تورهای موجود در نظر گرفت. جزیره کیش از لحاظ آب و هوایی دارای هوایی گرم و مرطوب است که به همین جهت باید فصل مناسب و خنک را برای سفر به این جزیره انتخاب کرد. به علت استقبال فراوان مسافران و گردشگران از این جزیره، هتل‌ها و محل‌های اقامتی فراوانی در این جزیره ساخته شده است. از جمله موضوعات مهم برای سفر، مساله هزینه و قیمت تور مسافرتی است که برای خیلی از گردشگران مساله‌ای تاثیرگذار و با اهمیت است. می‌توان با رزرو تور کیش ارزان، هزینه‌های سفر را کاهش داد و از کیفیت بالای خدمات‌دهی تور ارزان کیش استفاده کرد. در این پست در مورد یکی از جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش، یعنی پارک ساحلی مرجان کیش مطالبی ارائه شده است.

پارک ساحلی مرجان کیش

خرید از مراکز تجاری و بازارهای شهر مقصد در سفر، جزو بهترین لذت‌های است که قطعا جزو برنامه‌های سفر هر فردی است. جزیره کیش هم جایی است که به دلیل داشتن بازارهای فراوان و مراکز خرید گوناگون، از این قاعده مستثنی نیست. این جزیره مناطق گردشگری بسیار جذابی دارد که هر کسی که به کیش سفر می‌کند، تمایل دارد بیشتر این جاذبه‌های گردشگری را تجربه کند. یکی از بهترین نقاط گردشگری در کیش، پارک ساحلی مرجان است. پارک ساحلی مرجان کیش، یکی از بهترین پارک‌های کیش است. پارک ساحلی مرجان یکی از گزینه‌های ایده‌آل و مناسب برای گردشگران داخلی و خارجی است که به دنبال تفریح و خوش‌گذرانی در این جزیره هستند. این پارک با دارا بودن امکانات رفاهی و تفریحی متنوع لحظات ماندگار و لذت‌بخشی را برای گردشگران رقم می‌زند. این پارک در قسمت شرقی جزیره کیش و در مجاورت بازار مرجان که این بازار هم جزو بهترین بازارهای کیش است، واقع شده است. چشم‌انداز بسیار خوب این پارک ساحلی به طرف دریا و طبیعت فوق‌العاده اطراف آن است. پارک ساحلی مرجان کیش یکی از بهترین نقاط و تمیزترین ساحل‌های کیش می‌باشد که آب آن بسیار زلال و شفاف است و دارای انواع امکانات رفاهی برای انجام تفریحات دریایی می‌باشد.

موقعیت پارک ساحلی مرجان طوری است که می‌توان از لب ساحل، غروب زیبای آفتاب را تماشا کرد که تصویری فوق‌العاده جذاب را پدید می‌آورد و چشم هر بیننده‌ای را جذب خود می‌کند. این پارک دارای آلاچیق‌هایی است که مجهز به سیستم روشنایی می‌باشد که این آلاچیق‌ها جای فوق‌العاده زیبا و مناسبی برای دور هم بودن محسوب می‌شود. هم‌چنین پیست دوچرخه سواری که قسمتی از آن از ساحل پارک مرجان می‌گذرد، جای جالبی برای علاقه‌مندان به این تفریح است که از نزدیک به تماشای مسابقه بنشینند. مسافران می‌توانند با انتخاب یکی از تفریحات زیر یعنی غواصی در سواحل، جت اسکی، بانانا، قایق‌سواری، شاتل و پاراسل و … به تفریحات خوبی در این ساحل زیبا بپردازند. از بین تفریحات موجود، این که بخواهید یکی را به عنوان بهترین انتخاب کنید، کاری بس دشوار خواهد بود. در این ساحل زیبا، اسکله‌ای کوچک وجود دارد که شما را به میان آب‌های نیلگون خلیج فارس مشرف می‌کند و تصویری فوق‌العاده زیبا را برای گردشگران ایجاد می‌نماید. در ساحل این پارک و در آب‌های نیلگون خلیج فارس ماهیان و آبزیان بسیاری وجود دارند که از روی اسکله به راحتی قابل مشاهده است و برخی از مسافران می‌توانند با غذا دادن به این ماهیان اوقات خوشی را در کنار ساحل سپری نمایند.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید