از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

کاخ کرملین مسکو – روسیه

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

کاخ کرملین مسکو مقر سیستم اداری روسیه است، که بازدیدکنندگان سریع متوجه آن می‌شوند و فضای آن معرف تصویر قدرت طلب این کشور است. دیوارهای قدرتمند کرملین، ساختمان‌های با شکوه آن و وفور نیروی پلیس این فکر را متبادر می‌سازد که این رژیم خود را بسیار جدی می‌گیرد. با این حال، این ناحیه جایی است که بازدید کنندگان بیشتر وقت خود را صرف آن می‌کنند. اهمیت تاریخی و معماری با شکوه آن در فضایی معادل با یک کیلومتر مربع واقعاً تعجب برانگیز است.

در حال حاضر از کاخ کرملین مسکو به‌منظور برگزاری مراسم‌های رسمی و دیپلماتیک استفاده می‌شود. کاخ کرملین Kremlin  محل برگزاری تشریفات مربوط به مراسم‌های رسمی ریاست جمهوری روسیه است. همچنین مراسم تحلیف ریاست جمهوری در کاخ کرملین Kremlin  برگزار می‌شود.

این کاخ دارای ۸۰۰ اتاق جداگانه از جمله سالن‌ها، رخت‌کن، راهرو و اتاق‌های اختصاصی برای اعضای شخص اول مملکت، اتاق مطبوعات و اتاق‌هایی برای خدمه فنی است. برای ساخت این کاخ فقط ۱۶ ماه وقت صرف شد و جایزه لنین به طراحان و معماران آن تعلق گرفت.

در قرن ۱۸ اکاخ کرملین مسکو به دستور ملکه الیزاوتا پتروونا Elizaveta Petrovna دختر پیتر کبیر تخریب و از نو ساخته شد، با این‌حال یک قرن بعد به دستور امپراتور نیکولای اول، این کاخ به دلیل جایگیری نامناسب مجدداً تخریب شده و یک کاخ دیگر جایگزین آن ساخته شد. درنهایت معماران موفق شدند عناصر اصلی این کاخ را از قرون ۱۵ تا ۱۸ به شکل کنونی آن سازمان‌دهی دهند.

در سال ۱۹۶۱ عمارت جدیدی به کرملین اضافه شد؛ کاخ کنگره‌ها. از کاخ کنگره‌ها برای اهداف گوناگون استفاده می‌کنند؛ برای اجرای نمایش‌های تئاتری و جشن‌های عمومی. سالن بزرگ آن برای ۶ هزار نفر در نظر گرفته شده است. وسایل صوتی برای ترجمه بیش از ۲۹ زبان در این کاخ نصب شده‌اند. بالشوی تئاتر و اپرا روی صحنه کاخ کنگره‌ها به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید