از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

پارک های کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

استفاده از تور کیش یکی از کارآمد‌ترین روش های سفر به این جزیره دوست داشتنی میباشد که همواره توسط جملگی مسافران مورد توجه قرار میگیرد. حال که شما مسافر گرامی که ما را از نعمت اعتماد خود بهره مند ساخته‌اید و از تور ارزان کیش استفاده نموده‌اید، خادمان خود را بر آن داشته‌اید که کمی اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان بگذارند؛ بنابراین در این مطلب قصد داریم مطلبی مفید در رابطه با پارک های جزیره کیش در اختیارتان بگذاریم که در هنگام استفاده از تور کیش، از آن کمال استفاده را ببرید، انشاءالله…

دلفیناریم

پارک های کیش

این پارک از آن دسته از مکان هایی بوده که از ابتدای تاسیس تا کنون همواره مورد استقبال قرار گرفته است و مطمئنا اگر از دوستان خود که چندین بار به جزیره کیش سفر کرده اند بپرسید، تعداد زیادی از آن ها خواهند گفت که بار ها این پارک را تجربه کرده اند. پارکی که در آن شاهد وحدت فکری بین انسان و حیوان برای یک هدف مشترک که خلق کردن نمایشی خارق العاده هست خواهید بود.ارتباطی دوست داشتنی و پر مهر بین دلفین ومربی که انسان است. ارتباطی که مطمئنا محسور آن خواهید شد. فکر نمیکنم هنوز کلمه یا عبارتی به وجود آمده باشد که بتواند همچین تجربه ای را توصیف کند یا حداقل حقیر به آن تسلط داشته باشم.

کافی است از محوطه پارک دلفین ها خارج شوید تا با طی چند قدم به باغ پرندگان برسید؛جایی که میتوانید قدم به قدم طاووس هایی که تاج خود را باز کرده و جلوه ای از قدرت نمایی خالق خود را به نمایش میگذارند بدون هیچ حفاظت و مانعی گام بردارید. اگر از دیدن پرندگان در قفس رنج میکشید، در آن محیط میتوانید شاهد پرواز آزادانه و خوش بودن پرندگان باشید و یک لبخند رضایت به خود هدیه دهید. زندگی در کلان شهر ها فرصت رویارویی مخلصانه با طبیعت وحیوانات را از ما گرفته ولی شما میتوانید با استفاده از این پارک چند ساعتی را بدون توجه به ساعت مچیتان وقت بگذرانید!

پارک شهر کیش

این پارک وسیع برای اولین بار در سال ۱۳۹۳ خورشیدی مورد استفاده قرار گرفته است و از همان ابتدا کانون توجه بسیاری از مسافران قرار گرفته است. فضایی مفرح که متشکل از پوشش گیاهی گسترده و بسیاری از امکانات مورد نیاز برای ساختن یک روز پر از شادی وخلق خاطره ای به یادماندنی در جزیره کیش که به احتمال زیاد در میل به تجربه ی آن با بسیاری از شما همنظر باشم. از دیگر موارد پر شمار و قابل توجه این پارک میتوان به دریاچه ی مصنوعی و فضایی مناسب برای معلولین عزیز اشاره کرد.

پارک مرجان

بعد از یک خرید جانانه و جدلی تمام عیار ولی شیرین با عزیزان خود بر سر اختلاف سلیقه، قطعا نیاز به ساعتی خوش دارید که برای مدتی هر چند کوتاه از شلوغی ها و سودای سوداگران فاصله داشته باشید.برای این منظور کافی است بعد از خروج از بازار مرجان یکراست به پارک مرجان رفته و اندک زمانی در پناه مهربانی کرانه های خلیج همیشه فارس باشید.

پارک آهوان

کم لطفی کردن به آهوی ایرانی ممنوع! همین که به پارک آهوان بروید و در این بهشت زمینی نفس به نفس آهوی زیبای ایرانی باشید، برای کم لطفی نکردن کافی است. در پارک آهوان خواهید دید که چگونه این موجودات زیبا گذران عمر میکنند. برای رفتن به جاهای مختلف این پارک میتوانید از قطار مخصوص پارک استفاده کنید که آن هم در حد خودش لذت بخش است؛ احتمالا طبیعت، فضای سبز و حیوانات وحشی در قفس هم نظر شما را جلب خواهد کرد.

شهر بازی کیش (هایلند)

خب شاید کودک شما به هر کجا که میروید سراغ شهربازی و جایی که بتواند انرژی معصومانه خود را تخلیه کند را میگیرد. ما فرض را بر این گزاشتیم که شما برای رفع نیاز های فرزندتان قدم برداشتید؛ در شهربازی هایلند که جز پیشرفته ترین شهربازی های کشور عزیزمان ایران است، شما میتوانید بدون توجه به سن و سال به شیطنت و بازیگوشی بپردازید. باور کنید استفاده از سیمیلاتور(شبیه ساز)، دستگاه های بازی و… برای هر سنی وسوسه انگیز است!

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید