از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

کافی شاپ های کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

حدس من بر آن است که مخاطبی که جویای این مطلب بوده و در حال حاضر در حال مطالعه آن است قصد رزرو تور کیش را دارد. اما آن چیز که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم مربوط میشود به بعد از خرید تور کیش و یا تور ارزان کیش در این مورد اطمینان دارم. اگر عادت به کافی شاپ رفتن دارید احتمالش زیاد هست که در حین سفر هم بخواهید کافی شاپ های جدید کشف کنید یا جرعه ای آرامش را برای خود تداعی کنید؛ مطمئن باشید این مطلب صرفا برای ((کافی شاپ باز ها!)) نیست و شمایی هم که زیاد اهل کافه و کافی شاپ نیستی مخاطب ما میباشی.

از شما اجازه میخواهم که چند تا از کافی شاپ های قابل و تعریفی جزیره زیبای کیش را معرفی کنم:

کافه ماکرون

تکه جایی پر از بوی آرامش که بعضا مزین به عطر قهوه میباشد. فکر نمیکنم کسی را بتوانید پیدا کنید که یک بار به این کافه رفته باشد و دفعه ی دوم نه!

آدرس:کیش،مرکز خرید دامون،طبقه همکف

امیر چاکلت

حتی اگر خیلی طرفدار کافی شاپ نباشید فکر میکنم بار ها این کافی شاپ رو دیده باشید و البته تعداد زیاد  شعب باعث این مهم شده اند. خوشبختانه جزیره زیبای کیش هم از این قاعده مستثنی نیست.

آدرس:کیش،شهرک صدف،رو به روی مسجد امام حسن،مرکز خرید گلستان

نوتلا جویس

نوآوری در اغلب زمینه ها جذاب است یکی از این موارد هم نوآوری در خوراکی است. نوتلا جویس توانسته با انجام درست این کار به طرز قابل توجهی در دل ساکنان جزیره جای خود را باز کند.

آدرس:کیش،خیابان کوشا،جنب بیمارستان دامپزشکی

کافه رستوران سیرنگ

این مکان در کنار سینما لبخند واقع شده است. میتوانید بعد از دیدن یک فیلم خوب، با میل کردن یک نوشیدنی عالی لحظات رو ثبت کنید.

آدرس:کیش،خیابان خراسان،جنب سینما لبخند

کافه رستوران نخل ساحلی

کسی نیست که از خوردن یک خوراکی خشمزه در کرانه ی دریا لذت نبرد.شما هم میتوانید با عزیزان خود ساعتی خوش را در کافه رستوران نخل ساحلی بگذرانید.

آدرس:کیش پشت بازار ونوس،جنب پیست دوچرخه سواری، نوار ساحلی

کافه میتا

خرید کردن وخوردن خوراکی های خوشمزه همیشه مکمل یکدیگرند. بعد از خرید کردن و گشتن مغازه ها خیلی خوب هست که کارتون رو با رفتن به کافه میتا و خوردن یک نوشیدنی خوشمزه کامل کنید.

آدرس:کیش،خیابان سنایی،مرکز تجاری کیش

کافه کاکتوس

این کافه رو باید با کاکتوس ها و فضای بازش شناخت ولاغیر! هر طور که حساب کنید به این نتیجه میرسید که هر طور شده باید خوردن یک خوراکی خوشمزه در میان کاکتوس ها وفضایی دلباز و زیبا رو به خودتون هدیه بدهید!

آدرس:کیش،بلوار داریوش

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید