از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

کشتی کروز سانی کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

مقدمه

هر چه که میگذرد شاهد اتفاقات عجیب در جزیره‌ زیبای کیش هستیم. خوشبختانه این اتفاقات جنبه مثبت دارند و باعث پیشرفت و آبادانی جزیره میشوند. یکی دیگر از این اتفاقات وجود یک جاذبه گردشگری است که یک جا بند نمیشود! بگذارید صریح بگویم، کشتی کروز! از زمانی که کشتی کروز سانی در آب های ساحل مرجانی کیش لنگر انداخته است، یک سال هم نمیگذرد. یک غول خوش خدمت جوان که با قدرت و بی چون و چرا به یکی از جاذبه های گردشگری بی بدیل جزیره کیش مبدل گشته.

این هتل دریایی بر ۷ طبقه استوار است و طولی معادل ۱۷۶ متر و عرضی به اندازه ۲۳ متر را  دارا میباشد. کروز دارای ۱۳۰ کابین میباشد و ۴۱۷ تخت خواب در آن استقرار دارند. کشتی مذکور توانایی جا به جایی ۴۰۰ مسافر و خدمه را دارد.

در حال حاضر این کشتی در خط دریایی کیش به قشم و بالعکس فعالیت میکند و مقاصد جدیدی برای آن در نظر گرفته نشده است اما امیدواریم با گسترش ناوگان این قبیل کشتی‌ها، دریچه جدیدی به صنعت گردشگری گشوده شود.

شرح سفر و امکانات

شما گردشگران گرامی تور کیش احتمالا مستحضر میباشید که فاصله دریایی بین دو جزیره کیش و قشم چیزی در حدود ۲۲۵ کیلومتر میباشد که اگر قرار باشد این فاصله با رعایت سرعت استاندارد طی شود چیزی حدود ۱۲ ساعت زمان صرف میشود و میشود.

اما طی کردن این ۱۲ ساعت میتواند یکی از بخش‌های استثنائی سفر، برای شما عزیزان که تور ارزان کیش را رزرو کردید باشد. عصر هنگام که از بندرگاه جزیره زیبای کیش، سوار کروز میشوید و در اصل عازم جزیره قشم میشوید، تا صبح روز بعد که در بندرگاه قشم پهلو میگیرید با انواع برنامه‌های شاد و متنوع و البته لذت خاص و غیر قابل توصیف دریانوردی میگذرد. اگر نمای بیرون را کنار گزارده و بخواهیم به داخل سانی بپردازیم، میتوانیم به وجود بیش از ۳۵۰۰ متر مربع فضای مختص به رستوران اشاره کنیم. این کشتی دارای بخش‌های متعدد اعم از سالن‌های سینما، اتاق مطالعه، کتابخانه، سالن برگزاری کنسرت، سالن کنفرانس و همایش، استخر و سونا و سالن بازی کودکان میباشد. البته شایان به ذکر است که یکی از مهمترین عوامل برای ساختن یک خاطره خوش که خوراک و غذای مناسب میباشد هم به نحو احسن در سیستم سانی رعایت شده و آشپزخانه آن با وجود آشپزهای قابل، بهترین غذاهای ایرانی را برای شما تدارک میبیند.

مسیر کشتی اقیانس پیمای ایران از جزیره کیش به سمت قشم از بندر عباس و بندر لنگه میگذرد. کسانی که قصد دارند در هنگام  سفر با این کشتی، اتومبیل‌های خود را به همراه داشته باشند، به راحتی هر چه بیشتر این امکان برایشان فراهم است که از ظرفیت حمل ۲۰۰ اتومبیل توسط این کشتی استفاده کنند.

امکانات هر چه بیشتری برای راحتی مسافران در هنگام سفر با این کشتی پیشبینی شده است مانند درها و رمپ‌های ورودی متعدد و امکانات کامل کابین‌ها.

از جمله برنامه‌های مورد توجهی که در این کشتی برقرار است، برگزاری کنسرت است. معروف‌ترین شب کنسرتی سانی مربوط به شبی میشود که هنرمند محبوب کشورمان، آقای رضا صادقی عزیز در آن به اجرای کنسرت پرداخت.

کشتی سانی تنها کشتی کروزی است که بعد از انقلاب اسلامی در آب‌های ایران پهلو گرفت. کشتی سانی یک از مدل های پیشرفته و بزرگ کشتی های کروز است که توانایی جا به جایی بیش از ۴۰۰ مسافر و خدمه و ۲۰۰ خودرو و مقدار قابل توجهی بار را دارد. کشتی کروز ایران با قابلیت پیمودن ۲۶ گره دریایی یکی از سریع ترین مدل‌های کروز به شمار میاید.

سفر با کشتی کروز میتواند بسیار مقرون به صرفه باشد، چرا که با پرداخت هزینه بلیط آن علاوه بر هزینه ایاب و ذهاب، از هتل کشتی و وعده‌های غذایی آن نیز بهره مند میشوید. کلیه امکانات رفاهی و تفریحی که در کشتی به شما مسافران تور لحظه آخری کیش ارائه میشود، هزینه‌اش با بلیط کشتی که قیمت مناسبی هم دارد پرداخت شده است و در داخل کشتی نیاز به پرداخت هزینه‌ای ندارید. تنها چیزی که موجب میشود قیمت بلیط‌ها کمی متفاوت باشد، موقعیت اتاق شما میباشد، به این صورت که اگر اتاقتان دارای پنجره رو به دریا باشد، هزینه بلیط شما کمی بیشتر میشود.

شرح سفر هم به این صورت میباشد که بعد از حرکت عصرگاهی از جزیره کیش به سمت قشم و رسیدن به لنگرگاه قشم، مسافران به صرف صبحانه در کشتی مشغول میشوند و بعد از آن به گردش، خرید و سیاحت در قشم میپردازند، به هنگام نهار، زمان رجعت به کشتی و صرف نهار و استراحت است، سپس گشت در جزیره قشم  از سر گرفته میشود و هنگام بعد از ظهر، تمامی مسافرین به کشتی باز میگردند و زمان بازگشت به نگین خلیج فارس یعنی جزیره زیبای کیش فرا میرسد.

موخره

کشتی کروز|کشتی کروز|کشتی کروز

در حال حاضر مسئولیت و مدیریت کشتی سانی بر عهده شرکت سرمایه‌گزاری و توسعه کیش میباشد.

در آینده بیشتر به بررسی کشتی‌های کروز خواهیم پرداخت.

در آخر هم ضمن تشکر از شما عزیزان، خادمان شما در آژانس مسافرتی هم کوچ آمادگی خود را برای برگزاری تور نوروزی کیش اعلام میدارند.

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

VIRA

عضویت از 2022

ممکن است دوست داشته باشید