از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

پارک های ساحلی کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

در جزیره کیش جاذبه‌های فراوانی وجود دارد که هر کدام می‌توانند نظر عده زیادی از مسافران را به خود جلب کنند. پارک‌های ساحلی در جزیره همواره از جذاب‌ترین مکان‌های کیش هستند که در این بخش در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد. 

پارک ساحلی میرمهنا

این پارک را می‌توان بزرگ‌ترین پارک ساحلی جزیره دانست که در بلوار دریا قرار داشته و این بلوار یکی از اصلی‌ترین راه‌های کیش است. اغلب رستوران‌ها و هتل‌های معروف و مراکز تفریحی در این بلوار واقع شده‌اند که نزدیکی به همه این مسیرها از ویژگی‌های پارک ساحلی میرمهنا می‌باشد. این پارک ساحلی نزدیک به محله عرب‌ها و بومیان جزیره نیز هست که می‌توان زندگی جذاب و ساده بومیان را از نزدیک مشاهده کرد. غروب‌های دلنشین ویژگی این پارک ساحلی زیباست که از مسجد خاتم‌الانبیا تا میدان جاسک کشیده شده و وجود اسکله ماهی‌گیری نیز می‌تواند به جذابیت‌های آن بیفزاید.

دیدن لاک پشت‌های ساحل پارک میرمهنا که آزادانه در آن حرکت می‌کنند، لذت خاص خود را دارد. در اسکله می‌توانید پیاده‌روی کنید و از مناظر دیدنی اطراف لذت ببرید. اگر احساس گرسنگی کردید، می‌توانید از بازار ماهی فروش‌ها، ماهی تهیه کنید و در آلاچیق‌های پارک کباب و نوش جان کنید. این پارک، دارای اسکله تفریحی نیز هست که در طول آن چهار ایستگاه برای قایق سواری و چهار مکان برای تماشای دریا در نظر گرفته شده است.

اجرای موسیقی زنده و کنسرت از دیگر ویژگی‌های این پارک ساحلی جذاب است. هر چند که موزیک زنده در اکثر نقاط جزیره کیش اجرا می‌شود. شهر زیرزمینی کاریز در نزدیکی پارک ساحلی میرمهنا قرار گرفته و هم چنین بولینگ و مجموعه ورزشی مریم نیز در اطراف آن دیده می‌شود. بازار پارس خلیج، بازار صفین، بازار زیتون و بازار ونوس فاصله چندانی با این پارک ساحلی ندارند و رستوران توتی فروتی و میرمهنا با منوهای متنوع‌شان در نزدیکی پارک واقع هستند.

پارک ساحلی سیمرغ

یکی از دیگر از نقاط دیدنی در جزیره کیش، پارک ساحلی سیمرغ است که در محدوده بین جاده جهان و جاده دوچرخه‌ سواری کیش یعنی در ضلع جنوب شرقی جزیره و در امتداد ساحل قرار گرفته است. در این مکان دوچرخه سواری انجام می‌شود که جزو بهتربن تفریحات در جزیره به شمار می‌رود.

برای تفریح در پارک سیمرغ می‌توانید از زمین بدمینتون، پینگ پنگ، پیست اسکیت و مسیر پیاده ‌روی استفاده کنید و هم چنین فضای بازی کودکان نیز در آن ایجاد شده است. در مجاورت این پارک زیبا، اولین و بزرگ‌ترین پارک دلفین‌ کشور ساخته شده که گونه‌‌های مختلفی از پستانداران دریایى مثل دلفین، شیر دریایى، گربه دریایى شمالى، گراز دریایى و هم‌چنین پنگوئن که هر کدام حرکات نمایشی خاص خود را انجام می‌‌دهند، نگهداری می‌شود.

هتل مارینا پارک کیش که یکی از بهترین و مجلل‌ترین هتل‌ها در جزیره است قرار دارد و جزو ویژگی‌های مثبت این منطقه به شمار می‌رود. برای صرف غذا نیز می‌توانید رستوران جمیل در انتهای جاده جهان و غذاهای دریایی‌اش را انتخاب کنید.

پارک ساحلی مرد ماهی‌گیر

پارک ساحلی مرد ماهی‌گیر یکی دیگر از نقاط دیدنی و پارک‌های جزیره کیش است که با نماد مجسمه ۱۲ متری از مردی ماهیگیر، دیدنی‌‌های کیش را دو چندان کرده است. این پارک در قسمت شرقی جزیره کیش ساخته شده که مجسمه آن، دومین مجسمه بزرگ فیگوراتیو ایران است که در مدت سه ماه توسط چهار هنرمند در مشهد و در سه کارگاه ایجاد و در این منطقه قرار داده شده است. وجود دو آبنما و گیاهان بومی جزیره مثل هور ایرانی، کنار، لور، گز، کرت، بمبرلاری و نخل خرما زیبایی‌‌های پارک را بیشتر کرده و ساحل این پارک برای درست کردن مجسمه‌‌های شنی مناسب می‌باشد. 

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید