از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

پارک‌‌‌ های دبی

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

پارک و تالاب البرشا AL BARSHA POND PARK :

این پارک به عنوان یکی از معروف ترین پارک های دبی به نام آل بارشا شناخته می‌شود، این پارک در میان خانواده‌ ها و علاقمندان به عنوان فضای سبز بسیار محبوب است. یکی از جدیدترین پارک‌های دبی و بخشی از سبز سازی پروژه پارک‌های پارک دبی، پارک آل بارشا بوده است که با ساکنان محلی بسیار محبوب است. در این پارک یک دریاچه ساخته شده که فضای بزرگی از این پارک را احاطه کرده است که منظره ای زیبا در این پارک به وجود آورده است. تعداد زیادی مکان برای بچه‌ها برای بازی وجود دارد و همچنین مناطق برای استراحت و لذت بردن از خارج از منزل وجود دارد. پارک Al Barsha پارک کوچک با حوضچه در Al Barsha واقع در کنار Al Barsha است. پارک‌ البرشا  دبی امکاناتی از جمله اجاره دوچرخه، زمین‌های تنیس، زمین‌های فوتبال، ماشین‌های تناسب اندام برای حفظ تناسب مردم، ارائه می‌دهد. به غیر از این، برای کودکان بازی‌ها و فضاهای مشخصی وجود دارد که برای که پدر و مادر آن ها می‌توانند از آرامش و استراحت این پارک لدت ببرند. در شب نور افکن های در زیر درختان نخل، پارک را روشن می‌کند، فضای آرمانی را برای یک شب آرام در پارک ایجاد می‌کنند. از امکانات پارک و تالاب البرشا مسیر پیاده روی، زمین بازی کودکان، زمین بسکتبال، تجهیزات ورزشی، اجاره دوچرخه، دادگاه، زمین تنیس، زمین‌های فوتبال، مناطق پیک نیک است. فروشگاه‌های کوچکی در این پارک وجود دارد که می‌توانید خرید و خوراکی‌های مورد نظر خودتون رو خریداری کنید. آوردن حیوانات در این پارک ممنوع است که این می‌تواند مزیت این پارک باشد. ساعات کاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب می باشد. پارک Al Barsha Pond در نزدیکی مرکز Al Barsha واقع شده است از بهترین پارک‌‌‌ های دبی است. پارکینگ در دسترس است که دسترسی آسان به پارک را آسان می‌کند.

پارک زابیل ZABEEL PARK :

یکی از پارک‌های بزرگ در دبی است که بین الکرامه و مرکز تجارت جهانی در میدان Zabeel در جاده شیخ زاید واقع شده است. پارک زابیل سکس از زیباترین پارک‌های شهر دبی است که دارای تمامی دستگاه‌های تناسب می باشد همچنین در پارک زابیل یک قطار گردشگری وجود دارد که علاقه مندان می‌توانند سوار این قطارها شوند و گذشت و گذاری در این پارک بزنند. از جمله امکانات این پارک می‌توان به موارد روبه رو اشاره کرد: سرویس بهداشتی، مسیر دوچرخه، مسیر پیاده روی، دریاچه با کرایه قایق، چشمه آب، مرکز سرگرمی کودکان و منطقه بازی، زمین کریکت، به علاوه یک پارکینگ بزرگ برای قرار دادن ماشین های خود است. کیوسک های مواد غذایی در سرتاسر پارک مشاهده می‌شود. یکی از جنبه‌های اصلی این پارک وجود وای فای در تمامی قسمت‌های این پارک است. پارک زابیل دارای سینمای سه بعدی و چندین سرگرمی‌های بی نظیر است. دریاچه قایقرانی پارک زابیل دارای قایق‌های پدال، قایق‌های قایقرانی و موتور قایق هستند. از امکانات پارک زابیل زمین بازی ماجراجویی کودکان، دریاچه با قایق سواری، اسکیت روی یخ و اسکی روی یخ، سالن مهمانی کودکان و اتاق‌های فعالیت، آمفی تئاتر، مناطق کباب پزی، کافه‌ها، مسیرهای پیاده روی، مینی گلف، زمین مینی کریکت، پارک اسکیت بورد، کوه بزرگ برای برگزاری مراسم و اتصال Wi-Fi است. ساعت کاری: ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب و  در روز جمعه – ۸:۰۰ صبح تا ۱۱:۳۰ شب است.

پارک کریک CREEK PARK :

یکی دیگر از پارک‌‌‌ های دبی پارک کریک دبی در قلب شهر دبی در کنار بانک دبی کریک واقع شده است. پارک کریک یکی از اولین پارک‌ها در جامعه دبی است که محبوب مردم این شهر می باشد کودکان به راحتی میتوانند در فضای بزرگ این پارک به بازی بپردازند. همچنین در تمامی قسمت های مختلف این پارک باربیکیو‌‌های مخصوصی موجود است. از امکانات پارک کریک میتوان به دادن دوچرخ و داشتن فروشگاه های کوچکی که میتوانید خوراکی‌های مورد نظر خودتون را پیدا کنید. پارک برای همه روزهای هفته، به جز در روزهای چهارشنبه، که روز بانوان اختصاص داده شده است، باز است. پارک دوبی کریک زمان بندی: ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب، پنجشنبه تا شنبه: از ساعت ۸ صبح تا ۱۱:۳۰ شب است.

برخی از رویدادهای قابل توجه در پارک کریک دبی عبارتند از :

جشنواره کایت پارک دبی کریکت: رویداد فرهنگی هند / پاکستان به نام بوسنانت به وقوع می‌پیوندد که هر سال در اواسط فوریه قرار دارد.  پارک کریک دبی دارای سرزمین   عجایب برای کودکان است که سرگرمی خوبی برای کودکان شما است پارک کریک دومین پارک بزرگ در دبی و همچنین یکی از قدیمی‌ترین و محبوب ترین پارک های شهر دبی است. دلفیناریوم دبی و شهر کودکان یکی دیگر از جاذبه‌های محبوب این پارک شگفت انگیز است که از منظره زیبای دبی کریک ارائه می‌دهد. بخش کودکان کودکان دیدگاه‌های مختلفی از علوم طبیعی ارائه شده در بدن انسان، مرکز طبیعت و فضا، برق، کامپیوتر، ارتباط و Planetarium ارائه می‌کنند. پارک به خاطر محیطی آرام و امکانات تفریحی متمایز است. امکانات: ماشین کابلی، مناطق کباب، دوچرخه برای اجاره، سوار قطار، دلفیناریوم دبی، شهر کودکان، رستوران‌ها، کافی شاپ ها، کابین‌های غذا می باشد. ساعت کاری: ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب (روزانه)؛ چهارشنبه – روز بانوان

باغ جادوئی دبی DUBAI MIRACLE GARDEN :

باغ معجزه باغ دبی یکی پارک‌‌‌ های دبی برای بازدیدکنندگان و گردشگران برای بازدید از ۷۰ گونه‌ از گل های دیدنی دنیا است. این باغ در سال ۲۰۱۳ افتتاح شد، هر فصل با یک موضوع جدید تغییر کرده و همچنین معرفی یک باغ پروانه در سال ۲۰۱۴ و کسب رکورد جهانی گینس در سال ۲۰۱۶ برای بزرگترین طرح گل که ساختار شکل ایرباس A380 است رکوردار است. باغ معجزه در منطقه Dubailand واقع شده است که هنوز در حال توسعه است اما در نهایت یک مرکز سرگرمی‌های هیجان انگیز است. باغ معجزه یکی از زیباترین مکان‌های دبی است، پوشش گیاهی آن و گل‌های پرانرژی روشن و سبز  تصویر دبی را به کلی عوض کرده است. طیف گسترده‌ای از گیاهان و گل‌ها به نمایش گذاشته شده و در الگوهای انعطاف پذیر نمایش داده می‌شوند و در شکل‌های مختلف شکل می‌گیرد که تصاویری از گل‌های رنگی را تشکیل می‌دهند. گل‌ها به شکل قلب غول پیکر، ستاره، هرم و دیگر اشکال و ارقام شبیه هستند. هر فصل الگوهای گل تغییر می‌کند. فاز ۱ باغ در سال ۲۰۱۲ آغاز شد و در سال ۲۰۱۳ به عموم مردم باز گشوده شد. فاز ۱ ۷۴۳۲ متر مربع را پوشش می‌دهد و حدود ۴۵ میلیون گل دارد. فاز ۲ ۶۶،۹۸۳ متر مربع را پوشش می‌دهد و دارای بزرگترین باغ عمودی در جهان است. این پروانه دارای باغ پروانه‌ای است که تازه باز شده است و دارای ۱۰،۰۰۰ گونه پروانه‌ای است که در باغ زندگی می‌کنند. بازدید کنندگان می‌توانند در باغ گیاهان خوراکی باغ میوه و سبزیجات خود را انتخاب کنند و بخورند. در باغ گیاه می‌توانید گیاهان معطر و دارویی از بیش از ۲۰۰ کشور را ببینید. بازدیدکنندگان دعوت می‌شوند تا گیاهان خود را انتخاب کنند و حتی چای خود را مستقیماً از گیاهان باغی بسازند. باغ با تعدادی از دریاچه‌ها و ویژگی‌های آب در یک طرح دایره‌ای قرار گرفته است. در مرکز باغچه دایره‌ای، یک کوه گل انداز، مسیر سبد حلق آویز، روستای گل قارچ و گلدان‌های پر از گل پر شده است. باغ معجزه یکی از گونه‌هایی است که در منطقه و جهان برای چنین نمایشگاهی منحصر به فرد و تفریحی بی نظیر است.

: پارک ساحلی المزار AL MAMZAR BEACH PARK

این پارک ساحلی دارای منظره‌ای سرسبز است. که یکی از زیباترین پارک‌‌‌ های دبی است. که امکانات آن عبارتند از :

 امکانات ساحلی (خدمات نجات، استخرهای شنا، کرسی‌های دارای آفتاب)
خدمات اجاره کابین ساحل: کابین بزرگ برای AED 200 و کابین کوچک برای AED 150.
خدمات استخر شنا: استخر شنا برای بزرگسالان: AED 10 و برای کودکان: AED 5.
اسکیت بورد پلت فرم
مناطق بازی کودکان

خدمات ورزشی ساحلی (زمینه‌های بسکتبال، فوتبال و والیبال
خدمات ساحلی)
خدمات اجاره دوچرخه (از طریق یک سرمایه گذار که هزینه‌ها متفاوت است با توجه به نوع دوچرخه
خدمات گشت و گذار و باربیکیو)
رستوران‌ها و کافه تریا
خدمات آموزش قطار (AED 2 برای هر نفر)
خدمات عمومی خدمات (کابین تغییرات لباس پوشیدنی و لباس
فضاهای گیاهان و باغات)
امکانات برای افراد با نیازهای ویژه: (پارک امکانات و خدمات زیادی برای افراد دارای نیازهای خاص فراهم می‌کند و این پارک به ویژه برای ارائه خدمات به این گروه جامعه پس از در نظر گرفتن اینکه تمام خدمات، تاسیسات و آب و برق به آنها امکانات خاصی را ارائه می‌دهد علاوه بر این، پارکینگ‌های اختصاصی برای افرادی که دارای نیازهای ویژه نزدیک به گیت ورودی پارک‌ها بودند، و همچنین برای تسهیل حرکت صافشان در گذرگاه‌ها اختصاص داده شده است. علاوه بر این، توالت مخصوص برای افرادی با نیازهای ویژه طراحی شده است. ارائه پارکینگ رایگان بازدید کنندگان: ۶۱۸ پارکینگ در خارج از پارک، ۶۲۰ پارکینگ در پارک و ۱۰ پارکینگ غیر فعال

الصفا پارک SAFA PARK :

پارک الصفا یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین پارک‌ها در دبی است که دارای امکانات و مناطق ورزشی است. الصفا یک پارک شهری ۶۴ هکتار بزرگ است که در نزدیکی جاده شیخ زاید در نزدیکی جاده الاسل و خیابان الحدیق واقع شده است. از زمان تأسیس آن در سال ۱۹۷۵، پار الصفا یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین پارک‌ها در دبی بوده است. این پارک دارای سه دریاچه، بیش از ۲۰۰ گونه پرنده و بیش از ۱۶۰۰۰ گونه از درختان و بوته‌ها است. چمنزارهای سبز چمن دار وجود دارد که ۸۰ درصد از پارک را شامل می‌شود، به غیر از جنگل‌های کوچک و تپه‌های کوچک تیزهوش، این مجموعه دارای مکان‌های پیک نیک و ورزشی می‌باشد، از جمله فضای کافی برای تنیس و فوتبال برای کسانی که در آب عاشق هستند، آبشار، چشمه و قایق های تفریحی وجود دارد. پارک دارای چهار ورودی است، یکی از هر جاده‌ای که در آن مرز است. این پارک به دلیل دیدگاه پانورامیک پارک ارائه می‌دهد که در میان بازی یوگا مشهور است. شده است. امکانات متعدد در پارک شامل دریاچه با چشمه، آبشار، امکانات قایقرانی، تنیس، بسکتبال و والیبال و زمین‌های فوتبال وجود دارد. اتاق بازی ویدیویی برای نوجوانان همراه با خودروهای سپر و چرخ بزرگ وجود دارد.=پارکینگ رایگان مجاز است به جز در روزهای پنج شنبه و جمعه زمانی که مشغول است. ساعت کاری: ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب (روزانه) ؛ سه شنبه‌ها – فقط خانم‌ها و کودکان

پارک مشرف Mushrif Park :

پارک‌‌‌ های دبی پارک Mushrif پارک ۱۳۰۰ هکتار محبوب واقع در Mirdif (جاده Al Khawaneej) دبی است. این کویر سبز یک مکان مورد علاقه برای خانواده ها است، هم بزرگسالان و کودکان و نوجوانان این مکان را بسیار دوست دارند. کافه تریای بسیاری وجود دارد که ما می توانیم برگرهای خوشمزه، پاپ کورن خوشمزه ای را امتحان کنیم. یک قطار وجود دارد که شما میتواند از طریق این قطار کل پارک را مشاهده کنید. استخر نیز در پارک وجود دارد. ساعت کار پارک مشرف: یکشنبه تا چهارشنبه: ۸:۰۰ صبح تا ۱۰:۰۰ شب است. پارک Mushrif در سواحل شنی نازک در حدود ۱۲ کیلومتری از فرودگاه دبی قرار دارد. این یک جنگل طبیعی است (Prosopis cinerarea)، هرچند که اکنون برای بازدیدکنندگان روز طراحی شده است و دارای سیستم جاده گسترده و امکانات تفریحی است. پارک در ۱۲۴ هکتار قرار دارد و دارای ویژگی های بسیاری از جمله استخرهای شنا، چشمه و دریاچه ها، زمین های بازی کودکان، قطار، سواری شتر و اسب است. یک ویژگی خاص منطقه بین المللی باغ است که خانه های کوچک کشور های مختلف را نمایش می دهد پارک موشریف دارای روستای بین المللی است که شامل ۱۳ مدل خانه های عربی و انگلیسی است. پارک همچنین شامل خدمات سرگرم کننده و سرگرم کننده مانند:

بازی های سرگرم کننده الکترونیکی

خدمات استخر: استخرهای شنا

مناطق بازی کودکان

زمین بازی ورزشی (توپ سبد خرید، والیبال، توپ دست)

مسیرهای پیاده روی و دوچرخه.

پوشش سیاره و مناطق سبز

رستوران ها و غذاهای آماده پارک‌‌‌ های دبی

تئاتر پارک

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید