از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

کاخ باکینگهام لندن

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

گردشگران زیادی علاقه‌مند به مکان‌های دیدنی و کاخ‌های سلطنتی می باشند که برای دیدن ار این دیدنی‌ها با هم کوچ همراه باشید  در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین کاخ های دنیا به نام کاخ باکینگهام لندن را به شما نشان دهیم اگر علاقه مند به جاذبه های دیدنی قدیمی هستید در ادامه همراه ما باشید. این کاخ در کشور انگلیس و شهر لندن قرار دارد که محل اقامتی خانواده سلطنتی بریتانیا انگلیس می باشد. این کاخ از بزرگترین کاخ های فعال در دنیا است که مهمانی‌های سلطنتی فراوانی در آن گرفته خواهد شد. کاخ باکینگهام محل اقامت و دفتر اداری پادشاهی پادشاهی انگلستان است. این کاخ سلطنتی واقع در شهر وستمینستر است که نقطه کانونی برای مردم بریتانیا در زمان شادی و عزاداری ملی است.

آخرین اشکال ساختاری عمده در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم، از جمله جبهه شرقی ساخته شده است که شامل بالکن شناخته می باشد که خانواده سلطنتی به طور سنتی برای خوش آمد‌‌گویی به جمعیت می پیوندند. کلیسای کاخ توسط یک بمب آلمانی در جنگ جهانی دوم نابود شد که گالری ملکه در سال ۱۹۶۲ ساخته شد و برای نمایش آثار هنری از مجموعه سلطنتی در سال ۱۹۶۲ برای عموم مردم باز گردید. این کاخ مرکز اصلی مراسمات شاد شهر انگلیس است که مناسب‌های زیادی که در شهر می باشد در این کاخ برگزار خواهد شد. این کاخ دارای آثار هنری و زینتی زیادی است که جلب توجه کننده هر شخصی است. طراحی داخلی این کاخ استفاده شده از سنگ مرمر رنگارنگ و سنگ های لاجوردی و صورتی نمایش زیبایی را در این کاخ به وجود آورده است. اهالی لندن این مکان را به نام خانه باکینگهام در قدیم می شناختند.  حدود ۶۰ سال بعد از این‌ که دوک باکینگهام در زمین آبا و اجدادی‌اش این ملک را ساخت، پادشاه جرج سوم این خانه را از آن خودش کرد و آن را دو دستی به ملکه شارلوت تقدیم کرد. این قصر که دارای ۷۷۵ اتاق، دارای ۵۲ اتاق اشرافی، ١٨٨ اتاق مختص کارکنان کاخ، ٩٢ اتاق کا‌ر و ٧٨ حمام و دستشویی دارد.

. در این کاخ گنجینه های فراوانی یافت می شود از جمله ظروف قدیمی و گران قیمتی است که چندان دکوری نیست اما بسیار زیبا است. از این ظرف‌‌ها در مراسمات فراوانی استفاده می شود. پودینگ یکی از دسرهای معروف انگلیس است که بعد از درست کردن این پودینگ‌ها برای مراسمات و مهمانی‌ها این پودینگ‌ها را در این ظروف سلطنتی می ریزند تا مهمانان میل کنند.  کارخانه مینتون این ظرف را در سال ١٨٧٧ برای ملکه ویکتوریا طراحی کرده که به عنوان یکی از باقی مانده های طراحی ظروف قدیمی است. یکی دیگر از مکان‌هایی که طرفداران زیادی دارد اتاق دفتر کار ملکه است که در سال ۱۹۷۰ ساخته شده است. که امروزه به عنوان اتاق غذاخوری اصلی کاخ به حساب می آید. اتاقی که در دیوارهای آن پادشاهان و ملکه بریتانیایی است که به هنگام غذا خوردن خیره به بشقاب مهمانان هستند. این کاخ جزو معدود کاخ هایی است که بعد از ۲۰ سال همچنان برپا است و تابستان‌ها محلی برای گردشگری مردم است. این کاخ سلطنتی عظیم یکی از زیباترین، مهم‌ترین و دوست داشتنی‌ترین جاذبه های گردشگری شهر دیدنی لندن است. در تابستان‌ها تور گردشگری این کاخ برگزار می‌شود که شما می‌توانید داخل این کاخ را دیدن نمایید. تزیینات این اتاق بسیار دیدنی است از جمله فرش‌های گران قیمت، کاغذ دیوارهایی زیبا به همراه لوسترهای عظیم و مبلمان و تندیس‌های زیبا که هر کدام باعث شده است گردشگران زیادی به آن جا بروند.

کاخ باکینگهام لندن

در این کاخ آثار بسیاری از هنرمندهای معروف دنیا از جمله ون دیک، روبنز، رامبرانت، ورمر و کانالتو و تندیس‌هایی از کانووا وجود دارد. قاشی هایی که در اتاق های دولتی وجود دارند پرتره هایی فوق العاده از گذشته و زمان حال افراد خانواده سلطنتی انگلستان مانند ملکه ویکتوریا، جرج سوم و ملکه چارلت و البته خانواده ی سلطنتی حال حاضر است.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید